0:1
2:4
- : -

SK Florbal Benešov - ASK Orka Čelákovice 3:6
4. Petr Tůma, 45. Petr Tůma, 53. Kryštof Garreis - 2. Jan Zoufalý, 26. Jakub Seibert, 46. Jaroslav Verner, 54. Marek Korych, 59. Daniel Korych, 60. Marek Korych; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:3 + Jakub Doutnáč OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Brož 32 - Aleš Zetek 29; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:4;
Komentář domácích:
Zápas jsme si prohráli sami především neproměňováním šancí, škoda ztracených bodů. Děkujeme soupeři a přejeme štastnou cestu domu.
Komentář hostů:
Zápas k zbláznění- Hromady neproměněných šancí, netrefené prázdné branky, soupeř vyhazuje opakovaně balonek ze sítě a to už musí být aby padl gól. Utkání plné faulů, sekaní, vrážení a všeho možného, byl to boj. Nemohli jsme se srovnat s parketama, skákalo nám to a celkově to bylo rozhárané. S body jsme spokojeni, s projevem nikoli. Musíme zlepšit proměnování šancí. Přejeme soupeři hodně štěstí do konce soutěže. Děkujeme za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:10
60:00
59:44
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #31 Marek Korych, asistoval #92 Jakub Seibert (3:6).
58:13
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #71 Daniel Korych, asistoval #9 Ondřej Špalek (3:5).
57:44
Timeout SK Florbal Benešov
53:29
52:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis, asistoval #91 Jakub Švarc (3:3).
47:29
Vyloučen hráč #92 Jakub Seibert družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:06
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #51 Jaroslav Verner bez asistence (2:3).
44:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma z trestného střílení (2:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:13
40:00
30:48
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:48
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice - osobní trest.
28:43
Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hrubost.
25:03
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #92 Jakub Seibert, asistoval #31 Marek Korych (1:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:15
20:00
13:52
Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
03:39
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #20 Adam Balík (1:1).
01:15
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #31 Marek Korych (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Tomáš Beran, Jan Sedlák, Petr Němeček, Ondřej Špalek, Daniel Korych
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Michal Vojtíšek, Albert Půlpán, Kryštof Garreis, Jakub Švarc, Ladislav Vorel