1:0
2:1
- : -

FBK Atlas Blansko - Aligators U18 3:1
25. Vojtěch Polách, 32. Vojtěch Navrátil, 36. Vojtěch Polách - 36. Lumír Kramoliš; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Opletal ? - Zdeněk Korec ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:1;
45:00
40:32
Timeout Aligators U18
37:09
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Fasora družstva Aligators U18 na 2 minuty za špatné střídání.
35:58
Branku družstva Aligators U18 vstřelil #98 Lumír Kramoliš, asistoval #21 Vojtěch Fasora (3:1).
35:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #29 Ondřej Navrátil (3:0).
31:03
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Vojtěch Navrátil, asistoval #72 Vojtěch Polách (2:0).
30:00
30:00
29:47
Vyloučen hráč #59 Jiří Horák družstva Aligators U18 na 2 minuty za sekání.
24:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách bez asistence (1:0).
18:58
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
10:14
Vyloučen hráč #29 Kryštof Drápal družstva Aligators U18 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:10
Vyloučen hráč #27 Ondřej Langr družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
09:10
Vyloučen hráč #98 Lumír Kramoliš družstva Aligators U18 na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators U18:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Jan Kobylka, Vojtěch Navrátil, Ondřej Navrátil, Vojtěch Polách, Richard Jeřábek