TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Florbal Primátor Náchod C 4:8
branky:
16. Dominik Haž, 27. Adam Karel, 33. Jiří Lhotský, 34. Jan Jirka - 3. Jonáš Mědílek, 7. Ondřej Bachtík, 24. Ondřej Bachtík, 30. Jonáš Mědílek, 33. Ondřej Malík, 40. Ondřej Malík, 41. Jonáš Mědílek, 45. Václav Grulich; rozhodčí: Lukáš Filípek - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Špaček 18 - Lukáš Dostál 20; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:4;
45:00
Střely ve 3. části: 4:8
44:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #13 Martin Čečetka (4:8).
40:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #11 Jonáš Mědílek z trestného střílení (4:7).
39:48
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #73 Ondřej Malík bez asistence (4:6).
33:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #4 Jan Jirka, asistoval #81 Jiří Hrobský (4:5).
32:41
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #73 Ondřej Malík, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:5).
32:30
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #9 Jiří Lhotský, asistoval #77 Lukáš Kvaček (3:4).
30:00
Střely ve 2. části: 15:9
29:29
Vyloučen hráč #81 Jiří Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #10 Ondřej Bachtík (2:4).
26:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #2 Adam Karel bez asistence (2:3).
23:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #11 Jonáš Mědílek (1:3).
15:38
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #17 Dominik Haž bez asistence (1:2).
15:00
Střely v 1. části: 5:9
06:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #10 Ondřej Bachtík, asistoval #42 Zdeněk Dítě (0:2).
04:08
Vyloučen hráč #12 David Mařáček družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání.
02:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #11 Jonáš Mědílek, asistoval #73 Ondřej Malík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Filípek a Kateřina Jeřábková.
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod C:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B: