2:3
1:3
- : -

IBK Hradec Králové - FBC Dobruška 4:9
19. Natálie Žídková, 28. Veronika Kyšková, 35. Veronika Kyšková, 58. Adéla Kozlová - 9. Victoria Bartošová, 9. Diana Peterová, 13. Victoria Bartošová, 21. Michaela Ulbrichová, 40. Diana Peterová, 40. Veronika Eimannová, 53. Kateřina Poláčková, 55. Diana Peterová, 59. Diana Peterová; rozhodčí: Filip Neumann - Lucie Krýslová; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 20 - Karolína Špačková 24; po třetinách: 1:3, 2:3, 1:3;
Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér):
Do zápasu jsme šli s jasnou taktikou, kterou jsme bohužel neplnili. V první třetině jsme se dost hledali. Ve druhé třetině jsme zvýšili tlak a dostávali jsme se do vyložených šancí. Škoda dvou golů v závěru druhé třetiny, to nás psychicky srazilo. Ve třetí třetině to soupeř hrál chytře a k ničemu nás moc nepouštěl. Tento zápas musíme hodit za hlavu, večer si vyčistit hlavu a dobře se vyspat. Děkuji fanouškům za podporu. Soupeři děkuji za zápas.
Komentář hostů Černý Jan (Trenér):
Dneska zvádnuté utkání. Holky chválím za skvělý pohyb a dobře zvládnuté osobní souboje. Krom pár výpadků jsme domácí k ničemu nepustili a myslím, že jsme celkem zaslouženě zvítězili. Tvrdé utkání, ze kterého si všichni odnesou pár šrámů, ale takové derby s IBK prostě jsou. Díky za férový zápas a našim fanouškům za podporu.
60:00
Střely ve 3. části: 11:6
60:00
60:00
Hradec bojoval, ale marně. Dobruška si z derby odváží tři body
58:44
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (4:9).
57:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #17 Eliška Benešová (4:8).
55:57
Vyloučen hráč #49 Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání.
55:50
Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře.
54:34
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (3:8).
52:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (3:7).
39:57
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #63 Eliška Buchalová (3:6).
39:13
Míček se kolem tyčky dokutálel za zády Kašparové
39:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #88 Victoria Bartošová (3:5).
34:43
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková, asistoval #75 Natálie Žídková (3:4).
34:14
Nevyužitá přesilovka Hradce
32:14
Další vyloučení, tentokrát ze strany hostů
32:13
Vyloučen hráč #12 Magdaléna Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:39
Zvládnuté oslabení domácích
28:39
Vyloučen hráč #46 Aneta Zeiplová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
27:02
Kyšková dostává nahrávku, běží a střílí gól!
27:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Veronika Kyšková bez asistence (2:4).
20:19
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #49 Michaela Ulbrichová, asistoval #14 Vanesa Bašová (1:4).
18:33
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (1:3).
14:46
Zvládnuté oslabení hostů
12:45
Vyloučen hráč #25 Veronika Eimannová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání.
12:22
Špatnou nahrávku Hradce Dobruška trestá
12:21
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová bez asistence (0:3).
11:11
Kašparová neuvěřitelně skáče a chytá střelu Buchalové
08:28
Během chvíle tu máme hned dva rychlé góly ze strany hostů
08:27
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová bez asistence (0:2).
08:04
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:1).