4:2
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FbC Hradec Králové 7:6
16. Jiří Čížek, 27. Lukáš Porazil, 28. Patrik Med, 32. Filip Štědrý, 34. Tomáš Katolický, 44. Matěj Švácha, 57. Pavel Šimeček - 2. Mikuláš Ryba, 11. Filip Hušek, 15. Milan Koubek, 16. Jiří Unzeitig, 23. Štěpán Heger, 37. Ondřej Fous; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 169; zásahy brankářů: Jiří Cisler 2, Daniel Dolák 13 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 1:4, 4:2, 2:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Zápas o první flek, který musel bavit všechny naše fantastické diváky. První třetina pro nás byla trochu smolná, ale i tak nám ukázala, že když nebudeme hrát na maximum, tak na body nedosáhneme. Cením si obratu zápasu a zvládnuté koncovky. Děkuji soupeři za velmi kvalitní utkání a přeji štastnou cestu domů.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Dnešní utkání muselo veškeré diváky bavit. My jsme dobře utkání odstartovali, ale špatně jsme zareagovali na zvýšenou intenzitu hry domácích. Koncovka utkání už byla otevřená na obě strany. My jsme důležitý okamžik nezvládli a poté v závěru inkasovali.  Domácím gratuluji. Před vrcholem sezony pro nás důležitá zkušenost.
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:45
Dolák vytáhl monstersave ve správný moment a vede tak svůj tým k zaslouženému vítezství!
56:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (7:6).
55:00
Omlouvám se, že nic nepíšu, ale tady je to jako na divokym západě. :D
53:49
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #33 Milan Koubek.
52:00
Vyloučen hráč #76 Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
43:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #8 Jakub Mikolášek (6:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:6
40:00
36:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #78 Ondřej Fous, asistoval #33 Milan Koubek (5:6).
33:12
Timeout FbC Hradec Králové
33:12
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #70 Lukáš Porazil (5:5).
32:20
Dolák teď ladným výskokem chytá míček do svých spárů a ihned vysílá svůj tým kupředu.
31:31
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (4:5).
27:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #37 Adam Stejskal (3:5).
26:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #97 Tomáš Katolický (2:5).
26:06
Bárta v brance drží svůj tým a hasí veškeré pokusy domácích.
25:00
Stejskal jen do těla hostujícího golmana.
24:39
Vyloučen hráč #5 Lukáš Kašpar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
23:59
Konrady v neskutečné šanci ze středu přestřeluje.
22:55
Dolák teď musel hned nadvakrát zachraňovat svůj tým.
22:10
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #92 Štěpán Heger, asistoval #8 Max Kuštan (1:5).
22:10
Hosté opět navyšují své skóre po krásně umístěné střele Hegera.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniel Dolák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:28
Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:53
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #80 Lukáš Klouček (1:4).
15:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #70 Lukáš Porazil (1:3).
15:26
Porazil teď zkusil překvapivou schovanou střelu, Čížek pak neváhal a ihned dorážel odražený balonek.
14:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:3).
14:21
Koubek teď svou stahovačkou posílá svůj tým do ještě vyššího vedení.
11:58
Cisler teď podržel svůj tým jen na dvoubrankovém rozdílu.
10:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #37 Filip Nerad (0:2).
07:30
Vidíme nadupaný florbal, oboum týmům jde totiž o první místo v tabulce, takže do toho dávají maximum!
02:05
Ani domácí nezahálejí a prověřují pozornost hostujícího golmana. Ten vyráží maskou.
01:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #5 Lukáš Kašpar (0:1).
01:29
Ryba umisťuje přesně nad nohu domácího golmana a posílá tak svůj tým do vedení.
00:40
Hosté v první šanci jen do břicha Cislera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Radim Kunart, Filip Hušek, Vít Heger, Michael Souček
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Blažek