0:0
3:1
- : -

FBC Dobruška - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:1
10. Adriana Jedličková, 53. Sandra Peterová, 55. Adriana Jedličková, 59. Sandra Peterová - 42. Alena Šrámková; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 121; zásahy brankářů: Karolína Špačková 6 - Klára Karlíková 29; po třetinách: 1:0, 0:0, 3:1;
Komentář domácích Černý Jan (Trenér):
Dnešek nás nezastihl v tom co umíme. Soupeře jsme sice prakticky k ničemu nepustili, ale dopředu umíme zahrát sakra lépe. Plus za to, že jsme zvládli utkání zvrátit ve třetí třetině. Jinak ho rychle házíme za hlavu a jedeme dál. Děkujeme skvělým fanouškům, kteří si sem dnes našli cestu a podporovali holky po celý zápas.
Komentář hostů Krýsl Miloslav (Trenér):
Zápas s Dobruškou je pro nás vždy velice těžký, ale dnešek se nám povedl. Nastavili jsme si na začátku nějaká pravidla, která na soupeře fungovala. Bohužel jsme potom už fyzicky nedokázali odolávat stálému tlaku, a tak jsme s tímto sypatickým výsledkem spokojeni. Škoda že jsme z těch našich útěků neskórvali na odskok jednoho gólu v náš prospěch, určitě by to utkání mělo ještě jiný průběh. Každpádně děkuju holkám za předvedený výkon a děkujeme soupeři za pěkné utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:3
60:00
59:05
V poslední minutě se snaží hráčky Rtyně ještě stav utkání zvrátit a bojují.
58:03
Domácí tým se uklidnil na florbalkách, pohodově zvyšuje své vedení a jde si sebevědomě pro vítězství.
58:02
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #11 Adriana Jedličková (4:1).
54:40
Dobruška zvyšuje vedení o dva góly po akci Jedličkové v oslabení.
54:39
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Adriana Jedličková, asistoval #22 Adriana Horáková (3:1).
52:59
Přiští dvě minuty budou pro Dobrušku náročné.
52:58
Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vysoká florbalka.
52:24
52:24
Gól! Dobruška vede!
50:51
Tempo nabírá na obrátkách
50:05
Všechny akce hráček Dobrušky jsou nedotažené do konce, vždy chybí kousek, dorážka, která by stav utkání obrátila v jejich prospěch.
49:09
Kupí se nepřesnosti v útoku Dobrušky.
48:10
DJ Pecen připravil pro dnešní zápas znamenitý playlist.
46:30
Nedorozumění mezi rozhodčími.
45:26
Buchalová míjí jasnou střelu do prázdné brány, toto bude domácí hráčky mrzet.
44:30
Začíná být slyšet taky Honzu Černého, trenéra domácího týmu, který podporuje své svěřenkyně.
43:38
Brankářka Rtyně drží svůj tým.
42:30
Na domácí dolehla vážnost situace a hra už není jednostranná.
42:06
I přes výrazný rozdíl v počtu střel na bránu hráčky Rtyně vyrovnávají.
41:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #55 Alena Šrámková, asistoval #11 Kateřina Svatoňová (1:1).
41:06
Dorážka elitního útoku Dobrušky tak tak nepřeskákala přes brankovou čáru.
40:10
3. třetina začíná na florbalkách domácího týmu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:1
40:00
39:04
Bašová M./V. tvrdě v souboji u mantinelu.
38:12
Mnoho soubojů na středu hřiště. Domácím hráčkám se však nakonec podařilo míček získat.
37:03
Hráčky Rtyně by si měly seřidit mířidla.
35:40
Po delší době střela Rtyně, snadno chytatelná.
34:59
Hráčky domácího týmu přidávají jednu střelu za druhou, avšak gólmanka vše čape.
33:34
Na hřišti září žlutá florbalka hráčky hostů s číslem #55
32:53
Hráčky Dobrušky kontrolují stav utkání, hra se odehrává na útočné polovině.
29:29
Tutovka hráčky hostů s číslem #88 nekončí gólem. Tyto vybojované breaky musí hráčky mrzet.
28:56
Blížíme se k půlce zápasu a skóre je od první třetiny něměnné.
27:44
Akce 3 na 1 domácích končí střelou doprostřed brány.
26:51
I přes vybojované míčky se hráčky Rtyně nedokáží prosadit a většina končí ztrátou.
21:00
Již od začátku jsou šlyšet chorály fanoušků Dobrušky.
19:16
První třetina zřejmě skončí jednobrankovým rozdílem. I přes mnoho šancí se domácí "ženstvo" prosadilo pouze jedenkrát.
18:29
Rybička Bartošové hodnocena 10 body.
16:51
Jenda Jirák na pořadatelském stole.
14:39
Hala vře díky hlasitým pokřikům fanoušků. Mužské "áčko", které zde dnes odehrálo dva kvalitní zápasy, podporuje ženy v boji o 3 body.
12:46
V první třetině září gólmanka Rtyně, která čape mnoho šancí.