1:3
- : -
IBK Holice

IBK Holice - SOKOLI Pardubice B 4:6
3. Matěj Blažek, 4. Matyáš Svatoš, 5. Matěj Blažek, 15. Matyáš Svatoš - 3. Václav Teufel, 5. Dominik Tomášek, 9. Milan Zajíc, 16. Dominik Tomášek, 17. Milan Zajíc, 21. Jakub Ludvíček; rozhodčí: Jakub Machatý - Ondřej Machatý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Formánek 14 - Tomáš František Růžička 16; po třetinách: 3:3, 1:3;
24:00
Střely ve 2. části: 11:14
24:00
20:53
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #46 Jakub Ludvíček bez asistence (4:6).
20:29
Timeout IBK Holice
16:27
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #22 Milan Zajíc, asistoval #92 Marek Voltner (4:5).
15:37
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #37 Dominik Tomášek, asistoval #50 Filip Kalhous (4:4).
14:39
Branku družstva IBK Holice vstřelil #29 Matyáš Svatoš, asistoval #22 Sebastien Wittmann (4:3).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 9:5
12:00
08:06
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #22 Milan Zajíc bez asistence (3:3).
05:54
Vyloučen hráč #22 Milan Zajíc družstva SOKOLI Pardubice B na 2 minuty za sekání.
04:51
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #37 Dominik Tomášek bez asistence (3:2).
04:40
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #26 Petr Sopoliga (3:1).
03:45
Branku družstva IBK Holice vstřelil #29 Matyáš Svatoš bez asistence (2:1).
02:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice B vstřelil #90 Václav Teufel, asistoval #50 Filip Kalhous (1:1).
02:19
Branku družstva IBK Holice vstřelil #66 Matěj Blažek, asistoval #33 Jakub Johanides (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Machatý a Ondřej Machatý.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice B:
00:00
Line-up domácích IBK Holice : brankář: Vojtěch Formánek; hráči v poli: Adam Lohýnský, Martin Šmíd, Ondřej Říha, Jakub Hruška, Štěpán Bolehovský