2:1
1:2
- : -

FbC Jazzmani Žatec B Legendy - FD Teplice B 4:6
9. Ondřej Vít, 19. Jakub Janoško, 19. Tomáš Votava, 36. Adam Dvorský - 2. Lukáš Mucha, 6. Samuel Olexa, 15. Lukáš Mucha, 17. Tomáš Weiss, 44. Jan Karafiát, 45. Lukáš Mucha; rozhodčí: Jakub Lukeš - Josef Kubát; vyloučení: 1 + Adam Brunclík TDKU + 4 + Vladimír Hričoviny 4 + TDKU:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Sarič ? - Matyáš Desenský ?; po třetinách: 1:3, 2:1, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 6:11
45:00
44:47
Vyloučen hráč #99 Vladimír Hričoviny družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy na 2+2 minuty za hrubost.
44:47
Vyloučen hráč #99 Vladimír Hričoviny družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy do konce utkání.
44:04
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (4:6).
43:29
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #41 Jan Karafiát, asistoval #20 Tomáš Weiss (4:5).
41:28
Vyloučen hráč #90 Tomáš Votava družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy na 2 minuty za sekání.
38:03
Vyloučen hráč #42 Pavel Váňa družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání.
37:48
Vyloučen hráč #66 Adam Brunclík družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy do konce utkání.
37:48
Vyloučen hráč #66 Adam Brunclík družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy na 2+2 minuty za nesportovní chování.
35:09
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #10 Adam Dvorský, asistoval #90 Tomáš Votava (4:4).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 3:10
30:00
18:52
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #90 Tomáš Votava, asistoval #10 Adam Dvorský (3:4).
18:17
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #92 Jakub Janoško, asistoval #27 Ladislav Falbr (2:4).
16:41
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #20 Tomáš Weiss bez asistence (1:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:13
15:00
14:34
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #42 Pavel Váňa (1:3).
08:05
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec B Legendy vstřelil #7 Ondřej Vít, asistoval #27 Ladislav Falbr (1:2).
05:15
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #77 Samuel Olexa, asistoval #24 Lukáš Mucha (0:2).
01:58
Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice B na 2 minuty za sekání.
01:31
Branku družstva FD Teplice B vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #8 Tomáš Langer (0:1).