4:4
3:1
- : -

PANTHERS OTROKOVICE - FBK Atlas Blansko 7:5
18. Robin Kolínek, 26. Adam Hittl, 28. Jakub Jurů, 30. Vladislav Šeďa, 33. Vladislav Šeďa, 35. Vladislav Šeďa, 36. Jiří Kokeš - 17. Richard Jeřábek, 20. Jakub Müller, 26. Vojtěch Polách, 30. Ondřej Langr, 36. Richard Jeřábek; rozhodčí: Jan Gistr - Pavel Vích; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Alexandr Pujin ? - Jan Opletal ?; po třetinách: 0:0, 4:4, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 11:19
45:00
43:40
Atlas v šesti!
41:56
Vyloučen hráč #55 Adam Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
35:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jiří Kokeš, asistoval #55 Adam Štourač (7:5).
35:56
Panthers vedou opět o dva góly 7:5!
35:04
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #29 Ondřej Navrátil (6:5).
35:04
Jeřábek vymetl pavučiny v  bráně brankáře Panthers a je to zas jen o gól!
34:56
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Vladislav Šeďa, asistoval #32 Adam Hittl (6:4).
34:56
Šeda kompletuje hattrick a je to o dva góly 6:4!
29:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #27 Ondřej Langr, asistoval #93 Marek Švarc (4:4).
29:20
Po střele Langra je opět stav vyrovnaný 4:4!
29:09
29:09
Otrokovice otáčí zápas na svou stranu 4:3!
27:37
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #66 Jakub Jurů, asistoval #7 Vojtěch Trenz (3:3).
27:37
Panthers vyrovnávají, prosadil se Adam Hittl
25:52
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #32 Adam Hittl, asistoval #24 Jiří Kokeš (2:3).
25:52
Panthers rychle snižují na rozdíl jedné branky 2:3!
25:31
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #29 Ondřej Navrátil (1:3).
25:31
Atlas odskakuje do dvoubrankového vedení zásluhou Vojtěcha Polácha
19:25
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller, asistoval #93 Marek Švarc (1:2).
19:25
Tenhle gól už platit bude prosadil se Muller, stav utkání 1:2
17:47
Atlas vstřelil gól ten ale po konzultaci rozhodčích neplatí!
17:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Robin Kolínek, asistoval #69 Jakub Břečka (1:1).
16:21
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #72 Vojtěch Polách (0:1).
15:00
Vyloučen hráč #66 Jakub Jurů družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 16:11
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Gistr a Pavel Vích.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Ondřej Navrátil, Vojtěch Polách, Richard Jeřábek, Jan Kobylka, Vojtěch Navrátil