2:1
4:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - 1.FBC DDM Děčín IV 8:5
10. Patrick Lenke, 20. Jaroslav Michálek, 23. Mikuláš Kulík, 36. Mikuláš Kulík, 51. Mikuláš Kulík, 53. Lukáš Pardubský, 56. René Chodura, 57. Mikuláš Kulík - 7. Martin Schneider, 19. Vladislav Vrátil, 38. Adam Závěrka, 41. Jan Koštoval, 46. Jan Koštoval; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 258; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 24 - Adam Havriljak 22; po třetinách: 2:2, 2:1, 4:2;
Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér):
Dnes jsme čelili týmu, který má rozhodně nejlepší formu za posledních 7-8 zápasů. Nedal nám jediný centimetr plochy zadarmo a zatopil nám tak, že nebýt skvělého Vojty v kase, tak jsme dnes odcházeli s prázdnou. Nicméně proslov kapitána v kabině nás vyloženě dokopal k vítězství, běhavá hra a stažení na na dvě formace přineslo své ovoce a můžeme dnes jít zaslouženě slavit. Děkujeme všem za pořádání, rozhodčím, soupeři a hlavně našim skvelým divákům!
Komentář hostů Miško Petr (Trenér):
S Kadaní tradičně atraktivní utkání, po kterém cítíme zklamaní. Příležitostí k brankovému odskočení jsme měli rozhodně dost, ale své šance jsme nevyužili a Kadaň nás za to potrestala. Ve třetí třetině nám už ryhle docházely síly a z toho nakonec také vyplynul rozhodující náskok domácích. Tímto jim gratuluji, ale svým klukům musím poděkovat za výkon, který šahal po vítězství.
56:54
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #17 René Chodura (8:5).
56:54
Další souhra Lenke - Kulík - gól.
55:37
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #17 René Chodura bez asistence (7:5).
55:37
Další odraz obránce - gólman a další záhadný gól.
54:43
Kdyby Vlček méně kecal a více hrál, svět by byl hned lepším místem na žití.
53:30
Matza vystavěl blok Pardubskému, který již střílel do odkryté brány.
52:27
Asi jedno, kdo to d té brány dostal, ale v brance to skončilo.
52:24
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (6:5).
51:06
Štěrba o kousek minul branku.
50:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (5:5).
50:43
Dlouhý tlak domácích končí další souhrou Lenke - Kulík - gól.
48:59
Skvělé kadaňské bloky drží Děčín pouze na jednobrankovém vedení.
45:01
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #30 Martin Schneider (4:5).
44:40
Záruba nám sestřelil mladšího žáka do hlavy, ale klučina si za to může sám. Kdyby koukal na hru a podával balonky, tak určitě nekouká do země a nedostane míčkem.
42:39
Michálek se dokázal skvěle vrátit po prohraném souboji a obrat Vrátila o balonek.
41:40
Prokopovu dělovku vytěsnil mimo tři tyče Havriljak.
40:38
40:38
Skvělý průchod Schneidera a Koštoval už jen uklízel do prázdné brány.

40:01
Ihned po úvodním buly se dostal Kulík do samostatného úniku na Havriljaka.
37:58
A zase jsem ten gól neviděla, poněvadž kluci v rozích vedou zase nějaké rozbroje.
37:54
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #48 Adam Závěrka, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:3).
37:20
Tenhle zákrok od Jiráčka nebyl zrovna dvakrát nejjistější.
35:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #29 Jaroslav Michálek (4:2).
35:09
Kulík ze středu 20 nad led a k tyči.
34:18
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #48 Adam Závěrka.
34:18
Vlček přišel o balon v souboji se Štěrbou, přeletěl ho jak na leteckém dnu. Bylo nařízené trestné střílení, ale opět děčínského hráče zastavil skvělý Jiráček.
30:41
Vyloučen hráč #17 René Chodura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
30:41
Chodura tam šáhl dobře. Jestli trefil dříve hokejku nebo balón, to je stejné, jako jestli bylo dříve vejce nebo slepice. Nelze definovat.
29:07
Pokorný míval dříve na dresu Holub. Nyní dostál svému bývalému nápisu na dresu, od ramena Sochora odletěl jako holubička asi 3 metry za mantinel.
27:25
Muchna plný sil z trestné lavice se ihned vrhl po balonku a s balonkem mezi 3 děčínské hráče. Přišel o něj, ale jeho spoluhráči alespoň stihli vystřídat.
26:06
Jiráček drží.
25:15
Terezka přišla od rozhodčích se zprávou, že 2 minuty sekání nebo čekání. Sledování dětských gangů na zápasech Áčka mě stejnak baví ze všeho nejvíce.
25:08
Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
24:36
Vlček se hnal sám na Jiráčka, ale v zádech měl Choduru. Jiráček vyletěl z brány jako střela, podběhl balonek, ale naštěstí Chodura souboj s Vlčkem bez problémů zvládl.
23:34
Pokorný stál sám s balonkem před brankou, ale sjelo mu to. Zase...
22:37
22:08
Vyloučen hráč #30 Martin Schneider družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zdržování hry.
21:56
Dneska mi chybí vyhzovač Kris a Kytka, opravdu mi nechybělo to rovnání kluků v rozích každých 5 minut.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:13
20:00
19:40
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #18 Daniel Muchna (2:2).
19:40
A máme opět srovnáno.
19:18
Sochor si málem odpálil balonek do vlastní brány.
18:19
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #4 Vladislav Vrátil, asistoval #30 Martin Schneider (1:2).
18:19
Vrátil vrací Děčínu vedení.
16:25
Michálek vyslal jedovku na Havriljaka, ten ji pravděpodobně ani neviděl. Škoda, že ho jen trefila.
16:00
Trestné střílení družstva 1.FBC DDM Děčín IV neproměnil #72 Petr Fišer.
16:00
Po zmatkách v kadaňském brankovišti bylo nařízené trestné střílení. Fišer to ale akorát napálil do Jiráčka.
14:47
Šebek se vztekal, že to vysoká od něj nebyla. Ono to bylo po jeho kolena, ale ostatním hráčům to bylo spíše po pas.
13:03
Chodura dokázal dostat balonek crossem před branku, ale jeho příhrávka byla tak nečekaná, že ji překvapivě nečekal ani před brankou stojící Kulík.
12:14
Kdo jiný než Pokorný by mohl takovouto šanci pohřbít, ale chápu, měl to těžké.
11:38
Pokorný poslal o Bräuera míček do záhrobí.
10:59
Pardubský si skvěle prohodil Fidlera, ale již nedokázal zakončit.
09:56
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke bez asistence (1:1).
09:56
Lenke podobně jako před ním Schneider dostal balonek za Havriljaka.
09:32
Kulík trefil pouze blok Fidlera.
08:19
Vrátil se skvěle vrátil do kadaňského přečíslení 3 na nikoho a odebral Štěrbovi balonek.
07:15
Kalach před brankou.... přestřeluje.
06:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Martin Schneider, asistoval #26 Jan Koštoval (0:1).
06:12
Schneider svůj samostatný únik podél mantinelu proměňuje.
05:55
Vlček se po pádu vztekal, že byl podražen. Jediný, kdo ho měl šanci faulovat byla kluzká podlaha.
04:58
Jiráček vytáhl opravdu skvostný zákrok proti výběhu Vlčka.
04:19
Pardubský málem vypressoval balonek od nepozorného Matzy.
03:29
Chodura vyčíhal kličku Koštovala.
02:25
Hraje se ve vysokém tempu, ale bez významnějších šancí.
00:56
Šebek naštěstí pro domácí zaklekl přihrávku Sochora před branku.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají domácí a Lenke ihned vystřelil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Pekárek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.FBC DDM Děčín IV: brankář: Adam Havriljak; hráči v poli: Petr Fišer, Martin Schneider, Jan Fidler, Jan Koštoval, David Matza
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Vojtěch Jiráček; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Daniel Muchna, Mikuláš Kulík, René Chodura