1:2
0:1
- : -

FBC Draci Říčany - FBC Kutná Hora 4:3pn
10. Štěpán Končický, 13. Filip Svoboda, 19. Vojtěch Honzák, N Marek Svoboda - 19. Daniel Vaněk, 21. Michal Trník, 38. Michal Trník; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Šrůta ? - Vojtěch Franc ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 0:1;

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Matyáš Vašíček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #13 Petr Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #88 Matyáš Vašíček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #4 Štěpán Blahník a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #10 Štěpán Schneider a vstřelil gól.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
39:15
Timeout FBC Draci Říčany
38:20
Vyloučen hráč #66 Jakub Jan Beil družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
37:44
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #62 Jakub Franc (3:3).
30:00
30:00
22:28
Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání.
20:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #88 Matyáš Vašíček (3:2).
18:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (3:1).
18:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #14 Daniel Vaněk, asistoval #13 Petr Vávra (2:1).
15:00
15:00
12:36
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Filip Svoboda, asistoval #27 Antonín Lávička (2:0).
09:01
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #69 Štěpán Končický, asistoval #66 Kilián Smetánka (1:0).
03:12
Vyloučen hráč #22 Robin Vazač družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání.