1:1
3:1
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Chomutov 4:2
27. Lenka Přerostová, 41. Anna Alexandra Suková, 47. Victoria Binědová, 60. Anna Alexandra Suková - 33. Tereza Suková, 58. Adriana Hýsková; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 22 - Michaela Galušková 20; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:1;
Komentář domácích Procházka Vít (Trenér):
Hodně těžké utkání, na pohled takový play-off zápas. Jsem rád, že jsme ho zvládli koncentrovaným výkonem bez větších výpadků. Holkám děkuji za výkon a soupeři za kvalitní konfrontaci.
Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér):
Hodně bojovné utkání, možná více boje než hry, pro oko diváka si ne nejpohlednější, ale příprava na play-off dobrá. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #17 Lucie Bejčková (4:2).
59:35
Bejčková přesně našla florbalku Sukové a ta už míček nekompromisně posílá do branky a pojišťuje tak golový náskok domácích.
58:45
Další tyčka pomohla domácím.
58:00
Dvě minuty do konce třetí třeiny je skore opět pouze s rozdílem jediné branky.
57:23
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #38 Michaela Galušková (3:2).
57:23
Galušková výhozem našla Hýskovou a ta je neomylná.
55:51
Střelu Sukové blokuje Kopřivová.
54:15
Hýskový ze středu míří mimo branku.
52:53
Chomutov kombinuje po obvodu hřiště, k žádné větší šanci se ale nedostává.
49:45
Galušková teď dvěmi povedenými zákroky podržela svůj tým.
46:58
Timeout Florbal Chomutov
46:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #21 Ivana Drugdová (3:1).
46:43
Votýpková má dnes dobře postavenou branku, další střelu Chomutova opět zastavila tyčka.
46:23
Několik šancí si během krátké chvíle vytvořily domácí hráčky.
40:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #6 Anna Alexandra Suková, asistoval #79 Victoria Binědová (2:1).
40:51
Jen polovina z času přesilové hry domácím stačila ke vstřelení golu. Binědová vystřelila a Suková následně uklidila míček k tyčce.
40:11
Do šance se však dostala hostující Hýsková.
40:01
Domácí začínají třetí třetinu v početní výhodě.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:9
40:00
39:50
Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
39:50
Konec třetiny i tentokrát přináší vyloučení.
38:24
Teď tyčka zacinkala i na domácí brance.
34:36
Suková Tereza před Votýpkovou tentokrát přestřeluje.
33:14
Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková bez asistence (1:1).
32:18
Odraz teď pomohl hráčkám Chomutova srovnat skóre.
31:51
Špetová pálí do břevna.
29:03
Střela Binědová zblokována bránící hráčkou.
28:26
Další důležitý zákrok si připsala domácí golmanka.
26:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Lenka Přerostová, asistoval #17 Lucie Bejčková (1:0).
26:23
Bejčková střílí a následně Přerostová doráží pod ležící Galuškovou, a tím tak domácí hráčky otevírají skore zápasu.
25:52
Košťálová z otočky vysoko přestřeluje branku hostů.
24:22
Střela Mock od poloviny ani následná dorážka do plzeňské branky neprošly.
22:30
Střelu Chomutova opět likviduje Votýpková.
20:34
Počet hráček na hřišti je teď 4 proti 4, Kamenická je zpět na ploše.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:4
20:00
19:42
Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
19:42
Počty hráček na hřišti se teď mění každou chvíli.
19:21
Vyloučen hráč #16 Alžběta Kopřivová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:34
Vyloučen hráč #15 Natálie Kamenická družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky.
12:52
Nahození na branku od Bejčkové golmanka hostů dobře viděla a výhozem posílá svůj tým do protiútoku.
10:50
Hýsková se dostala sama před Votýpkovou, ale brankářka domácích získala míček pod svou kontrolu.
08:32
Špetová zablokovala střelu Bímové.
04:51
Drugdové stačilo zamést míček do prýzdné branky, bohužel se ale ve zmatku nezorientovala dostatečně rychle.
03:52
Se samostatným únikem Košťálové si poradila Galušková.
03:20
Na míčku jsou v úvodních minutách spíše hráčky hostů.
01:11
Do první větší šance se dostala hostující Pilíková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Husák a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Michaela Galušková; hráči v poli: Michaela Voráčková, Barbora Suková, Natálie Königová, Adriana Hýsková, Petra Malecká
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Lenka Přerostová, Daniela Lorencová, Andrea Žižková