2:1
1:5
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Wizards DDM SO Praha 10 6:10
2. Adam Klusoň, 18. Matyáš Gryc, 18. Adam Klusoň, 22. Adam Klusoň, 32. Adam Klusoň, 46. Jáchym Eliáš - 2. Lukáš Hadač, 6. Štěpán Novák, 10. Lukáš Hadač, 15. Lukáš Hadač, 40. Štěpán Novák, 42. Filip Černý, 47. Filip Černý, 49. Filip Černý, 58. Štěpán Novák, 59. Lukáš Hadač; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Matěj Buršík 17 - Adam Bednář 18; po třetinách: 3:4, 2:1, 1:5;
Komentář domácích Fiala Marek (Trenér):
Místo aby jsme se po překlopení zápasu na naší stranu zklidnili, přišel chaos a tragické rozhodování při hře s míčkem. Soupeř nás díky své bojovnosti a naší individuální bídě zaslouženě porazil. Po předchozím víkendu a dobrém tréninkovém týdnu velká škoda. Soupeři díky za zápas.
Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér):
Vlivem termínové kolize s mužským týmem, jsme vyrazili do Brna v netradiční sestavě doplněné o dorostence. Kluci naštěstí nic nevypustili a nevzdali, a tak si opět z Brna odvážíme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
58:45
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač bez asistence (6:10).
57:06
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák bez asistence (6:9).
52:27
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
48:55
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (6:8).
46:56
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #12 Matěj Štrobach (6:7).
45:41
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #16 Jáchym Eliáš, asistoval #15 Jakub Vařecha (6:6).
45:04
Vyloučen hráč #89 Michal Horák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost.
41:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (5:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:5
40:00
39:41
Vyloučen hráč #19 Matěj Novotný družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
39:10
35:00
Michal Karas Horák vyslal luxusní backhand, ale brankář zasáhl.
32:34
Buršík chytá míček jako opilý flašku.
31:42
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň bez asistence (5:4).
31:42
Klusň neskutečně vymetl pravou šibenici a připisuje si čtvrtý gól.
27:32
Buršík předvedl zákrok jak Dominik Hašek.
21:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (4:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
17:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #48 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (3:4).
17:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #31 Michal Malec (2:4).
16:54
Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou.
14:02
14:02
Čepice na ploše, Hadač střílí hattrick do sítě Hattricku
11:20
Malec láme další hokejku a nám nezbývá než popřát šťastnou cestu do florbalového nebe.
10:10
Další branka na bližší tyč, Matěj Buršík neměl šanci.
09:34
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #25 Marek Bauer (1:3).
08:12
Rataj vyslal neskutečnou bombu mimo bránu.
05:15
01:36
01:12
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Radek Olšina.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM SO Praha 10: brankář: Adam Bednář; hráči v poli: Matěj Štrobach, Matiáš Jaroš, Filip Černý, Ruben Melchior Stibor, Matěj Bednář
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno U19: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: Michal Malec, Jakub Vařecha, Adam Klusoň, Matyáš Gryc, Jáchym Eliáš