1:2
0:1
- : -

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Florbal Vsetín 4:3pn
2. Samuel Rozboril, 9. Filip Ryška, 28. Samuel Rozboril, N Michal Kolařík - 19. Adam Procházka, 24. Adam Pavlačka, 34. Petr Chovančík; rozhodčí: Zdeněk Rada - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Luňák ? - Ondřej Hudek ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #19 Petr Chovančík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #15 Michal Kolařík a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #31 Adam Pavlačka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #54 Antonín Nový a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #16 Martin Kovář a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:00
Timeout Florbal Vsetín
33:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 Petr Chovančík, asistoval #21 Ondřej Pobořil (3:3).
30:00
30:00
28:07
Vyloučen hráč #54 Antonín Nový družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za hrubost.
27:21
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #13 Petr Luňák (3:2).
23:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Adam Pavlačka, asistoval #77 Michal Brázdil (2:2).
18:40
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #15 Kryštof Poruba (2:1).
15:00
15:00
08:26
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #64 Filip Ryška, asistoval #66 Samuel Rozboril (2:0).
01:15
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #64 Filip Ryška (1:0).