3:2
1:2
- : -

Florbal Ústí B - Kralupy Wolves 7:6
1. Jan Řehák, 12. Jindřich Grosse, 18. Pavel Zeman, 28. Hynek Nikolič, 37. Jan Dobosz, 40. Hynek Nikolič, 47. Hynek Nikolič - 7. Karel Urban, 17. Kristián Malík, 23. Jakub Hájek, 28. Jakub Hájek, 47. Jan Suk, 59. Petr Husťák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Hrstka 30 - Jan Blaho 23; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:2;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
Bylo to dlouhé utkání, první třetina šla podle plánu a byla z toho Bětka Polanská. Ve druhé třetině to bylo náročné, soupeř težký, ale závěr byl z naší strany rychlej a máme tu Maxíka Nikoliče. Třetí třetina suprová a proto máme tři body. Jdem na prodloužení. Zdravíme maminy a děkujeme soupeři.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
58:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #25 Jakub Hájek (7:6).
55:17
Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za držení.
46:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (7:5).
46:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #32 Jan Suk, asistoval #12 Karel Urban (6:5).
44:58
Vyloučen hráč #68 Jiří Horák družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:04
Vyloučen hráč #32 Jan Suk družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za vysoká florbalka.
39:45
Matějka dnes nemá svúj den, doporučujeme návštěvu očního lékaře:)
36:23
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #76 Pavel Zeman (5:4).
33:25
grosse je lehce vyveden z míry
31:50
Horák střílí, ale trefuje jen obránce
30:40
Matějka netrefuje prázdnou bránu, Matějka styď se!
30:10
Kučaba střílí bohužel mimo bránu
27:26
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #24 Vladimír Štorek (4:4).
27:22
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (3:4).
26:36
Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:16
Váca zblokoval střelu hostů
26:06
domácí se hnali vpřed bhužel Dobosz netrefil bránu
22:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #6 Petr Husťák (3:3).
18:19
Vyloučen hráč #22 Jan Vaca družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání.
18:11
Domácí se stále tlačí dopředu
17:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #76 Pavel Zeman bez asistence (3:2).
17:00
Dravost u obou týmů je značná
16:20
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (2:2).
13:03
Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #88 Jan Michálek.
11:55
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #10 Hynek Nikolič (2:1).