1:0
1:1
- : -

Florbal Kladno B U23 - FLORBAL RIDERS 3:1
10. Ondřej Slivka, 19. Ondřej Slivka, 29. Vojtěch Vosyka - 31. Michal Maršoun; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jakub Pavlíček -1 - Filip Kočička ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:1;
35:15
Vyloučen hráč #19 Petr Kafka družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za vysoká florbalka.
30:35
Branku družstva FLORBAL RIDERS vstřelil #10 Michal Maršoun, asistoval #22 Pavel Svoboda (3:1).
30:09
Vyloučen hráč #77 Benjamín Šela družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za sekání.
28:21
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #74 Vojtěch Vosyka, asistoval #77 Benjamín Šela (3:0).
27:57
Vyloučen hráč #8 Šimon-Erich Jelínek družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
18:10
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #4 Ondřej Slivka, asistoval #36 Roman Křížek (2:0).
12:00
12:00
10:55
Trestné střílení družstva Florbal Kladno B U23 neproměnil #23 David Burda.
10:24
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Chromý družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za hrubost.
09:33
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #4 Ondřej Slivka bez asistence (1:0).
05:45
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Chromý družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a David Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL RIDERS:
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno B U23: brankář: Jakub Pavlíček; hráči v poli: Benjamín Šela, Daniel Šebela, Jan Lintymer, Vojtěch Vosyka, Tobiáš Chromý