1:0
4:0
- : -

Torpedo Havířov - TJ Centropen Dačice 9:1
1. Natali Kalábová, 10. Kateřina Macourková, 15. Niki Kalábová, 16. Natali Kalábová, 25. Niki Kalábová, 48. Marika Marečková, 49. Kateřina Macourková, 51. Alexandra Glasová, 54. Marika Marečková - 6. Adéla Lélyová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 20 - Taťána Marková 21; po třetinách: 4:1, 1:0, 4:0;
Komentář domácích Březina Josef (Trenér):
Dnešní utkání by šlo zhodnotit velmi lehce a to tak, že pro nás to byl nepovedený zápas. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům.
Soupeři přejeme hodně štěstí zítra a věříme, že dojedou domů se 3 body.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
Zápas, kdy skóre za mě úplně neodpovídá předvedené hře. Myslím, že jsme si zasloužili skórovat víckrát, šance na to byly. Někdy chybělo štěstí, někdy skvěle zasáhla brankářka domácích. Havířovské holky si v tomto ohledu počínaly mnohem lépe a zkušeněji, což se promítlo do výsledku. Děkuji soupeřům za zápas a gratuluji k vítězství. My se musíme z dneška oklepat, nabrat síly a pokusit se překvapit Třinec.
60:00
Střely ve 3. části: 11:5
60:00
59:00
Utkání se dohrává v přátelské atmosféře.
57:24
Druhá tyč Dačic.
57:00
Domácí v tlaku, ale bez velké šance.
55:00
Torpedo to za rozhodnutého stavu zkouší bez golmana.
54:33
Timeout Torpedo Havířov
53:23
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (9:1).
53:23
Po nahrávce Natali Kalábové měla Marečková snadou práci, střelou do poloprázdné brány si zapisuje druhý gól v této třetině.
53:00
Torpedo ubránilo i druhoé oslabení.
51:03
Vyloučen hráč #99 Natali Kalábová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
50:55
Dačice také trefují konstrukci brány.
50:08
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (8:1).
50:08
Glasové to tam konečně taky spadlo.
49:58
Přečíslení 2 na 1 domácí hráčky neproměnily.
48:41
Timeout TJ Centropen Dačice
48:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #87 Barbora Kučerová (7:1).
48:41
Macourková střelou z otočky dává svou druhou branku.
47:51
47:51
Teď již byla úspěšnější, střelou do růžku vymetla všechny pavučinky.
47:42
Marika Marečková v tutovce vychytána.
47:21
Balónek souboj nepřežil, sloužil dobře :(
45:53
Tentokrát Kalábová chybu v rozehrávce nepotrestala.
44:00
Nebezpečnou backhendovovou střela Niki Kalábové zastavuje Marková, dorážka poté neproměněna.
38:13
Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
37:35
Marková lob do brankoviště chytá.
37:00
Kupcová v šanci netrefuje.
35:20
Glasová dnes hodně aktivní, ale zatím ji to tam nechce spadnout.
34:54
Střela Pastuškové z otočky zblokována.
34:33
Waloszková vyráží nebezpečný pokus maskou.
33:51
Hodně nahrávek, ale málo střelby. Dačice tak první oslabení ubránily.
32:30
První střela při domácí přesilovce.
31:51
Vyloučen hráč #20 Vendula Vrbová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
31:25
Torpedo má ponechanou výhodu.
31:00
Domácí brankářka teď chytá dva pokusy Dačic.
30:00
První střela na Waloszkovou v této třetině, zatím se hodně nudí.
29:39
Glasová dnes podruhé do tyče.
29:20
Marečková všechny předběhla a  její únik zastavuje až Marková.
27:03
Marečkové míček při střele sjel, doprovodila to ostrějším výrokem.
25:59
Kolářová zkoušela otočku kolem brány, Waloszková se nenechala nachytat.
24:52
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (5:1).
24:52
Natali zpoza brány na osamocenou Niki a ta bez problémů proměňuje.
24:31
Nepřesná nahrávka Gieckové končí za mantinelem.
23:47
Glasová tečuje střílenou nahrávku těsně mimo.
22:06
Pohledná akce Dačic na jeden dotek končí střelou těsně mimo.
21:25
Kupcové v dobré pizici míček sjel z čepele.
20:30
Domácí se od začátku tlačí za dalším gólem.
18:45
Sólo akci Niki Kalábové zastavuje až Marková.
17:29
Lisová backhandem hodně nepřesná.
17:15
Torpedo tlačí Dačice na útočné polovině.
15:10
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #66 Niki Kalábová (4:1).
15:10
Chybu v rozehrávce Dačic ségry nekompromisně trestají. Před bránou osamocená Natali Kalábová si zapisuje druhý dnešní gól.
14:06
14:06
Když jsou v akci dvojčata Kalábová znamená to velký problém pro druhý tým. Teď to ségry přesně dokázaly a posílají Torpedo do dvoubrankového vedení.
13:08
Chybu domácí obrany nepotrestala Distelová.
12:48
Cross na volnou Kučerovou neprošel.
12:00
Střela Lélyové ztečována kousek mimo branku.
11:28
Domácí hráčky teď pálí z každé pozice.
10:14
Natali Kalábová obehrála dvě hráčky a její následnou střelu se štěstím Marková vyráží.
09:36
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #32 Kateřina Macourková, asistoval #14 Andrea Pastušková (2:1).
09:36
Střela Macourkové z poloviny hřiště končí za zády Markové.
08:41
Dva zákroky pro Waloszkovou.
07:35
Střela Glasové končí na tyči.
06:00
Dačice mohly překlopit vedení na svou stranu, ale střela proletěla těsně mimo levé tyče.
05:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová, asistoval #6 Denisa Kolářová (1:1).
05:06
Waloszková toho moc neviděla a tato střela pod ruku ji propadla.
04:55
Glasová střelou z první minula.
03:30
Kalábová zblízka Markovou nepřekonala.
02:30
První zákrok pro Waloszkovou, tahle střela ji nemohla překvapit.
02:00
Dačice se zatím na balónek nedostaly.
00:42
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #22 Marika Marečková (1:0).
00:42
První dvě střely na Markovou, první chytá, ale při dorážce už tak úspěšná nebyla. Domácí tedy rychle vedou.
00:01
Úvodní buly pro Torpedo a ihned se domácí hráčky tlačí do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Ondřej Fojt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Taťána Marková; hráči v poli: Barbora Kratochvílová, Monika Rosolová, Adéla Lélyová, Denisa Kolářová, Andrea Distelová
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Lucie Waloszková; hráči v poli: Eva Sobotová, Niki Kalábová, Marika Marečková, Natali Kalábová, Lucie Giecková