9:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - 1.MVIL Ostrava  14:4
9. Ondřej Borik, 14. René Mikel, 32. Ondřej Borik, 38. René Mikel, 39. René Mikel, 43. Lubomír Kratochvíl, 45. Štěpán Potsch, 49. Jakub Bitter, 50. René Mikel, 51. Lukáš Frydrych, 54. Lukáš Frydrych, 54. René Mikel, 59. Ondřej Borik, 59. René Mikel - 7. Jan Zmrzlík, 9. Tomáš Ševčík, 29. Miroslav Besta, 57. Jan Zmrzlík; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jakub Maňas 10 - Jakub Schiedek 23; po třetinách: 2:2, 3:1, 9:1;
Komentář domácích Dadej Petr (Trenér):
Předně chci poděkovat soupeři, který k nám přijel hrát florbal a na svůj výkon může být přinejmenším za první polovinu zápasu hrdý. My jsme potvrdili vítězství z předchozího kola především díky důslednosti v taktických pokynech a trpělivosti. Vysoká produktivita od poloviny druhé třetiny nám byla odměnou a impulsem, který si přeneseme i do Šumperka, kam si jedeme pro prodloužení série vítězství. Děkuji i pořadatelům za bezchybnou práci a fanouškům za neúnavnou podporu. Užívejte sobotní večer!
Komentář hostů Bažan Petr (Trenér):
Dnes zápas začal velmi dobře a 2 třetiny jsme hráli florbal, který snesl měřítko. Ve třetí třetině někteří chtěli až moc a třetí třetinu jsme nezvládli a připravili se o dobrý výsledek. Díky soupeří, divákum a jedeme dál.
60:00
Střely ve 3. části: 14:4
60:00
58:36
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (14:4).
58:20
Kubica pohrdnul gólovou nahrávkou od Mikela.
58:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (13:4).
56:59
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Jan Zmrzlík, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (12:4).
54:14
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:42
53:30
Mikel se snažil překvapit golmana freestylovou kličkou, ten ale vychytal.
53:02
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Lukáš Frydrych, asistoval #29 Jaromír Chodil (11:3).
50:14
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #25 Lukáš Frydrych, asistoval #99 Jakub Bitter (10:3).
50:14
Střela šla nejprve mimo, ale obránce si ji tam nakonec srazil nohou.
49:05
48:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter, asistoval #29 Jaromír Chodil (8:3).
46:38
Hosté občas ohrozí Hranice nebezpečnou akcí.
44:08
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #77 Štěpán Potsch, asistoval #25 Lukáš Frydrych (7:3).
44:08
Po Bitterově cloně před bránou Potsch s nadhledem umisťuje.
42:46
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #28 Lubomír Kratochvíl, asistoval #8 René Mikel (6:3).
42:46
Situace 2 na 1. Renďa našel Kráťu a ten zametá do prázdné.
37:18
Vyloučen hráč #88 Jan Zmrzlík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
37:09
34:28
Timeout 1.MVIL Ostrava
31:40
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik, asistoval #88 Tomáš Václavík (3:3).
31:40
Schiedek měl zakrytý výhled a Borik trefuje přesně.
30:32
Krosovka od Mikela prošla až na Kolajtu, ten ale svižnou rotující přihrávku neumístil.
28:17
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Miroslav Besta, asistoval #88 Jan Zmrzlík (2:3).
28:17
Další samostaný únik. Besta si položil Maňase a postrčil míček za čáru.
25:01
MVIL ustává tlak Hranic.
24:21
Kapitán hostí v samostatném úniku střílí mimo.
22:27
Domácí kombinují a čekají na chybu soupeře.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:6
20:00
19:50
Hraničtí se snaží kousat, jsou ale bezzubí.
18:11
Některé momenty ani moc florbal nepřipomínají.
15:38
MVIL se po yardech posouvá do útočné třetiny.
13:41
13:25
Kušner netrefuje prázdnou bránu.
12:07
Kapitán Jura Vraj právě orazítkoval tyč.
10:23
Domácím to zatím vůbec nelepí.
08:35
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Tomáš Ševčík, asistoval #75 Marcel Kachyňa (1:2).
08:00
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #20 Ondřej Borik bez asistence (1:1).
08:00
Borik nejprve přečetl obránce, a potom vymíchal golmana. Je vyrovnáno.
06:55
06:55
Nepokrytý hráč před malým brankovištěm doklepl míček do odkryté branky.
05:46
Ostrava teď vůbec nehraje jako poslední tým tabulky. Domácí musí občas i popoběhnout.
02:23
Jedovka Hranic po nepříliš vydařené kombinaci.
00:13
První střela hostí vysoko nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Frýdek a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1.MVIL Ostrava : brankář: Jakub Schiedek; hráči v poli: Michal Terez, Marcel Kachyňa, Tobiáš Zlámal, Tomáš Ševčík, Vojtěch Rajnošek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Maňas; hráči v poli: René Mikel, Michal Kušner, Jan Kolajta, Jaromír Šenkeřík, Jiří Vraj