1:1
1:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - TROOPERS Black 3:2
1. Lukáš Hřebíček, 18. Štěpán Zderčík, 40. Juda Otradovec - 2. Dominik Kučera, 26. Dominik Kučera; rozhodčí: Jan Karafiát - Ondřej Trávníček; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Prokop Stejskal ? - Klára Makyčová -3; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
45:00
44:00
Timeout TROOPERS Black
39:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #85 Juda Otradovec, asistoval #4 Marcel Merdita (3:2).
37:52
Vyloučen hráč #97 Abdelrahman Elhadidy družstva TROOPERS Black na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
25:53
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #18 Lukáš Gregr (2:2).
17:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #63 Štěpán Zderčík, asistoval #92 Alexandr Zbořil (2:1).
15:00
15:00
01:00
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #25 Dominik Kučera, asistoval #67 Karolína Gabrhelová (1:1).
00:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #18 Lukáš Hřebíček, asistoval #65 Antonín Adolf Jebavý (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Karafiát a Ondřej Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS Black: brankář: Klára Makyčová; hráči v poli: Abdelrahman Elhadidy, Štěpán Souček, Daniel Tretera, Matěj Zahradník, Dominik Štafa