5:1
- : -
FbC Plzeň

FBC Česká Lípa - FbC Plzeň 10:13
15. Jiří Moravík, 30. Viktor Steinz, 33. Jiří Moravík, 33. Filip Cobl, 37. Viktor Steinz, 42. Ondřej Martinec, 48. Ondřej Martinec, 53. Filip Cobl, 55. Jan Zátka, 60. Jan Zátka - 6. Jan Baštýn, 7. Vojtěch Mrvík, 8. Patrik Hájek, 9. Vojtěch Mrvík, 13. Jiří Levý, 16. Vojtěch Mrvík, 22. Jan Baštýn, 23. Adam Denisov, 24. Štěpán Kaas, 29. Vojtěch Mrvík, 37. Jan Baštýn, 40. Vojtěch Mrvík, 47. Vojtěch Mrvík; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Milan Švajcr 12 - Petr Smazal 16; po třetinách: 1:6, 4:6, 5:1;
Komentář domácích Kopta Petr (Trenér):
Po prospané první třetině jsme po vyříkání věcí v šatně šli do druhé třetiny na jistotu, což se nám vydařilo a začali jsme rozdíl stahovat. Bohužel to nestačilo a v třetí třetině nás soupeř udržel na uzdě.

Soupeřům děkujeme za utkání a přeji štastnou cestu domů.
Komentář hostů Klán Martin (Trenér):
Dneska jsme dostali strašnou spoustu zbytečných gólů. Občas jsme po sobě chtěli příliš, občas řešili věci, které vůbec nesouviseli se hrou. Díky klukům za první třetinu, která dneska rozhodla zápas.
Na zítřek si musíme pořádně odbočinout, jak psychicky, tak hlavně fyzicky.

60:00
Střely ve 3. části: 10:6
60:00
59:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #78 Jiří Moravík (10:13).
59:12
Vyloučen hráč #49 Štěpán Kaas družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
54:02
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #2 Samuel Vacek (9:13).
52:37
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #27 Viktor Steinz (8:13).
50:52
Domácí rozerávají na vlastní polovině.
48:17
Domácí rozehrávají v útoku.
47:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #25 Filip Cobl (7:13).
46:45
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #18 Jiří Levý (6:13).
41:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #3 Ondřej Martinec, asistoval #27 Viktor Steinz (6:12).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
39:22
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #49 Štěpán Kaas (5:12).
39:19
Hosté rozehrávajáí před brankou domácích.
36:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #20 Jan Šik (5:11).
36:19
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #21 Jan Zátka (5:10).
32:38
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #3 Ondřej Martinec (4:10).
32:07
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #78 Jiří Moravík, asistoval #21 Jan Zátka (3:10).
30:17
Dobrý zákrok Švajcra.
29:09
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #27 Viktor Steinz, asistoval #78 Jiří Moravík (2:10).
23:57
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #49 Štěpán Kaas, asistoval #91 Patrik Hájek (1:9).
22:14
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #23 Adam Denisov, asistoval #44 Jiří Varta (1:8).
21:03
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #88 Jan Baštýn, asistoval #44 Jiří Varta (1:7).
18:31
Vyloučen hráč #20 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:17
15:34
15:12
Šindeláře střela do rohu neuspěla.
14:35
12:28
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #18 Jiří Levý, asistoval #91 Patrik Hájek (0:5).