1:1
2:1
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - FBC GEPARDI BRNO 5:4pn
13. Adam Janíček, 17. Mikuláš Belžík, 36. Josef Hojsák, 39. Samuel Svoboda, N Rostislav Bolom - 6. René Trojan, 7. Viktor Hladík, 28. Michal Matýsek, 45. Štěpán Novotný; rozhodčí: Dominik Papp - David Lovas; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Dekař ? - Šimon Chmela ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #49 Rostislav Bolom a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #95 Štěpán Novotný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #90 Samuel Svoboda , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #22 Marek Dobrovolný , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #75 Vojtěch Král , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #98 René Trojan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #66 Samuel Rozboril , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #71 Michal Matýsek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #88 Adam Janíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #71 Michal Matýsek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #75 Vojtěch Král a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #77 Zdeněk Řehoř , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:57
Gepardy v posledních okamžicích zachránila tyč
44:42
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný bez asistence (4:4).
38:26
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #90 Samuel Svoboda, asistoval #61 Vojtěch Čejka (4:3).
35:53
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #18 Josef Hojsák, asistoval #90 Samuel Svoboda (3:3).
31:48
Vyloučen hráč #6 Štěpán Rolinek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za bránění ve hře.
31:16
Šimon Chmela předvádí heroický výkon.
30:01
Ze střídaček se ozývá nespokojené: "ČAAAAAS" na Lukáše Martinka.
30:00
30:00
27:58
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #71 Michal Matýsek, asistoval #91 Filip Matula (2:3).
27:00
Matýsek netrefuje odkrytou bránu a pořád máme skóre 2:2
26:07
Vyloučen hráč #30 David Fučík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za sekání.