1:2
2:3
- : -

FBC Slavia Praha - Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:7
7. Ondřej Otáhal, 13. Ondřej Volf, 15. Dan Kašovský, 30. Dan Kašovský, 44. Lukáš Svačinka, 55. Michael Pitek - 9. Miroslav Kuře, 11. Adam Vejrek, 32. Jakub Martinec, 39. Marek Weinelt, 44. Miroslav Kábrt, 45. Marek Weinelt, 51. Kamil Hebelka; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2 + Ondřej Otáhal OS:4; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Tomáš Koval 23 - Jan Beneš 23; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3;
Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér):
Darovali jsme dnes 3 bodíky. Do obrany velký, špatný. Do útoku lepší, ale produktivita naprosto příšerná. Mějte se všichni pěkně!
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér):
V první třetině jsme byli v obranný fázi jak lesní včely na louce, ale i tak jsme dokázali se soupeřem držet krok. No a druhá a třetí třetina, to byla jiná písnička. Změna herního stylu nám prospěla a dokráčeli jsme si, ač i možná se štěstím, ke třem bodům. Zdravíme všechny marody a nemarody do Podkrkonoší a děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:9
60:00
58:30
Koval si šel odpočinout na střídačku.
58:00
Jsme v posledních dvou minutách zápasu. Slavie je v šesti.
56:17
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
54:16
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #88 Jakub Puciow (6:7).
53:45
Vyloučen hráč #97 Jakub Martinec družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování.
53:45
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
53:45
Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha - osobní trest.
52:00
Domácí se nemohou dostat přes brankáře!
50:44
Vyloučen hráč #16 Jakub Divišek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení.
50:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #14 Adam Vejrek (5:7).
50:33
Slavie začíná být pod tlakem. První tým tabulky skupiny C, ma problém s Rtyňí.
45:39
Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
45:00
Hráči se předhánějí a vstřelují gól za gólem.
44:17
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (5:6).
43:53
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (5:5).
43:50
Rtyně jde do vedení. Prohrávali, dorovnali a rázem vedou.
43:43
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #47 Marek Weinelt (4:5).
43:28
Kábrt podruhé minul.
42:30
Kábrtova střela těsně minula branku.
41:30
Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
39:13
Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
38:40
Před koncem 2.třetiny tu máme vyrovnaný stav. Bude to ještě napínavé!
38:01
36:00
Svačinka si přehrál jen tak tři hráče a zakončil neúspěšnou, střelou.
35:17
Fyzička a rychlost hostům opravdu nechybí. Vidíme tu běžecké závody přes celou halu.
31:52
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #7 Dominik Hebelka (4:3).
30:07
Neuvěřitelné! Nejdříve dvě tyčky hostů, poté tyčka domácích.
29:30
Štěstí Kašovského. Jeho střela doskákala do branky.
29:11
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #33 Ondřej Otáhal (4:2).
28:18
Klobouk dolů před Hebelkovou střelou z bekhendu.
27:30
Svačinka se nebojí střílet, létá jedna střela za druhou.
26:25
Oba týmy teď dělají chyby. Hra se přelévá ze strany na stranu, kvůli nepřesným přihrávkám.
23:45
Tyčka! Domácí kapitán Svačinka střílel z poloviny.
19:00
Neuvěřitelný zákrok Kovala. Skočil tam doslova šipku.
16:20
Peterova střela z první minula branku.
14:10
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #20 Dan Kašovský, asistoval #30 Jakub Procházka (3:2).
14:10
Neviditelný Beran všechny překvapil, po akci Otáhal - Procházka, dorazil střelu.
13:50
Teprve první třetina a už jsme viděli krásné čtyři akce zakončené gólem.
12:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #55 Ondřej Volf, asistoval #44 Radek Kubala (2:2).
10:54
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #14 Adam Vejrek, asistoval #94 Šimon Vacek (1:2).
10:54
Rtyně se nenechala roptýlit slávistickým gólem a ujímají se vedení
08:20
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (1:1).
08:20
V brance domácích se najednou objevili dva hráči. Doslova. Končí to nájezden na branku
07:11
O první gól se postarali domácí. Jednoduchá akce, ale účinná.
06:38
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #30 Jakub Procházka (1:0).
03:38
Hosté mají mladý tým. Podaří se jim uběhat domácí Slavii?
01:03
Máme tu první zranění. Vypadá to na zásah do obličeje.
00:01
Slavie vyhrála buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Jan Beneš; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Adam Petera, David Cejnar, Marek Weinelt, Aleš Bednář
00:00
Line-up domácích FBC Slavia Praha: brankář: Tomáš Koval; hráči v poli: Michael Pitek, Tomáš Svačinka, Lukáš Svačinka, Radek Kubala, Ondřej Volf
00:00
Dobré odpoledne, vítáme vás u dnešního zápasu divize, který proběhne mezi Orel Rtyní v Podkrkonoší a FBC Slavivii Praha.