1:3
3:2
1:0

FbK Orlicko-Třebovsko A - FTC Vysoké Mýto  9:8p
4. Vojtěch Šmíd, 6. Jan Horák, 17. Jan Horák, 19. Vojtěch Šmíd, 29. Vojtěch Šmíd, 41. Jan Horák, 43. Vojtěch Šmíd, 58. Jan Horák, 64. Tomáš Langer - 7. Petr Lesák, 8. Adam Kobr, 15. Adam Kobr, 27. Adam Kobr, 31. Vojtěch Pavlák, 33. Marek Cifra, 44. Libor Knypl, 53. Adam Kobr; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Jitka Romančáková; vyloučení: 4:5; využití: 2:3; diváků: 112; zásahy brankářů: David Richter 34 - Tomáš Votroubek 44; po třetinách: 4:3, 1:3, 3:2, 1:0;
Komentář domácích Stolín Petr (Asistent trenéra):
Skvělé utkání, které mělo všechno...přetahovaná o skóre, spousty gólů, hromada emocí, a hlavně jsme ukázali obrovskou morální sílu! Děkujeme všem našim fanouškům, hlavně fantastickému kotli. Pro nás extrémně důležité dva body jsme doma vybojovali, a jedeme dál!!! Děkujeme soupeři za utkání.
Komentář hostů Večeře Jindřich (Vedoucí):
Viděli jsme parádní utkání, rychlé a tvrdé z obou stran. Pro nás to byla skvělá generálka na derby příští týden. Domácí byli dnes štastnější, nicméně s dnešním dnem musí být spokojení všichni normální lidé v ČR.
65:00
Střely v prodloužení: 5:1
63:33
63:33
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #9 Jan Horák (9:8).
63:33
Langer střílí výstavní pumelici do šibenice a dav šílí. Tuhle atmosféru by se dalo srovnávat s zápasem pardubického dynama.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 17:13
60:00
60:00
Zakladních 60 minut vítěze nenašlo. Proto bude následovat prodloužení.
59:46
Timeout FTC Vysoké Mýto
59:17
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
57:16
Horák střílí pod břevno a tahle hala se asi za chvílí zboří!
57:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #93 Jan Machatý (8:8).
57:06
Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky.
57:06
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
56:40
Nevím jestli máme dostatek párků, protože Kapoun na ně posílá další dva hráče.
55:14
Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:47
Vyloučen hráč #7 Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
52:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (7:8).
48:55
48:41
Bufet je stále otevřený a tak Horák posílá na párek další dva hráče Mýta.
45:00
Atmosféra v hledišti je neuvěřitelná.
44:25
Richter tasí další neskutečný zákrok.
43:22
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl bez asistence (7:7).
42:45
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (7:6).
41:20
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #10 Vojtěch Novák.
40:06
Tak to bylo rychlé.
40:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:13
40:00
36:54
Domácí mají šancí dost, ale nedaří se jim vstřelil důležitý gól.
35:36
Gólman hostí předevádí krásný zákrok.
35:15
Vyloučen hráč #2 Jiří Novotný družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
32:38
Cifra po zmatcích v předbrankovém prostoru vrací vedení Vysokému Mýtu.
32:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra bez asistence (5:6).
30:55
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:5).
28:20
Šmíd hattrickem vrací vedení OTečku.
28:19
28:13
Jurco razítkuje tyč.
27:17
Kapoun poslal na párek tři hráče Mýta a ti ho následně zfaulovi.
26:30
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:4).
25:58
Langer ve velké šanci trefuje pouze gólmana.
18:08
OT také využívá přesilovku a vrací se zpátky do vedení.
18:07
16:30
První přesilovka pro OT.
16:29
Vyloučen hráč #11 David Špaček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
16:14
Richter dlouhým výhozem na Horáka a ten se opět nemýlí.
16:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #1 David Richter (3:3).
15:55
Richter predvádí krásný zákrok.
14:40
Vysoké Mýto jde poprvé v zápase do vedení.
14:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (2:3).
14:01
Horák trefuje gólmana do masky a z dorážky razítkuje břevno.
13:00
Jurco backhandovkou překvapil gólmana, ten ovšem stihl na poslední míček vyrazit.
11:38
Langer napřáhl z první od půlky, ale netrefuje bránu.
07:54
Mýto využívá  i druhou přesilovku a srovnává.
07:53
06:37
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:1).
06:29
Vysokému Mýtu se naskytuje zajímavá příležitost v podobě přesilovky 5 na 3.
06:28
Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
06:26
A máme tu první vyloučení!
06:25
Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
05:20
Jan Horák si krásně obhodil brankáře a posouvá OT do dvoubrankového vedení.
05:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (2:0).
03:04
Máme zde první gól dnešního utkání, doprovázený velkou radostí domácích hráčů.
03:03
00:01
Vážení diváci, vítame vás u dnešního zápasu 19. kola. Domácí celek FbK Orlicko-Třebovsko dnes hostí FTC Vysoké Mýto.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Votroubek; hráči v poli: Jakub Poláček, David Vaňásek, Patrik Rašek, Vojtěch Novák, Vojtěch Pavlák
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: David Richter; hráči v poli: Tomáš Dryml, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco, Jan Horák, Tomáš Langer