4:0
1:1
- : -

Sklo Bohemia Světlá n/S - Panthers Praha 8:1
8. Karolína Urbanová, 14. Markéta Chmelová, 20. Barbora Beránková, 24. Šárka Kudlová, 31. Viktorie Váňová, 38. Lucie Vacková, 39. Karolína Urbanová, 41. Barbora Beránková - 44. Kristýna Mandíková; rozhodčí: Jiří Kučera - Martin Pavelka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 10, Anna Pavlíčková 4 - Kateřina Macounová 20; po třetinách: 3:0, 4:0, 1:1;
Komentář domácích:
Konečně jsme se po dlouhé době mohli představit před domácím publikem a holky dokázaly navázat na předchozí výkony. Zaslouženě jsme po dvou třetinách vedli 7:0, neboť jsme dokázali Panterky zatlačit do obrany. Třetí třetina se nám příliš nepovedla, soupeř byl nebezpečný do poslední chvíle. Cenné body musíme zítra potvrdit proti našemu regionálnímu rivali z Českých Budějovic, proto zvu co nejvíc diváků. Děkujeme soupeři za zápas a též přejeme mnoho úspěchu ve zbytku sezóny.  .
Komentář hostů:
Dnes se nám vůbec nepovedl vstup do zápasu, musím ale team pochválit za zbylé dvě třetiny kde na hřisti nechali vše. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00
Střely ve 3. části: 10:5
60:00
58:47
Údajný faul na hranici brankoviště Pavlíčkové. Zda to faul by či ne, to se teď už nedozvíme, toto ví pouze Pavelka s Kučerou.
56:13
Matějů přesprintovala každého koho potkala. Dostala se i do střelecké šance, tu ale neproměnila.
55:15
U stolku teď debatujeme mezi známostí a známostí mezi známostmi.
50:45
Krásný výhoz Pavlíčkové. Takový nemá ani dvojka našeho A teamu Filip Kopecký.
49:34
Vyloučen hráč #67 Veronika Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře.
49:13
Beranová brání nedovoleným zákrokem, posílá Panterky do šesti hráček, které ale neproměňují výhodu. Zahrají si přesilovou hru.
47:48
Panterky se dostaly do výborné šance, tu ale neproměňují poté, co netrefily branku.
45:40
Terka Štursová se po pádu vrátila do zápasu, hned při prvním kontaktu s míčkem vytvořila akci na útočné půlce hřiště.
43:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Kristýna Mandíková bez asistence (8:1).
43:08
Váňová chybuje a Panthers tak rozbíjí svatyni Světlé, skóre se snížilo na 8:1
42:10
Kapitánka Panterek si teď poměřila síly ve sprintu s naší Šárkou, jak jsme mohli vidět síly byly vyrovnané.
41:24
Štursová se těžko zvedá ze země, s brekem jí odtahují na střídačku.
40:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (8:0).
40:41
Hráčky Světlé za sebou stále cítí bezpečí, zvyšují tak svou klidnou rozehrou na 8:0.
40:01
Panterky stejně jako první dvě třetiny vyhrávají úvodní buly.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Anna Pavlíčková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:6
40:00
39:49
Souboj na půlce hřiště. Holky nám málem zalétly pod stůl.
38:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (7:0).
38:41
Krásná výtoč Urbanové orazítkovala tyč a míček zalétl do brány hostí. Modlitby trenéra Pantherek tak byly vyslyšeny, bohužel u špatné brány.
38:09
Svatyně Světlé doposud nepřekonána i přes zvýšení tlak Panthers.
37:17
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Lucie Vacková, asistoval #6 Šárka Kudlová (6:0).
37:17
Veliká chumelenice před bránou skončila míčkem v brance hostí. Světlá zvyšuje na 6:0
35:57
Naše reprezentantka Šárka Kudlová vybojovala míček na půlce hřiště se kterým hned upalovala na branku, vystřelila pouze do bloku soupeřek.
35:56
Šermovaná před brankou hostí vyústila v zahození míčku za mantinel.
34:45
Holky ze Světlé dnes Panterkám nedají jediné místo na hřišti, i když míček ztratí, hned se vrhnou do napadání aby ho vybojovaly zpět.
33:30
Nebezpečná střela Panterek znovu vyražena Melicharovou.
33:20
Váňová místo střely zvolila nahrávku, ta jí byla opětována, ale již nezakončila.
31:11
Kriminální zákrok hráčky hostí s číslem 3 rozhodčí přehlíží, hra tak běží dál.
30:02
Timeout Panthers Praha
30:02
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #21 Viktorie Váňová, asistoval #26 Barbora Beránková (5:0).
30:01
Váňová střílí gól po nahrávce od skvělé Beranové, které se dnes daří a vídí všechny volné spoluhráčky.
29:14
Kapitánka Panterek vyslala nebezpečnou střelu z půlky hřiště, ta ale o milimetry míjí branku.
26:59
Melicharová dnes nemá moc zákroků, jediné co chytne bude rýma z té zimy tady v hale.
26:50
Střela z nulového úhlu ohrozila Světlou, Melicharová vykryla helmou.
25:40
Světlá hraje ,,Hrouzkův deštník", se kterým má pražský kádr veliký problém.
24:35
Další střela Štursové. ta dnes nemá svůj den, trefuje se opět mimo branku.
23:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #26 Barbora Beránková (4:0).
23:59
Kudlová vyslala tzv. snipershot k tyčce a zvyšuje vedení na 4:0
23:40
Při přesilovce jsme neviděli žádnou nebezpečnou akci, skóre tak zůstává stejné.
21:34
Vyloučen hráč #15 Daryna Bank-Bedej družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování florbalky.
21:34
Nedovolený zákrok domácí hráčky s číslem 15 zvýhodňuje Panterky, které si zahrají první přesilovou hru.
20:15
První třetinu jsme v hale mohli slyšet jenom píšťalky a komunikující hráčky. Do druhé třetiny se přidali i fanoušci Světelaček, kteří si donesli buben a trumpety.
20:01
Úvodní buly do druhé třetiny vyhrávají opět Panterky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:4
20:00
19:59
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková bez asistence (3:0).
19:59
Střela v poslední sekundě přiblížila Světlou k výhře a zvyšuje na 3:0.
18:39
Štursová střílí, trefila pouze golmanku Panterek.
17:22
Po chybné rozehrávce Váňové, která ale získala zpět balón, se vytvořila nebezpečná akce Světlé.
15:03
Nyní na hřišti můžeme vidět, jak domácí holky zamkly tým Panterek a nepouští je k jediné šanci.
13:41
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Markéta Chmelová, asistoval #21 Viktorie Váňová (2:0).
13:41
Krásná akce domácích od středu hřiště. Chmelová vysílá střelu nad rameno golmanky a zvyšuje skóre na 2:0.
12:45
Akce domácích, Štursová střílí opět do bloku. Následoval útok Panterek, Melicharová drží.
10:55
Krásná akce domácích. Chmelová dostala míček před branku Panterek, kde našla Veroniku Beránkovou, ta ale jako její spoluhráčky opět přestřeluje.
10:13
Napětí mezi oběma týmy stoupá, začíná se hrát tělem.
07:17
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #21 Viktorie Váňová (1:0).
07:17
Po nahrávce podél mantinelu Urbanová střílí první gól utkání.
05:47
Matěju teď vytáhla míček z rohu hřiště, následně našla Štursovou před bránou, ta ale přestřeluje.
04:34
Výhodná standardní situace před brankou domácích.
04:13
Domácí tým teď dostal Panterky na jejich polovinu a vyslal hned dvě střely, jen ale jedna mířila na branku. Stav utkání stále 0:0.
02:15
Kapitánka Panterek vybojovala míček na půlce a ihned útočila na branku Melicharové, ta s klidem chytá.
02:10
Hra se přelévá ze strany na stranu, vysoký press od obou týmů.
01:00
První střelu zápasu vyslala hráčka hostů, střela mířila pouze mimo branku.
00:05
První buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Martin Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Eliška Tázlerová, Šárka Hromková, Nicola Braunová, Linda Srbová, Eliška Zubová
00:00
Line-up domácích Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Lucie Melicharová; hráči v poli: Barbora Beránková, Veronika Císařová, Karolína Urbanová, Veronika Beránková, Šárka Kudlová