4:1
0:0
- : -

Florbalová akademie MB - TJ Sokol Koberovy 6:3
4. Jiří Krouský, 18. Kryštof Šlambora, 22. Tomáš Malý, 23. Vojtěch Hrůza, 25. Vojtěch Hrůza, 28. Tomáš Malý - 10. David Hanuš, 11. Jonáš Zakouřil, 34. Jiří Havrda; rozhodčí: Marek Střída - Jan Hanzal; vyloučení: 2 + Petr Machač 4:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Dufek 14 - Tomáš Starý 23; po třetinách: 2:2, 4:1, 0:0;
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér):
Zkoušeli, zkoušeli, sakra zkoušeli, ale kámoše k vítězství nedozkoušeli. Až na pár krkolomných okamžiků celkem v klidu pohlídaná výhra. Obzvlášť bych vyzdvihl zkušeně a s přehledem odehranou třetí třetinu. Díky za ni, týme. V novém roce nám to zatím nehraje špatně, snad to takhle dotáhneme do konce sezóny.
Komentář hostů Miksánek Tomáš (Trenér):
Místo abychom se v přesilovce uklidnili a nahráli si náskok, necháme si dát zbytečný branky. Soupeř nás ničím nepřekvapil, využil naše fatály a po katastrofální druhé třetině si zbytek zápasu zkušeně pohlídal. Ve třetí třetině nám už chyběly síly. Zdravíme marodku a před dalším zápasem půjdeme všichni snad už brzo spát.
60:00
Střely ve 3. části: 10:7
60:00
45:56
Vyloučen hráč #14 Štěpán Pohl družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
33:37
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda bez asistence (6:3).
27:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (6:2).
24:53
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #11 Jan Ulman (5:2).
23:17
Vyloučen hráč #82 Richard Iltis družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
22:49
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:2).
21:40
Vyloučen hráč #64 Dominik Sova družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hra rukou.
21:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #29 Petr Machač (3:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
19:24
Vyloučen hráč #64 Dominik Sova družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za opakované přestupky.
17:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #8 Kryštof Šlambora, asistoval #64 Dominik Sova (2:2).
10:28
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #4 Jonáš Zakouřil, asistoval #26 Leoš Kopáček (1:2).
09:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #47 David Hanuš, asistoval #25 Michal Slavík (1:1).
06:18
Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2+2 minuty za hrubost.
03:05
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #11 Jan Ulman (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Střída a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Tomáš Starý; hráči v poli: Jonáš Zakouřil, Michal Slavík, Štěpán Pohl, Leoš Kopáček, Jiří Havrda
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: hráči v poli: Vojtěch Starý, Aleš Tůma, Kryštof Šlambora, Vojtěch Hrůza, Michal Macků