2:0
- : -
TJ Turnov

T.B.C. Králův Dvůr - TJ Turnov 4:3
13. Tobiáš Uhřík, 36. Michal Mašek, 53. Štepán Švejda, 55. Štepán Švejda - 19. Lukáš Švitorka, 20. Vojtěch Palatínus, 28. Vojtěch Palatínus; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 84; zásahy brankářů: Jiří Procházka 18 - Petr Suchomel 19; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:0;
Komentář domácích Kubert Michal (Trenér):
Dneska se hrálo o víc jak tři body. Soupeř byl fyzicky slabší a závěr patřil nám a proto jsme i utkání otočili. Řekl bych, že jsme dneska byli o kousek o lepší a zaslouženě bereme tři body. Máme ještě hodně práce před sebou a jdeme zápas od zápasu. Klukům pomohla neskutečná podpora diváků a ta výhra patří jim. Jedeme dál a těšíme se na další zápas. Morál dneska vyhrál.
Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér):
Jsem decentně zklamaný ze stavu, ve kterém se aktuálně hra nachází. Dneska jsme zápas celkem slušně odmakali do obrany, ale do útoku jsme toho moc nepředvedli. Soupeř až na kousek třetí třetiny předváděl v útoku možná ještě méně, nicméně nakonec to stačilo, prosadili se individuality. Bude to chtít trošku zabrat, snad s tím pohneme a dopadne to dobře. Díky za zápas.
60:01
Chtěl bych za celý pořadatelský stolek a za celý tým poděkovat divákům, kteří si dnes našli cestu do domácí haly a rovněž se podíleli svým fanděním na výhře.

VŠEM FANOUŠKŮM DĚKUJEME A PŘEJEME ŠŤASTNOU CESTU DOMŮ.
60:00
Střely ve 3. části: 5:5
60:00
59:59
Domácí konečně vyhrávají a berou tři body z tohoto utkání. Po dobrém vstupu do zápasu přišel zkrat a domácí se dostali do problémů. Nakonec vše dopadlo dobře a velmi tomu pomohla juniorská lajna, která dala dva góly a zásluhu má samozřejmě i Štěpán Švejda, který dal rovněž dvě branky.
59:54
Timeout T.B.C. Králův Dvůr
59:54
Vypadá to, že domácí konečně budou brát body z vítězného utkání. Bylo by to už potřeba.
59:01
Turnov zkouší hru v šesti. Uvidíme zda domácí vydrží tento nápor.
58:38
Palatínus před brankou. Dorážel střelu, ale pomohl si vysoukou holí. Rozhodčí neviděli.
57:50
Uhřík vybojoval balónek na svojí polovině a posílá balónek do útoku.
56:48
Zavoral posílá střelu na Suchomela. Bránící hráč mu nastavil florbalku a ze střely byla spíše taková přihrávka pro gólmana.
55:38
Novotný promáchl nahrávku a do útoku se ženou domácí.
54:30
Švejda posílá domácí do vedení. Stačí doufat, že domácí dokážou udržet tento stav a budou brát tři body.
54:29
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda bez asistence (4:3).
54:12
Domácí v šanci. Tentokrát tu máme Švejdu.
53:40
Domácí halou se nese hlas domácího publika.
52:49
Turnov nevydržel nápor domácích a srovnává stav utkání. Drama se vrací a domácí jsou zpátky ve hře.
52:48
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #58 Štepán Švejda, asistoval #11 Tomáš Vlček (3:3).
52:33
Další střela Maška. Tentokrát to byl blok, který zabránil gólu.
51:57
Domácí vyvíjejí další tlak, ale Turnov se opět dokázal ubránit.
50:55
Domácí si vytvářejí tlak a tlačí Turnov směrem k brance. Opět jsou slyšet domácí bubny. Řekl bych že tu někde v hale byly i bubny Turnova, ale někde se ztratily a nejsou slyšet.
49:54
Velké šance na obou stranách. Nejprve Horák a poté na druhé straně Švitorka.
49:05
Mašek dnes opravdu nemá svůj den. Několikátá střela, ale ani jednou branku netrefil.
48:36
Bubny se víří s divácí cejtí gól.
48:16
Další pokus Maška o vstřelení vyrovnávací branky.
47:01
Votova provedl souboj u mantinelu, dle rozhodčích si pomohl nedovoleně a je odpískán faul pro Turnov.
46:00
Slyšíme z tribun hlas fanoušků Turnova a zároveň i hlas DOMÁCÍHO KOTLE s bubeníkem Jiráskem.
45:46
Domácí dokázali přežít druhou přesilovku.
45:23
Procházka zasahuje při další střele.
44:01
I v oslabení se Hájek dostává ke střele. Suchomel chytá.
43:47
Uvidíme další přesilovku Turnova. Jednu přesilovku už dnes využili uvidíme jak dopadne druhá.
43:46
Vyloučen hráč #27 Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
43:06
Mašek a Zavoral opět v akci, ale gól nepadl.
42:18
Domácí z rohu hřiště a rychlou přihrávkou se přesouvají do útoku.
41:02
Zuska zkouší střelu, ale přišel blok hostů a balónek letí pryč.
40:10
Hned po buly se opět ozývá domácí kotel v čele s Lukášem Juky Jiráskem, který se ujal bumbu a udává tempo domácích fanoušků.
39:59
Třetina vyrovnaná, jak gólově tak na střely. Viděli jsme několik zákroků, které měli být oceněny dvěma minutami, ale rozhodčí rozhodli jinak.
39:43
Domácí kombinují na svojí polovině a řekl bych že se snaží udržet balónek co nejdelé a neinkasovat další branku.
39:03
Dědek posílá střelu, ale Svoboda v klidu odklání trajektorii míčku.
38:46
Juniorská lajna si zatím rozumí velice dobře a svědčí jim to.
37:55
Horák na Zavorala a ten vyslal krásnou střelu z první a skoro z toho bylo srovnání zápasu.
37:02
Domácí si připisují další úspěšný blok.
36:53
Vlček zkusil nához před hostující branku, kde se nacházel Nový, bohužel se tak daleko balónek nedostal.
36:15
Domácí se opět vrací do zápasu a stahují na jednobrankový rozdíl.
35:33
O obě branky domácích se zatím postarala juniorská lajna. Tentokrát to byl Mašek s Horákem.
35:32
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Michal Mašek, asistoval #70 Matěj Horák (2:3).
35:08
Domácí vyvíjejí tlak na Turnov, ale nedaří se jim úspěšně zakončit.
34:39
Vlček nejprve nasadil house bránícímu hráči a dokázal vystřeli. Suchomel ovšem chytá.
34:10
Turnov se pomalu stahuje na útočnou polovinu domácích. Chystá se ke střele.
33:15
Mašek v obrovské šanci. Branka se nekoná, protože bránící hráč mu trochu ztížil střelu.
32:37
Nebezpečná střela Matěchy končí nad brankou Procházky.
31:56
Balónek si teď udělal výlet přes celé hřiště. Odpálen od branky hostů skončil až u Procházky.
31:05
Domácí v klidu na svojí polovině kombinují. Postupně se stahují níž.
30:31
Faul na Zemana. Rozhodčí nechávají bez odezvi.
30:06
Domácí opět ve velké šanci. Uhřík byl obrán o balónek na středu hřiště a nic z toho nebylo.
29:04
Uhřík vypouští svojí střelu na Suchomela, ale blok byl rychlejší.
28:43
Na hrací ploše je opět juniorská lajna. Uvidíme co předvedou za své střídání.
28:21
Procházka si připisuje další úspěšný zákrok.
27:33
Turnov dokázal využít přesilovku a odskakuje o dvě branky.
27:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #77 Jan Novotný (1:3).
27:00
Domácí se zatím v oslabení drží. Nepouští Turnov ke střele.
26:11
Vlček se dle rozhodčím provinil hrubostí v rohu při souboji o balónek.
26:10
Vyloučen hráč #11 Tomáš Vlček družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost.
25:20
Standartní situace Turnova před velkým brankovištěm. Domácí dokázali střelu zblokovat.
24:44
Procházka si připisuje důležité zákroky, které drží domácí tým v těsném kontaktu.
24:18
Další standartní situace z poloviny hřiště. Gól opět nepadl.
23:37
Uhřík zkusil střelu z poloviny. Před brankou clonil Mašek, ale nedokázal dostat balónek za brankovou čáru.
22:45
Hejduk promáchl přihrávku na středu hřiště a je z toho rychlí útok na Suchomela.
21:37
Domácí jsou nyní v klidu na balónku na svojí polovině hřiště. Vlček posílá lehký nához na branku hostů, ale gól nepadl.
21:03
Domácí rozehrávají z poloviny hřiště a rychle jsou před brankou Suchomela.
20:27
Palatínus osamocen před brankou domácích, ale přišla špatná nahrávka a nedokázal zakončit.
19:59
Domácí zahájili vstup do zápasu dobře. Podařilo se jim vstřelit branku a vybojovat přesilovku. Přesilovka nevyužitá a Švitorka tuto chybu trestá a srovnává stav utkání. Palatínus dostává Turnov do vedení a domácí jdou do kabiny s jednobrankovou ztrátou.
19:30
Domácí ztrácí vedení. Dobrý vstup do zápasu se nepodařilo na konci první třetiny udržet a domácí prohrávají 1:2.
19:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #10 Vojtěch Palatínus, asistoval #88 Antonín Palatínus (1:2).
18:58
Domácí nedokázali využít přesilovku a navíc k tomu inkasovali branku. Máme tedy opět srovnaný stav jako na začátku utkání.
18:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #21 Jaroslav Šmída (1:1).
18:26
Nový vybojoval standartní situaci v útočné třetině. Akci zakončil střelou Vlček, ale střela byla zblokována.
17:27
Domácí nedokázali využít přesilovku. Za tyto 2 minuty vystřelili na branku pouze jednou. Slabá přesilovka.
17:11
Horák dobíhál unikájícího hostujícího hráče. Podařilo se a bylo zabráněno střele.
16:12
Zatím to nevypadá jako přesilovka. Domácí jsou sice na míčku, ale Turnov se nenáchá zatlačit a nevzniká žádná střelecká pozice.
15:28
V domácí hale nyní uvidíme přesilovku domácích za vyloučení Palatínuse na 2 minuty za sekání.
15:27
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
15:02
Další gólová šance hostů, ale domácí Procházka opět chytá.
14:25
Plíšek špatně rozehrál a na Turnov se valil rychlí útok v čele s Pinkasem.
14:02
Hosté opět v nebezpečné standartní situaci. Bohužel rozehrávka nestála za to a střela byla mizerná.
13:27
Turnov nyní kombinuje na útočné polovině, schyluje se ke střele.
12:31
Po krásné kombinaci juniorů tu máme první gól utkání. Zavoral nahrával na volného Uhříka a domácí se tak ujímají vedení.
12:30
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík, asistoval #7 Štěpán Zavoral (1:0).
12:15
Novotný v obrovské šanci. Ke gólu chybělo opravdu maličko.
11:50
Maršík v šanci. Střela letěla mimo branku a vyrovnaný stav zůlstává stále.
11:12
Obrovská šance hostů. Matěcha se ocitl osamocen před Procházkou a málem z toho byla první branka zápasu.
10:11
Lešuk nyní způsobil infarktoví stav divákům v hale, kdy po špatné příhrávce se hnal na branku hostující hráč.
09:28
Hosté mají standartní situaci z nebezpečné pozice. Gól z této akce nepadl.
08:31
Teď si Vlček s Uhříkem nerozumněli a byl z toho rychlý protiútok, ale naštěstí se Vlček stihl vrátit a zblokovat střelu.
07:55
Hra se uklidnila a domácí mají balónek pod kontrolou a připravují akci.
07:19
Dobrou kombinací domácích se k zakončení dostává Lešuk. Gólmana bohužel nepřekonal.
06:19
Po dlouhé době na balónku hosté. Nakonec z toho byla střela, ale Zuska dobře zablokoval střelu.
05:08
Domácí jsou opět na balónku a opět tu máme juniorskou formaci.
04:20
Střela Jakuba Uhříka od poloviny hřiště neskončila gólem. Před brankou byl hráč, ale nedokázal balónek dostat za záda.
03:27
Domácí se drží více na balónku a mají více šancí, ale Turnov se zatím drží a nepouští domácí ke gólu.
02:36
Celkem třetí zákrok pro domácího Procházku.
01:59
Na hřišti opět vidíme domácí mladý útok. Opět se jim podařilo dostat před branku a zakončit. Ale opět gól nepadl.
01:28
Domácí jsou od začátku aktivnější a chtějí dnešní zápas vyhrát. Tvoří si útočné akce a gól se zdá být blízko.
00:50
Další střela od domácího celku. Tentokrát to byla druhá lajna a balónek málem skončil v brance hostů.
00:10
Domácí trenér Michal Kubert sáhl po mladé krvi. 1. lajna domácích se skládá z juniorů a úvodní střídá dopadlo dobře. Podařilo se jim ohrozin branku hostů.
00:01
Úvodní buly pro Turnov.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Martin Hejduk, Štěpán Matěcha, Šimon Janoušek, Vojtěch Palatínus, Filip Dědek
00:00
Line-up domácích T.B.C. Králův Dvůr: brankář: Jiří Procházka; hráči v poli: Matěj Horák, Tomáš Zuska, Michal Mašek, Tobiáš Uhřík, Štěpán Zavoral
00:00

Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 18. kola Národní ligy - západ. Dnes máme na programu zápas mezi domácím týmem T.B.C. Králův Dvůr a hostujícím týmem TJ Turnov.

Poslední vzájemný zápas dopadl lépe pro Turnov, kdy na domácí půdě porazili Králův Dvůr poměrem 8:5. Nyní bude chtít Turnov potvrdit svojí vládu nad TBC a odvést si i z venkovního zápasu tři body

00:00

Na úvod bych Vám rád představil tři nejlepší hráče z obou týmů. Začneme týmem hostů. Po sedmnácti kolech národní ligy vede bodování Dominik Reczai s 34 body. Má na kontě jednadvacet branek a třináct asistencí. Druhým nejlepším hráčem je Jan Novotný s osmnácti body, jedenáct branek a sedm asistencí. Třetím je Lukáš Švitorka se šestnácti body, dvanáct branek a čtyři asistence.

Nyní si pojďme představit tři nejlepší střelce za domácí T.B.C. Králův Dvůr. Na prvním místě je 20-letý Adam Lešuk se šestadvaceti body, osmnáct branek a osm asistencí. Druhým hráčem je teprve 17-letý Tobiáš Uhřík s jednadvaceti  body, jedenáct branek a deset asistencí. Třetím nejlepším hráčem je Štěpán Švejda se sedmnácti body, dvanáct branek a pět asistencí.

00:00

Po sedmnácti kolech je domácí tým na průběžné 10. pozici. Domácí mají za sebou celkem sedmnáct utkání z kterých vyhráli pouze 5 zápasy a 12 zápasů prohráli. Poslední utkání dopadlo smolně, kdy Králův Dvůr prohrál s Náchodem poměrem 8:7 po prodloužení.

TJ Turnov je aktuálně na průběžné 11. pozici. Mají za sebou sedmnáct utkání z kterých vyhráli pouze 4 zápasy a 13 zápasů prohráli. Poslední zápas Turnov prohrál, když Panthers Praha potvrdili roli favorita a vyhráli poměrem 5:9.