3:3
- : -
TROOPERS

FBC Letka Toman Finance Group - TROOPERS 7:6
9. Jakub Košarišťan, 18. Daniel Filip, 25. Daniel Filip, 39. Jan Vojáček, 43. Michal Hložanka, 49. Jan Vojáček, 51. Dominik Hubl - 9. Jan Daler, 10. Daniel Hruška, 38. Jiří Koutný, 50. Jiří Koutný, 53. Jiří Knotek, 56. Petr Kadlec; rozhodčí: Ondřej Vašíček - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Tomáš Petr 26 - Michal Melichar 15; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:3;
60:00
Střely ve 3. části: 7:12
60:00
59:59
59:00
Poslední minuta bude velice dlouhá minuta pro domácí tým. Obléhání domácí branky.
58:51
Timeout TROOPERS
58:06
Hosté to zkoušejí v šesti lidech bez golmana.
57:42
Vojáček nezpracoval přihrávku, která ho mohla nasměrovat směr golmana hostí.
56:55
A je to pouze o gol, hosté chytli snad druhý, možná bych řekl třetích dech. Na hřišti jich je plno a domácí nestíhají.
55:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #28 Jiří Knotek (7:6).
53:42
Kahánek(Letka) chtěl rozehrát konstruktivně, ale nevyřešil to ideálně a bohužel po jeho hrubce Troopers vstřelili gol.
52:46
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #12 Jiří Koutný (7:5).
52:01
Hosté mohli využít trestné střílení, ale Koutný trefil pouze břevno.
51:30
Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #12 Jiří Koutný.
50:45
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #10 Dominik Hubl, asistoval #9 Daniel Filip (7:4).
50:14
Tak rozdíl už je jen dvoubrankový. Hosté rozehráli ze standardní situace a opět se přiblížili ve skóre. Hubl v záklonu stihl ještě přihrát míček na voného Filipa, ten netrefil míček. Hned po této akci pálil Hložanka, ovšem vysoko nad.
49:16
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #27 Petr Kadlec (6:4).
49:15
Domácí využili přesilovou hru a odskakují na rozdíl tří branek. Toto by mohlo domácí uklidnit.
48:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #12 Jan Hranický (6:3).
47:24
Vyloučen hráč #79 Marek Jedlička družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:00
Troopers se snaží s utkáním něco udělat. Domácí ovšem ve třetí třetině skvěle brání a nepuští hosty do celké šance. Nopak Hubl mohl navýšit skóre, jenže netrefil míček a skvěle zasahuje golman hostí Melochar. V rohu drží míček Gryz a na něj číhají dva hráči Troopers, svou úlohu zvládl.
44:22
Voltner(Troopers) mířil do horní části brány, ale netrefil. Další ránu vyslal Knotek, ale i on netrefil.
42:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #37 Michal Hložanka, asistoval #9 Daniel Filip (5:3).
40:16
Vzhůru do třetí části. Letka dala gol do šatny, který jí snad nakopne. Zatím jsou však aktivnější hosté. Daler sice vybojobal míček, ale bylo to s faulem.
40:00
44:23
Zach(Letka) na Hubla, ten posouvá dál do rohu, kde bojuje Hložanka.
40:00
Střely ve 2. části: 7:14
40:00
39:59
Krásná akce Vojáček z první dostal nabito od Blany a nemýlil se to byla krásná akce ze strany domácích. Více už se toho nestane v této třetině.
38:55
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #22 Jan Vojáček, asistoval #2 Vojtěch Blana (4:3).
37:43
Branku družstva TROOPERS vstřelil #12 Jiří Koutný, asistoval #18 Jakub Peška (3:3).
37:40
Lehké zaváhání obrany a golmana na straně hostů, nedomluvili se kdo půjde pro míček. Nakonec obránce byl rychlejší a zachránil situaci. Letka tohoto drobného zaváhání nevyužila.
35:27
Troopers hodně tlačí domácí Letku a ti neví kde jim hlava stojí. Přesilovka hosty velmi nakopla, domácí by se mohli zkoncentrovat a předvést něco směrem dopředu.
31:54
35 vtřetin přesilovky. Hosté zatím neměli velkou šanci. Peška(Troopers) pálil, ale rána letěla mimo.
30:55
První přesilovka zápasu pro hostí. Letka zatím skvěle brání v úniku byl dokonce Vojáček, šel s ním obránce a nakonec rozhodčí odpískali faul pro hosty.
30:29
Vyloučen hráč #93 Jiří Šrámek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
30:20
Kadlec(Troopers) našel volného Dalera, ta přihrávka měla oči.
29:16
Hranický si pohral s obranou Troopers jako kočka s myší, poslední záchrannou brzdou byl hostující golman, který nechal přilepenou nohu na podlaze a zabránil golu.
28:20
Trávníček(Troopers) poslal žabku přes půl hřiště na Pešku, ten trefil i takto těžký míček z první, ale rána letěla mimo.
26:59
Krásná a lehká teč od Filipa, která mění skore zápasu a vedení pro Letku. Po tomto gole jsou obstřelovány obě branky. Nejprve Mahla netrefil poloprádnou bránu a na druhé straně vychytal dobrým zákrokem Petr.
24:43
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #10 Dominik Hubl (3:2).
22:30
Tempo hry je určitě lepší a větší než v první třetině. Před bránou Petra se toho odehrává hodně. Košarišťan na Kahánka ten byl v lehkých problémech, ale nakonec to zvládli.
22:16
Koutný(Troopers) prověřil Petra, ale ránu bezpečně viděl a chytl si jí jak malinu.
20:20
Koutný(Troopers) nabídl Trávničkovi jít do úniku středem, ale Petr zasahuje. Velmi ostrý nástup do druhé třetiny. Na druhé straně Hubl vystřelil, ale pálil z velkého úhlu.
20:01
Máme před sebou druhou třetinu, snad se oba týmy pořádně zahřály a půjdou do utkání naplno. Úvodní buly druhé části vyhrál tým hostí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:30
Příjde mi, že oba týmy hrají ze zataženou brzdou, uvidíme zda bude jiné tempo v části druhé.
17:55
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #95 Tomáš Zach (2:2).
16:14
Košarišťan(Letka) prováhl obrovskou šanci, dostal nabito na ránu z první, ale netrefil to podle svých představ.
15:00
Blana(Letka) máchal před bránou a snažil se míček trefit. POvedlo se mu to backhandem, ránu zblokoval jeden z obránců.
14:14
Voltnera(Troopers) nechala domácí obrana vyjet před bránu a nechali ho vystřelit, naštěstí mu rána nesedla a letěla mimo.  Ovšem toto by si domácí měli pohlídat.
12:16
Šincl zabránil svým tělem tvrdou ránu, kterou vyslal Mati(Troopers) takový zákroků bude dneska třeba.
10:00
Golová mašina se rozjela. Během velmi krátkého času jsme mohli vidět tři goly. Pro diváky určitě dobře.
09:19
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Daniel Hruška, asistoval #21 Daniel Budík (1:2).
08:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #61 Jakub Košarišťan, asistoval #18 Simon Georg Mahla (1:1).
08:20
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #79 Marek Jedlička (0:1).
07:00
Po sedmi minutách hry nebyla vidět ani na jedné straně nějaké vyložená šance či akce. Vypadá to, že oba týmy jsou ještě v šatně, minimálně co se hlavy týká.
06:58
Filip(Letka) se snažil z rohu vytočit před brankáře, což se mu povedlo, ale tento úmysl vystihl golman a nepřipusitl nic náhodě. Myšlenka dobrá od domácího borce.
05:20
Střela sice rozvlnila síťku, ale pouze boční, ovšem poté Petr(Letka) musel zasahovat, tady obrana Letky lehce zaspala.
04:20
Kadlec(Troopers) pálil z první, ale jeho rána mu vůbec nesedla. Petr nemusel zasahovat, na míčku jsou domácí.
03:00
Blana výborně na středu hřiště zpracoval a poslal přihrávku do rohu, kde čekal Vojáček(Letka), tomu ale míček sjel z čepele, takže nemohl posouvat dále.
02:30
V rohu bojuje Knotek(Troopers) a Kahánek(Letka) nakonec z toho nebylo pro domácí žádné velké ohrožení.
01:00
To samé na druhé straně, obránci letky zatím na vlastní polovině. Začátek je velmi opatrný.
00:24
Letka celkem vysoko napadá, ale Troopers zatím drží míček za vlastní bránou.
00:01
Máme tady začátej utkání. První buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašíček a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Michal Melichar; hráči v poli: Marek Jedlička, Jakub Peška, Ondřej Trávníček, Jiří Knotek, Jiří Koutný
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Hranický, Vojtěch Blana, Jan Vojáček
00:00
Dobrý den, pár hodin nás čeká od důležitého utkání pro domácí Letku. Nutně potřebují vyhrát za tři body, aby měli šanci si zahrát playoff.
První zápas dopadl výhrou v prodloužení pro Letku. Začátek utkání je naplánovaný na 17:00.