3:1
4:3
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FbK Orlicko-Třebovsko A 9:4
12. Štěpán Blažek, 15. Štěpán Blažek, 27. Tomáš Světlík, 30. Jakub Ficko, 39. Tomáš Podrabský, 42. Tomáš Podrabský, 52. Leoš Faltus, 53. Štěpán Blažek, 57. Tomáš Světlík - 32. Vojtěch Šmíd, 41. Vojtěch Šmíd, 57. Jan Horák, 57. Tomáš Dryml; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Jakub Pechura 33 - Jakub Hrdlička 29; po třetinách: 2:0, 3:1, 4:3;
Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér):
Sympatické utkání, které mělo slušné parametry. Musím pochválit naše kluky i soupeře za pěkný zápas. Škoda dvou neproměněných nájezdů ve druhé třetině, mohlo být rozhodnuto dříve.
Komentář hostů Stolín Petr (Trenér):
Dnes vyrovnané utkání, které rozhodovaly bohužel naše chyby v obranném pásmu. Nutno vyzdvihnout golmana soupeřů, který perfektním výkonem podržel svůj tým. My se musíme do závěru ligy naučit zachovat chladnou hlavu v klíčových okamžicích a být přesnější v zakončení. Díky soupeři za utkání!
60:00
Střely ve 3. části: 12:12
60:00
57:10
V závěru utkání se rozjel brankostroj.
56:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml bez asistence (9:4).
56:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #93 Jan Machatý (9:3).
56:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #15 Leoš Faltus (9:2).
55:11
Podrabského dvě nebezpečné střely do branky nedoputovaly.
53:55
Hosté v oslabení dobře brání.
52:47
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
52:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (8:2).
51:04
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #15 Leoš Faltus, asistoval #9 Libor Šopák (7:2).
49:46
Podrabský na Ficka, tomu se zakončení moc nepovedlo,
47:18
Gerža na Blažka a ten do masky golmana.
44:06
Tři výborné po sobě jdoucí zákroky Jakuba Pechury.
41:15
Dvě rychlé branky na úvod závěrečné třetiny.
41:08
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #21 Tomáš Podrabský, asistoval #77 Jakub Ficko (6:2).
40:24
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (5:2).
39:35
Pohledná akce domácích opět končí na tyčce.
38:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #21 Tomáš Podrabský, asistoval #8 Libor Šťasta (5:1).
35:01
Výborné bloky domácího týmu.
34:09
Znojmo neproměňuje v tomto utkání již druhé trestné střílení.
34:08
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B neproměnil #5 Gabriel Miklík.
32:43
Tomáš Podrabský těsně míjí levou tyčku.
31:18
Hosté v oslabení snižují.
31:17
31:04
Vyloučen hráč #50 Matyáš Pinkas družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky.
30:39
Znojmo opět dostane výhodu přesilové hry.
29:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #77 Jakub Ficko, asistoval #8 Libor Šťasta (4:0).
29:18
Střelu Podrabského hostující brankář kryje.
26:33
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #12 Štěpán Blažek (3:0).
26:33
Světlík v oslabení zvyšuje na 3:0.
25:52
Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za blokování florbalky.
23:18
Blažek při trestném stření trefuje tyčku.
23:16
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B neproměnil #12 Štěpán Blažek.
15:36
Střely Štěpána Blažeka a v zápětí Tomáše Podrabského do branky nedoputovaly.
14:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #8 Libor Šťasta (2:0).
13:24
Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře.
13:24
Znojmo dostává výhodu přesilové hry.
11:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #37 Zdeněk Rada (1:0).
11:53
Štěpán Blažek posílá domácí do vedení.
10:59
Tomáš Podrabský ze standartní situace trefuje golmana do hrudi.
09:53
Hosté pouze do levé tyče branky domácích.
04:27
Hostující tým je v úvodu utkání tím aktivnějším.
02:15
Pechura vyráží nebezpečnou střelu od půlky hřiště.
00:01
Úvbodfní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Radek Olšina.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Vojtěch Šmíd, Jan Horák, Pavel Horák, Tomáš Langer
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Zdeněk Rada, Gabriel Miklík, Štěpán Blažek, Tomáš Světlík, Jan Gerža