1:8
0:6
- : -

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Plzeň 1:25
34. Jiří Drahoňovský - 2. Adam Baxa, 3. Jakub Šedivý, 3. Michal Fuchs, 5. Jakub Šedivý, 8. Jakub Šedivý, 9. Tobiáš Franc, 14. Matěj Švácha, 15. Tobiáš Franc, 15. Tomáš Mastný, 15. Michal Fuchs, 19. Adam Baxa, 23. Matěj Švácha, 23. Michal Fuchs, 24. Jakub Šedivý, 25. Tobiáš Franc, 28. Jakub Šedivý, 30. Marek Fuchs, 33. Matěj Švácha, 38. David Biněda, 45. Adam Baxa, 49. Michal Fuchs, 50. David Biněda, 59. David Lácha, 60. Michal Fuchs, 60. Marek Fuchs; rozhodčí: Jakub Horák - Marek Pohunek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Milan Švajcr 36 - Filip Šrámek 26; po třetinách: 0:11, 1:8, 0:6;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Děkujeme soupeři za přístup k utkání. I přes velké množství branek již v první třetině nepřestal hrát. Pro naše hráče z řad dorostu a akademií to byla obrovská zkušenost.
Našim hráčům patří poděkování, že vydrželi hrát až do závěrečného hvizdu a zápas předčasně nevzdali.
Hezký večer všem.
Komentář hostů Polomis Jan (Trenér):
Dnes padlo velké množství branek. Naše střelba byla velice efektivní. Děkuji soupeři za aktivní hru i přes nepříznivý výsledek. Nás brankář chytal fantasticky a soupeřovi brejky likvidoval parádně. Děkuji ještě jednou za utkání pořadatelům a přeji hodně štěstí do zbytku sezóny. Pavel na hradě <3 Děkujeme
60:00
Střely ve 3. části: 6:22
60:00
59:48
Timeout FBC Česká Lípa
59:47
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #67 Jakub Šedivý (1:25).
59:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #12 Martin Benda (1:24).
58:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #70 David Lácha bez asistence (1:23).
57:39
Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #70 David Lácha (1:22).
48:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #47 Matěj Švácha (1:21).
44:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa bez asistence (1:20).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:19
40:00
37:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 David Biněda bez asistence (1:19).
33:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #16 Jiří Drahoňovský, asistoval #33 Milan Švajcr (1:18).
32:50
Vyloučen hráč #98 Vojtěch Beránek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
32:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #78 Matěj Rapp (0:18).
30:38
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
29:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #36 Marek Fuchs, asistoval #85 Filip Cipra (0:17).
27:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (0:16).
24:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #79 David Biněda (0:15).
23:57
23:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #79 David Biněda (0:14).
22:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #97 Tobiáš Franc (0:13).
22:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha bez asistence (0:12).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:20
20:00
18:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #67 Jakub Šedivý (0:11).
14:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #67 Jakub Šedivý (0:10).
14:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #63 Tomáš Mastný, asistoval #47 Matěj Švácha (0:9).
14:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #36 Marek Fuchs (0:8).
13:33
08:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #97 Tobiáš Franc, asistoval #48 Adam Baxa (0:6).
07:29
04:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #45 Michal Fuchs (0:4).
02:20
02:10
01:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa, asistoval #79 David Biněda (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Matěj Rapp, Martin Benda, Matěj Švácha, Jakub Šedivý, Michal Fuchs
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Milan Švajcr; hráči v poli: Matyáš Flekl, Samuel Vacek, Jiří Moravík, Vojtěch Beránek