0:1
2:4
- : -

Z.F.K. Petrovice - Torpedo Havířov 5:8
6. Petr Kašpar, 14. Roman Oborák, 18. Petr Horák, 42. Roman Oborák, 48. Martin Szweda - 9. Jakub Vilím, 15. Dominik Mrowiec, 16. Denis Kubiczek, 26. Dominik Mrowiec, 45. Kamil Peřka, 49. Dominik Mrowiec, 55. Denis Kubiczek, 56. Adam Feber; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 4:4; využití: 3:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Maciej Bogdański 16 - Martin Zapletálek 19; po třetinách: 3:3, 0:1, 2:4;
Komentář domácích Vlček Martin (Trenér):
Vyrovnaný zápas, který rozhodly dvě chyby na středu hřiště. Ve finále nám došly síly a již jsme se nebyli schopni dotáhnout. Oproti minulému zápasu došlo k jasnému zlepšení. V dalším zápase už musíme bodovat. Děkuji soupeři rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér):
Dneska moc negativní vyjímečně nebudu. Co se týče organizace hry a kontroly zápasu byla kvalita na naší straně. Věděli jsme, že síla Petrovic není v mezihře ale v jednoduchosti rychlých brejků. Kaňkou je klasicky mizerná produktivita. S jednou lajnou jsme dnes zkoušeli složitější organizaci do obrany, kterou věřím do play-off doladíme. Mrzí mě zbytečná vyloučení, které dostaly soupeře do hry. Pochvalu zaslouží i naší junioři, kteří rostou každým zápasem. Děkuji soupeři za utkání, divákům za návštěvu a týmu za dobrý výkon.
60:00
Střely ve 3. části: 7:7
60:00
59:07
Homola střílel, ale střela tečována mimo.
58:20
Firda zvládl proti střele Holeše zastoupit Bogdańského.
58:00
Hosté jsou dobře postavení v obranném bloku a domácím se nedaří střílet.
55:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #31 Petr Vítovec (5:8).
55:58
Hosté se dostávají do trháku. Domácí ve snaze vyrovnat šli trochu do risku a nevylšo.
55:06
Vlach v souboji s Homolou, který ho nakonec o míček obral. před tím ještě bylo jedno přešílsení hostů, kde však Bogdański vychytal.
54:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #88 Adam Feber (5:7).
54:21
Nepřesnost domácích na polovině a hosté se dostali do přešíslení, které proměňuje Kubiczek.
53:46
Timeout Torpedo Havířov
50:10
Hra má opravdu tempo a náboj.
48:50
Na druhé straně Firda trefuje spojnici tyčky s břevnem.
48:33
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec bez asistence (5:6).
48:33
A vedení na stranu hostů překlápí tentokrát Mrowiec, který se předvedl opravdu ukázkovou střelou do rožku.
47:17
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #23 Martin Szweda, asistoval #71 Petr Kašpar (5:5).
47:17
Szweda krásně zakončil a využívá nakonec přesilovku, i když už to vypadalo, že domácí vyjdou naprázdno.
45:38
Vyloučen hráč #54 Vojtěch Petřík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
45:38
Tvrdě, ale čistě odstavil Flašar Petříka a ten ho poté v pokračování souboje fauloval.
44:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #17 Jakub Holeš (4:5).
44:49
Peřka našel skulinku mezi nohou a rukou Bogdańského a posílá hosty opět do vedení.
43:34
Kašpar teď předvedl ukázkovou přihrávku soupeři, naštěstí domácí pak situaci ubránili.
42:46
Szweda si dneska plete sport trochu a pravidelně hraje vysoko, akorát nevíme, jestli s tenisem, badmintonem nebo ještě jiným sportem.
42:36
Opět střílel Vilím, ale Bogdański byl pozorný.
41:36
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #71 Petr Kašpar (4:4).
41:36
Tak nakonec využil Oborák, který dostal od Kašpara na mantinel. Už to vypadalo, že míček ztratí, ale nakonec z otočky i pod tlakem přesně zakončil.
39:46
Vyloučen hráč #52 Dominik Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
39:46
Do konce třetiny si zahrajeme 4 na 4.
39:02
Více nás vidělo míček z hole Mrowiece v rohu domácí branky, ale nakonec zaplachtil těsně mimo.
38:00
Vyloučen hráč #81 Petr Raček družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za špatné střídání.
38:00
Někteří domácí hráči nevědí koho střídají...
37:57
Oborák nához ideálně netrefil, ale pak si pro míček do orhu doběhl.
36:52
Feber poslal zadovku na nabíhajícího Klozu, ale tomu se ke kloudné střele dostat nepodařilo.
35:52
Hosté hrají v plném počtu.
35:05
Feber vymíchal Kašpara, až to neustál. Bogdański pak ke smůle hostů  jeho střelu chytil.
33:51
Vyloučen hráč #86 Jakub Mikulok družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky.
33:51
A nyní přesilovka pro změnu pro domácí po faulu Mikuloka na Firdu.
31:58
Kloza už se viděl s rukama nad hlavou, ale Bogdański mu radost zkazil asi i k vlastnímu překvapení ho vychytal.
31:28
Homola zkušeně obral o míček zezadu.
30:14
Peřka K. zkusil vymíchat Bogdańského, ale ten se nenechal rozhodit.
29:25
Peřka V. zblkoval nahrávku ns Kašpara na malé brnakoviště.
28:21
Opět zaváhání při rozehrávce domácích, ale dokázali si pak poradit a obrat hosty o míček.
27:08
Domácí obrana byla trochu rozhozená a Vilím tak měl prostor ke střele, kterou však vyslal mimo.
26:35
Homola pěkně vybojoval, ale bohužel konečná příhra na Horáka byla nepřesná.
25:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #73 Kamil Peřka (3:4).
25:09
Hosté tuto přesilovku využívají a vrací vedení na sovu stranu.
24:55
Szweda s Notou zabojovali o nához od Firdy. Zapletálek však Szwedu vychytal.
24:07
Vyloučen hráč #7 Petr Horák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
24:07
Tak po vteřině v 5 domácí opět ve 4.
23:58
Flašar zachytil přihrávku a poté byl faulován, takže umíčku domácí.
22:52
Vilím tvrdě namáčkl Horáka na mantinel.
22:05
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
22:05
Zapletálkovi vypadl míček z rukou a když se ho znažil znovu chytit, tak ho Kašpar fauloval.
21:26
Hosté v 6 po signalizovaném vyloučení.
21:25
Na druhé straně Oborák střílí a Zapletálek chytá.
19:32
Petřík vyslal střelu skoro od poloviny a chvilku to vypadalo, že zapadl za Bogdańského, ale nakonec skončil vedle branky.
18:35
Nota zase lítáv dnenším zápase po celém hřišti.
17:27
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:3).
17:27
Doslova zpoza branky srovnává stav Horák, který propašoval míček za Zapletálka z pomocí jeho teče od nohy.
16:56
Mikulokovu střelu vyráží Bogdański za mantinel.
16:20
Bogdański vychytal Vilíma v individuální akci.
15:43
Ztráta Flašara na polovině a přečíslení dva na jendoho hosté dokonale využili.
15:42
14:14
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Dominik Mrowiec, asistoval #17 Jakub Holeš (2:2).
14:14
Hosté rychle proměňují.
13:51
Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:22
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #5 Ondřej Firda (2:1).
13:22
Domácí proměňují přesilovku. Firda od mantinelu nahodil na Oboráka, který číhal na vzdálenější tyči a trefil míček přesně.
12:30
Vyloučen hráč #22 Dominik Křístek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
12:30
Češek předal za polovinou na Kašpara, který si od mantinelu vyběhl oblouk na střelu a při tom ho fauloval Křístek.
11:33
Divoká půlminuta po nájezdu, kdy v šanci byly oba týmy.
10:55
Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #68 Daniel Flašar.
10:55
Kašpar byl faulován v samostatném úniku a uvidíme nájezd, na který se chysatá Flašar.
10:38
Nota se obětavě vrhl do bloku proti střele Zipsera.
09:25
Křístkovu prdukou střelu od mantinelu vyrazil Bogdański maskou.
08:55
Pěkný kros Noty na Oboráka, ale ten poté střílel nad.
08:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Jakub Vilím, asistoval #73 Kamil Peřka (1:1).
08:18
Vilím srovnává. Po rozehrávce volného úderu před velkým brankovištěm přesně vymetl růžek branky.
07:45
Feber vykoružil otočku a půl a střílel, ale mimo.
06:40
Po ztrátě Horáka si Bogdański poradil se zakončením Mikuloka z brejku.
06:10
A teď opět i střelu Šochmana.
05:59
Michejda zblokoval jasnou gólovku z hole hostujícího hráče.
05:19
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #71 Petr Kašpar, asistoval #19 Jakub Nota (1:0).
05:19
Po rozehrání po faulu na gólmana domácí vytěžili z akce první gól.
04:58
Křístek ve snaze o dorážku sekl Bogdańského a u míčku budou domácí.
04:30
Po faulu u mísčku hosté.
04:08
Michejda zkusil vypálit od mantinelu, střela byla zblokována.
02:42
Na druhé straně volný Feber trefil tyčku.
02:17
Oborákovu střelu vytěsnil také mimo.
02:07
Z rychlého protiútoku střílel Firda. Zapletálek vyrazil střelu maskou.
01:12
Před branku si nabíhal Oborák, ale Kašpar na něj míček z rohu neprotlačil.
00:41
Stejně tak po rozehrávce z rohu Vilím.
00:35
Feber střílel mimo.
00:05
Buly vyhráli domácí, ale vzápětí míček odevzdali soupeři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Dominik Folwarczný, Dominik Křístek, Adam Feber, Denis Kubiczek, Vojtěch Peřka
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Maciej Bogdański; hráči v poli: Martin Szweda, Filip Michejda, Lukáš Homola, Petr Horák, Ondřej Firda