2:1
2:4
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:7
15. Filip Rybnikár, 30. Tomáš Vlček, 39. Karel Eichler, 46. Karel Eichler, 59. Matyáš Moller - 7. Vojtěch Prokop, 17. Ondřej Havelka, 24. Vojtěch Basík, 52. Šimon Perek, 56. Šimon Perek, 58. Šimon Perek, 59. Adam Severin; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 6 + Karel Eichler TDKU + 4:7 + Martin Vacek OS; využití: 1:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 21 - Tomáš Švehla 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:4;
Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér):
Souhlas s kolegou, že to bylo dost nevyrovnané utkání. Na můj vkus hodně vyloučení. Čekal bych, že se s tak důležitým zápasem popereme v hlavě daleko lépe. Díky všem za zápas.
Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí):
Dneska zápas na morál, nahoru dolu, kde pasáže kvalitní hry, střídaly pasáže totální bramboračka. Jsem rád, že jsme zápas zvládli. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:54
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest.
59:54
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
59:54
Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B do konce utkání.
59:54
Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost.
58:36
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin bez asistence (5:7).
58:10
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #67 Matěj Soukup (5:6).
57:11
Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
57:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #13 Adam Severin (4:6).
55:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #72 David Caha (4:5).
53:57
Vyloučen hráč #58 Tomáš Vlček družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hra rukou.
52:05
Vyloučen hráč #29 Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #60 Martin Vacek (4:4).
50:50
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zdržování hry.
49:48
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
47:33
Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování florbalky.
45:51
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #74 Karel Eichler, asistoval #9 Marek Zíka (4:3).
45:13
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost.
45:13
Vyloučen hráč #64 Marek Fuchs družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
38:36
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #74 Karel Eichler, asistoval #26 Filip Rybnikár (3:3).
37:23
Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
33:11
Vyloučen hráč #9 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:41
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #67 Matěj Soukup (2:3).
28:10
Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání.
23:35
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (1:3).
22:20
Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:20
Vyloučen hráč #72 Jiří Löffelmann družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
20:24
Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:9
20:00
16:48
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka z trestného střílení (1:2).
14:37
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #74 Karel Eichler (1:1).
06:09
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #2 Vojtěch Prokop, asistoval #78 Vojtěch Fišer (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Ondřej Havelka, Zdeněk Valdauf, Adam Severin, Martin Vacek, Josef Čížek
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Jaroslav Jůna; hráči v poli: Karel Eichler, Jan Vaněk, Filip Rybnikár, Lukáš Kratochvíl, Marek Zíka