7:1
2:7
0:1

BK REAL ROUDNICE n/L - FBC Česká Lípa B 11:12p
6. Zdeněk Petrák, 8. Bilguun Ariunbuyan, 23. Daniel Pilař, 24. Jan Rott, 25. Jaroslav Jaroš, 28. Jiří Šolta, 30. Jaroslav Jaroš, 33. Matěj Slaba, 34. Jaroslav Gabriel, 44. Jaroslav Jaroš, 50. Daniel Pilař - 8. Petr Procházka, 16. Ladislav Pekárek, 17. Petr Procházka, 40. Petr Procházka, 42. Marek Dzierža, 48. Jakub Knespl, 53. Jakub Knespl, 56. Jan Zátka, 59. Marek Dzierža, 60. Marek Dzierža, 60. Marek Dzierža, 62. Marek Dzierža; rozhodčí: Josef Heřmánek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 8:4 + Pavel Pešír OS; využití: 1:3; diváků: 17; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 30 - Vojtěch Jirka 29; po třetinách: 2:3, 7:1, 2:7, 0:1;
Komentář domácích Karpíšek Dan (Trenér):
Dneska to po dvou třetinách vypadalo, že si jedeme pro tři body. Bohužel jsme soupeře pustili zpátky do zápasu, takže si nakonec vezeme jenom bod. Děkujeme pořadatalům za pomoc v krizová situaci.
Komentář hostů Dzierža Marek (Trenér):
Komentář Marek Dzierža: Dnes nevyhrál lepší tým, ale ten, který měl vůli a stestenu na své strane. V první polovině utkani byl nás tým zralý na ručník, domácí si šli pro tři body. Nakonec se nám podarilo sebrat všechny síly a utkani dotlačit do prodloužení, kde už na naši strane byla euforie z vyrovnání. Dekujeme domácím za utkani.”
65:00
Střely v prodloužení: 1:4
61:25
61:25
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #15 Jakub Knespl (11:12).
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:16
60:00
59:28
59:13
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:10).
58:41
55:49
Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
55:49
Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
55:21
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (11:8).
53:11
Jarda Jaroš právě zlomil florbalku při střetu s protihráčem.
52:26
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #9 Marek Dzierža (11:7).
52:21
Vyloučen hráč #49 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
49:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (11:6).
47:50
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl z trestného střílení (10:6).
47:10
Výborný Castrillo opět podržel.
46:40
Po odpikaném osobním trestu se na hřiště vrací hráč hostů Pešír.
45:23
Vyloučen hráč #21 Bilguun Ariunbuyan družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
43:47
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #65 David Karpíšek (10:5).
43:47
Karpíšek nahodil balónek před bránu soupeře kde už měl Jaroš lehké zakončení.
41:46
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #9 Marek Dzierža.
41:46
Výborný Castrillo chytá nájezd.Dneska je domací brankář fantastickou oporou týmu.
41:40
40:50
Hezoun domácího týmu David Karpíšek dnes podává působivý výkon.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:11
40:00
39:59
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #21 Jan Zátka (9:4).
36:05
33:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (9:3).
33:40
Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
33:40
Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B - osobní trest.
32:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #27 Matěj Slaba, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (8:3).
29:40
Timeout FBC Česká Lípa B
29:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš bez asistence (7:3).
27:31
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #25 Jiří Šolta, asistoval #49 Ondřej Cvekl (6:3).
25:56
Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #21 Bilguun Ariunbuyan (5:3).
23:29
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #49 Ondřej Cvekl (4:3).
22:45
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #60 Pavel Pešír.
22:36
Hubka výborně proběhl přes dva protihráče.
22:02
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (3:3).
20:34
Lípa do 2.části vstoupila velmi aktivně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:11
20:00
16:32
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (2:3).
15:52
Vyloučen hráč #65 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:42
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #15 Jakub Knespl (2:2).
14:38
Jaroš výborně zblokoval střelu soupeře.
14:02
Vyloučen hráč #33 Jan Hubka družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za špatné střídání.
09:28
Vyloučen hráč #30 Jan Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
09:28
Vyloučen hráč #60 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
07:33
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Bilguun Ariunbuyan, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (2:1).
07:33
Ariunbuyan nekompromisně proměnil nahrávku od Jaroše.
07:07
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (1:1).
05:45
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #3 Zdeněk Petrák (1:0).
05:14
Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa B neproměnil #5 Ladislav Pekárek.
03:53
Vyloučen hráč #41 Josef Hanzalík družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
03:32
Domácí působí vysoký tlak na polovině soupeře.
01:42
Zdravíme všechny milovníky florbalu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Pavel Pešír, Jan Zátka, Ladislav Pekárek, Petr Procházka, Zdeněk Petrák
00:00
Line-up domácích BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Jiří Šolta, Michal Rott, Jan Rott, Jiří Hádek, Ondřej Cvekl