2:6
1:2
- : -

Florbal Vsetín - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:12
20. Petr Chovančík, 22. Adam Pavlačka, 34. Martin Kovář - 7. Radim Dočekal, 14. František Blažek, 15. Jan Ochman, 15. Libor Kuba, 16. Damian Jelínek, 17. Vítek Marušík, 19. František Blažek, 21. František Blažek, 22. Martin Vavřina, 23. David Přibil, 41. František Blažek, 43. Martin Vavřina; rozhodčí: Zdeněk Rada - Marek Loskot; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Ondřej Hudek ? - Ondřej Málek -3; po třetinách: 0:4, 2:6, 1:2;
43:58
Vyloučen hráč #8 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání.
42:52
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #24 David Sedláček (3:12).
40:50
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #53 Damian Jelínek (3:11).
33:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #31 Adam Pavlačka (3:10).
30:00
30:00
22:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #8 David Přibil, asistoval #24 David Sedláček (2:10).
21:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #7 František Blažek (2:9).
21:00
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Adam Pavlačka, asistoval #23 Jan Legát (2:8).
20:35
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #75 Martin Vavřina (1:8).
19:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 Petr Chovančík, asistoval #77 Michal Brázdil (1:7).
18:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #7 František Blažek, asistoval #39 Daniel Málek (0:7).
17:27
Timeout Florbal Vsetín
16:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík bez asistence (0:6).
15:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #39 Daniel Málek (0:5).
15:00
15:00
14:44
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #16 Vítek Marušík (0:4).
14:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #36 Jan Ochman, asistoval #8 David Přibil (0:3).
13:14
07:42
Vyloučen hráč #8 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zdržování hry.
06:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #36 Jan Ochman (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Rada a Marek Loskot.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Jan Ochman, Martin Vavřina, Damian Jelínek, Daniel Málek, Vítek Marušík