1:1
5:1
- : -

FBC Dobruška B - Orel Rtyně v Podkrkonoší B 9:5
4. Martin Zajíček, 7. Josef Šmída, 7. Tomáš Pecen, 30. Tomáš Handa, 32. Daniel Šmída, 33. Tomáš Adamec, 34. Peter Pataky, 35. Jakub Kollert, 36. Tomáš Adamec - 5. Marek Weinelt, 6. Ondřej Matyska, 15. David Šimáně, 20. Marek Weinelt, 43. Marek Weinelt; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Červinka 16 - Rudolf Romančák 18; po třetinách: 3:3, 1:1, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 10:5
45:00
43:52
Vyloučen hráč #10 Dalibor Horák družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání.
42:08
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (9:5).
41:24
Vyloučen hráč #42 Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání.
35:26
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #12 Tomáš Adamec bez asistence (9:4).
34:48
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #24 Jakub Kollert, asistoval #7 Daniel Šmída (8:4).
34:07
Vyloučen hráč #26 Tomáš Doležal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za blokování florbalky.
33:10
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #72 Peter Pataky, asistoval #24 Jakub Kollert (7:4).
32:13
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #12 Tomáš Adamec, asistoval #29 Václav Hrnčíř (6:4).
31:19
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #7 Daniel Šmída, asistoval #24 Jakub Kollert (5:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:8
30:00
29:46
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #83 Tomáš Handa, asistoval #18 Tomáš Večeřa (4:4).
19:48
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #47 Marek Weinelt bez asistence (3:4).
19:05
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:8
15:00
14:42
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #21 David Šimáně, asistoval #47 Marek Weinelt (3:3).
06:56
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #23 Tomáš Pecen, asistoval #29 Václav Hrnčíř (3:2).
06:40
Tomáš Večeřa sám před brankou kličkou překonal golmana ale střela letěla až do Dobrušky
06:20
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #68 Josef Šmída, asistoval #84 Kamil Horný (2:2).
05:49
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #38 Ondřej Matyska, asistoval #42 Jan Pich (1:2).
04:02
03:34
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #2 Martin Zajíček, asistoval #23 Tomáš Pecen (1:0).