2:2
1:2
- : -

Prague Tigers - Penco Tatran Střešovice B 6:5pn
5. Kryštof Schovánek, 12. Jakub Lamberk, 17. Filip Podlipný, 22. Kryštof Schovánek, 43. Jakub Lamberk, N Vojtěch Ševčík - 4. Jakub Klápa, 16. Jakub Klápa, 21. Michal Rada, 38. Vojtěch Kucharčík, 39. Jakub Klápa; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Daniel Grener; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Češner ? - Filip Juzl ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2;

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #29 Vojtěch Ševčík a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #13 František Vladimír Žilka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #29 Vojtěch Ševčík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #79 Ondřej Vázler a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #67 David Kriegler , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #87 Filip Snížek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Penco Tatran Střešovice B hráč #13 František Vladimír Žilka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #43 Adam Jánský , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers hráč #8 Radek Šach a vstřelil gól.

45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 8:12
45:00
42:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #63 Jakub Lamberk, asistoval #92 Michal Novák (5:5).
39:20
Vyloučen hráč #63 Jakub Lamberk družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
38:15
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #20 Adam Karel (4:5).
37:25
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #44 Vojtěch Kucharčík, asistoval #79 Ondřej Vázler (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:7
30:00
28:21
Vyloučen hráč #67 David Kriegler družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
24:56
Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
21:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek bez asistence (4:3).
20:13
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #85 Michal Rada, asistoval #27 Matěj Kučera (3:3).
16:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #44 Filip Podlipný, asistoval #16 Marek Zendulka (3:2).
15:52
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #67 David Kriegler (2:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:8
15:00
12:55
Vyloučen hráč #13 František Vladimír Žilka družstva Penco Tatran Střešovice B na 2 minuty za špatné střídání.
11:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #63 Jakub Lamberk, asistoval #43 Adam Jánský (2:1).
04:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #15 Kryštof Schovánek, asistoval #9 Adam Volf (1:1).
03:40
Branku družstva Penco Tatran Střešovice B vstřelil #36 Jakub Klápa, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (0:1).