3:2
4:5
0:1

BLACK ANGELS - FbŠ Bohemians 9:10p
6. Jakub Renčín, 11. Matouš Burian, 26. Jakub Boček, 37. Marek Fryš, 39. Daniel Ludvík, 44. Vladimír Bačinský, 53. Vilém Doležal, 55. Vilém Doležal, 59. Matouš Burian - 8. Karel Petrák, 19. Jan Řehoř, 31. Filip Forman, 31. Patrik Šebek, 42. Karel Petrák, 50. Filip Forman, 51. Ondřej Kawulok, 52. Patrik Šebek, 56. Jakub Buršík, 61. Jakub Buršík; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:0; využití: 0:3; diváků: 72; zásahy brankářů: Daniel Körber 30 - Jakub Zavřel 15; po třetinách: 2:2, 3:2, 4:5, 0:1;
Komentář domácích:
65:00
Střely v prodloužení: 0:2
60:16
60:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #5 Martin Kisugite (9:10).
60:16
Körber nejprve vyrazil střelu po Buršíkově kličce, na jeho dorážku ale už nestačil.
59:59
Bohemians si berou Coach Challenge na brankovou situaci před pár chvílema, video však bylo neprůkazné.
58:59
Timeout FbŠ Bohemians
58:59
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #99 Jakub Renčín (9:9).
58:59
Zavřel nejprve předvedl neskutečný zákrok, na pohotovou dorážku Buriana ale už nestačil. Black Angels opět srovnali.
58:30
Körber na střídačce, domácí to zkouší v šesti.
57:59
Neklan ve velmi nebezpečné situaci netrefil bránu.
55:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #12 Karel Petrák (8:9).
55:42
Buršík vzal zodpovědnost na sebe a z dálky prostřelil Körbera.
54:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #7 Matěj Boček (8:8).
54:51
SROVNÁNO!!! Doležal opět stál na správném místě a dokázal ze vzduchu sklepnout míček do Zavřelovy branky.
54:20
Zavřel parádně zvedl koleno a zblokoval tak Renčínovu střelu.
52:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #17 Matouš Burian (7:8).
52:07
Burian přesvědčil všechny v hale, že bude střílet. Doležal se proto po jeho perfektní nečekané přihrávce nacházel ve snadné situaci.
51:22
Timeout BLACK ANGELS
51:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #34 Matúš Gajdoš (6:8).
51:22
Šebek se prokličkoval od mantinelu až před Körbera a dlouhou rukou popostrčil míček do branky.
50:36
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #21 Jakub Buršík (6:7).
50:36
Záhy klokani utkání překlápí ve svůj prospěch. Kawulok se v brankovišti předvedl jako ten nejdůraznější a bere si vedení.
49:35
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #77 Jaroslav Petrák (6:6).
49:35
Už už to vypadalo, že se domácí tentokrát ubrání, dokonce měli více šancí než Bohemians. V závěru však zasáhl Forman a srovnal stav zápasu na 6:6.
48:49
Zavřel si vyjel až na kraj velkého brankoviště a dokázal tak vychytat Bočkův pokus.
47:39
Vyloučen hráč #69 Filip Neklan družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
47:39
Dokáže Bohemka proměnit i svou třetí přesilovku po dalším faulu Neklana?
45:19
Zavřel si teď oddychnul! Odražený míček proskákal jen těsně vedle jeho branky.
43:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Vladimír Bačinský, asistoval #18 Vilém Doležal (6:5).
43:13
Doležal našel na středu Bačinského, který nechytatelnou střelou překonal Zavřela a vrátil domácím vedení.
41:48
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (5:5).
41:48
Bohemka na nic nečekala a po šesti vteřinách našla odpověď na nájezd, se kterým jejich střídačka nesouhlasila.
41:42
Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #17 Matouš Burian.
41:42
Čáslavu v úniku sekl obránce klokanů, domácí proto pojedou nájezd. K němu se postaví Burian a do brány proti němu Hyršl.
41:42
Burian se zammotal do svých kliček a Hyršl mu vykopnul míček.
41:42
Burian se zamotal do svých kliček a Hyršl mu v klidu míček vykopl z čepele.
40:01
Úvodní vhazování třetí třetiny pro Bohemku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
38:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #71 Jakub Boček (5:4).
38:21
Zápas nahoru dolů, tentokrát zmatku dokázali využít domácí, po krosovce si s padajícím Zavřelem poradil Ludvík.
36:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Marek Fryš, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:4).
36:41
Vyberte si, střela inspirována Zdeno Chárou, nebo Robinem Bělíkem z juniorky BA. Marek Fryš opět srovnává stav zápasu.
30:41
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #81 Filip Forman (3:4).
30:41
Pouze dvacet vteřin od konce minulé přesilovky se hosté dostali do další, kterou tentokrát dokázali využít během pouze jedné vteřiny.
30:40
30:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #81 Filip Forman, asistoval #5 Martin Kisugite (3:3).
30:23
Forman od mantinelu vyslal prudkou střelu, ke které se brankář nedokázal včas přesunout. Domácí v plném počtu.
29:58
Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
29:58
Za prohřešek Novotného teď budou domácí muset bránit pátou nejlepší přesilovku v lize.
29:02
Körber je dnes v bráně velmi jistý, teď si poradil s Kawolukem.
28:06
Matěj Boček z voleje míček přestřelil.
25:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #15 Daniel Körber (3:2).
25:49
Körber chytil míček a fantasticky našel Jakuba Bočka, který už si samotný na Zavřela věděl rady.
23:15
Burianovi nesedl míček po přihrávce a přestřelil branku.
21:37
Doležal s Hanákem dokázali překazit Zavřelův výhoz, před otevřenou bránou ale Doležal zpanikařil a trefil pouze tyč.
20:54
Körber vleže zvedl nohu a udělal tak zákrok.
18:00
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř bez asistence (2:2).
18:00
Rozehrávku Jana Baumana zachytil Řehoř, překonal ho v souboji 1 na 1 a backhandem prostřelil Körbera.
17:20
Bohemians standartku z nebezpečné pozice nedokázali využít.
14:24
Kisugite trefil pouze Körberovu helmu.
10:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #34 Tomáš Čáslava (2:1).
10:57
Zavřel dokonce objímal svou tyč za účelem zastavení míčku po Burianově úniku, ten se ale nakonec zakutálel o centimetr za jeho záda a andělé jsou opět ve vedení.
10:38
Navrátilce do sestavy Čáslavu vychytal Zavřel.
09:35
Buršík ze středu hřiště pouze do tyče.
08:49
Forman našel střílenou přihrávkou před bránou Petráka, jeho teč ale mířila nad bránu.
07:27
07:27
Malič našel v obraně domácích ulici na Formana, ten pouze zklepl míček na stranu na Petráka, který srovnal stav zápasu.
05:09
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #9 Marek Fryš (1:0).
05:09
Po úvodní permanenci klokanů si slovo vzali andělé, kteří předvedli svou efektivitu. Míček po střele Fryše, která se odrazila za bránu, našel Renčín a uklidil ho za Zavřelova záda.
04:00
Körber za poslední minutu v bráně lítal jak superman a zabránil třem gólům.
02:42
Až po téměř třech minutách zápasu jsme svědci první střely, tu měli na svědomí klokani.
00:01
Úvodní vhazování zápasu pro Bohemians.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Jakub Zavřel; hráči v poli: Karel Petrák, Filip Forman, Jakub Buršík, Ondřej Kawulok, Jan Malič
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Daniel Körber; hráči v poli: Jakub Renčín, Daniel Ludvík, Jakub Boček, Filip Neklan, Marek Fryš
00:00
Dámy a pánové, vítejte u 20. kola Livesport Superligy. Domácí BLACK ANGELS hostí FbŠ Bohemians.
00:00
Dle minulých vzájemnýcch zápasů můžeme očekávat divokou přestřelku, na konci října v zápase, kde padlo sedmnáct gólů, se vítězství těsně převážilo na stranu klokanů. V minulých sezonách či na Czech Open rovněž nejsme zvyklí, že by v duelech těchto týmů padlo méně než deset gólů.

Nastupujcí brankáři:
Daniel Körber - 73,58 % úspěšnost zákroků; 6,10 průměr gólů na zápas; 963,68 odchytaných minut
FbŠ Bohemians: Jakub Zavřel - 76,72 % úspěšnost zákroků; 6,73 průměr gólů na zápas; 481,35 odchytaných minut