2:4
1:4
- : -

TJ Sokol Jaroměř - FbC Hradec Králové 5:9
6. Daniel Sedláček, 17. Tomáš Hejzlar, 26. Michal Nožička, 27. Michal Janeček, 58. Tomáš Hejzlar - 8. Michael Souček, 22. Filip Hušek, 35. Lukáš Kašpar, 36. Matyáš Velc, 37. Jiří Unzeitig, 43. Vít Heger, 44. Mikuláš Ryba, 48. Adam Hušek, 58. Milan Koubek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + Daniel Kroupa 4 + Filip Krigovský TDKU + 4:3 + Vojtěch Nosek TDKU + 4; využití: 1:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 22, Jiří Veinfurter 9 - Ondřej Bárta 30; po třetinách: 2:1, 2:4, 1:4;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Dobře rozehrané derby jsme ztratili během dvouminutového výpadku ve druhé třetině. Jdeme si odpočinout a v příštím týdnu se připravíme na derby s Náchodem. Sezóna vrcholí a teď se nám právě nedaří, ale zajíci se počítají až po honu. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Ač v první části utkání hrálo skóre proti nám, tak se nám po většinu utkání dařilo držet plánu a utkání bylo v naši režii. Na těchto výkonech ze začátku roku chceme stavět a směrem k play off ještě více stupňovat. Díky hráčům za odmakané utkání, fanouškům za skvělou podporu a soupeři za utkání. Jdeme se připravit na středu.
60:00
Střely ve 3. části: 12:13
60:00
59:00
Jaroměř střílí břevno, na to ale rychle reagujou hostí a mění hru. Je to pro ně rozhodně velká škoda.
58:00
Nejvíce akce od obou týmů je rozhodně před brankou domácích. Jaroměř se ale zplnhrdla snaží udržet míčak.
57:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #24 Vojtěch Výborný (5:9).
57:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Milan Koubek, asistoval #28 Matyáš Velc (4:9).
57:00
Hra je teďka velice rychlá a hrubá, je to vidět i na soustředěných výrazech hráč. Na míčku je převážně tým hostí.
56:28
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř do konce utkání.
56:28
Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové do konce utkání.
56:28
Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za nesportovní chování.
56:28
Vyloučen hráč #97 Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2+2 minuty za nesportovní chování.
56:00
Jaroměř sází jednu střelu za druhou, ty všek lítají vysoko a mimo.
55:39
Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:00
Nevydařený útok zpoza brány, hradecký golman to skvělo ubránil.
54:00
Hostí rychle postupují dopředu, obrana Jaroměře je ale pevná jako kámen.
53:00
Krásná tyčka od praváho útoku hostí, neuskutečnila se ale dorážka. Toho využila Jaroměř a přešla do útoku.
52:00
Jaroměř se snaží využít situace zmatení a rychle obkroužit obranu hostí, to se jim však opět nedaří.
50:00
Špatné přihrávky domácích jsou možná  jejich kámene úrozu. Minimálně kvůli tomu teď mohli dát gól.
49:00
Velc Matyáš z Hradce utíká před branku soupeře, nestihne se však vymotat včas a míček letí mimo.
48:00
Vojtěch Výborný má míček, ale je na své polovině skřípnut dvouma protihráčema.
47:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (4:8).
46:00
Útok týmu hostí, však dokonale vyblokoval levá Jaroměřské obránce. Hra se otočila.
45:30
Jaroměř na míčku, dlouho se u nich však míček neohřál, protože na druhé polovině ho ztratil.
44:00
Jaroměřn má standartku před brankou soupeře, tu však nedává. To však odstartovalo divokou hru rychlého přebíhání.
43:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #76 Mikuláš Ryba, asistoval #47 Adam Hušek (4:7).
43:39
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Jiří Veinfurter družstva TJ Sokol Jaroměř
43:00
Zase díky nepozornosti golmana a obránů, Jaromř dostala gól. Ta se však nevzdává a snaží se hrát více útočně.
42:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger, asistoval #74 Filip Hušek (4:6).
42:00
U své branky rozehrává tým hostí, který rychle přechází na druhou polovinu hřiště a láduje jednu střelu za druhou.
41:00
Jaroměř plá sil hraje útočnější hru, a rychle se dostává k brance soupeře.
39:00
V poslední minutě druhé třetiny mžeme vidět rychlé výpady domácích. Nutně potřebují dát gól.
38:00
Souček Ondřej předvádí kaskadérský kousek před brankou Jaroměře, Souček se ale přecenil.
37:00
Jaroměř se drží spíše v defensivě. Čehož se snaží Hraden využít.
36:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #19 Jiří Unzeitig bez asistence (4:5).
35:15
Kvůli nepozornosti golmana o obrany Jaroměře, dostává tým domácich smutný gól. Hradec se snaží ale navýšit ještě víc.
35:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #28 Matyáš Velc, asistoval #53 Ondřej Souček (4:4).
35:00
Mohli jsme vidět krásnou hradeckou střelu nad levou paži brankáře. Jaroměř se snaží ale navýšit, bez výsledku.
34:03
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Lukáš Kašpar, asistoval #17 Radim Kunart (4:3).
33:00
Po nevydařené standarce hostí před brankou hostí, Jaorměř bere míček a rychle útočí.
32:00
Útoky Jaroměře né cždy končí střelou, jak vidíme.Ta se však nevzdává a hledá skulinky v dobré obraně Hradce.
31:00
Hegr Vít má možnost vystřeli na branku domácích, ale radši si vybírá možnost nahrávky o obránce(tkz. hru s žolíkem).
30:00
Hradec rozehrává na středu a domácí se je snaží zahnat na svou polovinu, což se jim daří.
29:13
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
29:13
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
29:00
Vidíme že útočí především tým hostí, ale zato Jaroměřské výpady jsou mnohdy nebezpečnější a rychlejší.
28:00
Kašpar Lukáš, levý obránce hradce, je na bolonku. Tomu se všat nepodařilo skórovat, protože střela letěla mimo a pozemi.
27:00
Jaroměř využila přesilovky a skórovala. A my vidíme urputný útok hostí, kteří se chytají skórovat.
26:50
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #95 Filip Krigovský (4:2).
26:38
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zvedání florbalky.
26:00
Vidíme Špatnou rozehrávku Jaroměře, ze kterého mohl být slušný gól. To se však nestalo a to díky skvělé obraně Jaroměře.
25:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #4 Patrik Horčička (3:2).
25:00
Jaroměř útočí, né však moc aktivně, a toho využívají hradeční obránco, kteří jim r\ychle berou balonky.
24:00
Hostí na bolonku, a z levého mantinelu se snaží probojovat až ke golmanovi, Bohužel jim balonek ale lítá mimo.
23:00
Souček Michal z Hradce je na balonku a anží se realizovat rychlý útok přez střed, Jaroměř ale napadá a nenechávé protihráče přemýšlet.
22:00
Jaroměř rozhrává u branky, ale útočný čtverec týmo hostí je nezlomný.
21:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #33 Milan Koubek (2:2).
21:00
Hradec je evidentě plý sil, protože už od začátku vede rychlý a silný útok.
20:01
Druhého zahajovacího buly se opět zmocnil Hradec.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 13:10
20:00
19:45
Poslední minuta je klidná a jediné co se stalo je vylouční hráče domácích.
19:43
Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za držení.
18:00
Oba tými se snaží co nejrychleji  navýšit a my můžeme vidět hodne faulíků. Na balonku převážne Jaroměř.
17:00
Jaroměř u své branky rozehrává a snaží se leteckou střelou u mantinelu dostat k brance soupeře.
16:54
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (2:1).
15:00
Jaroměřský útok, zkazil levý obránce hradce. Tým hostí rychle změnil, a přešl do útoku.
14:00
Hradec zase na balónku, je vidět že i ona se snaží navýčit, ale Jaroměřská obrana je neprůstřelná.
13:00
Skvěly výkon hradckého golmana, který chytil vzdušnou střelu do levého horního rohu.
12:00
Domácí hrají v plném počtu a my vidíme, energický útok od Jaroměře, která chce co nejrychleji navýšit skóre.
11:59
Vyloučen hráč #9 David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
11:00
Lhotský Jiří našl skulinky v útočném čtverci hostí, nestihl však vystřelit včas.
09:00
Jaroměř skvěle ubránila rychlou střelu Hradce. Je vidět že Hradec se drží více na balónku.
08:04
Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za sekání.
08:00
Po vyloučení hráče domácích se hra začíná zrychlovat. Můžeme vyděd dvě krásné střely od Jaroměře, bohužel ale bez výsledku.
07:01
Hradec na balónku rychle mění směry a ladně obehrává protihráče. Po rychlé akci  na středu se jí deří a srovnává na 1:1.
07:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #77 Vít Heger (1:1).
06:00
Po krásném gólu po teči Deniela Sedláčka z Jaroměře. Jsme bohužel svědky zranění hráče hostí.
05:18
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #33 Tomáš Černý (1:0).
05:00
Jaroměř rozehrává u soupeřovi branky, bez výsledku. Hradec toho využil a získal míček.
04:00
Hušek Adam je u stolku organizátorů vytlačen ze hříště. Špatnou rozehrávku využije Jaroměř a útočí.
03:00
Velc Matyáš dostává přihrává a vede rychlý útok u levého mantinelu, ale marně.
02:00
Po nevydařeném útoku Jaroměře, Hradec prudce vyrazil do útoku.
01:00
Na balónku hostí, kteří sde snaží hrát staženě a vyčkávají na vhodnou chvíli.
00:01
Prvního buly se zmocnil tým Hradce, kteří automaticky vystartoval vstříc brance soupeře(Jaroměř).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Filip Nerad, Vojtěch Nosek, Filip Hušek, Vít Heger, Michael Souček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Daniel Škeřík, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček