2:2
0:2
- : -

FBK Atlas Blansko - FBC Mohelnice 5:6
10. Lukáš Kučera, 16. Lukáš Kučera, 18. Michal Bělaška, 29. Vojtěch Polách, 36. Lukáš Kučera - 7. Tomáš Novotný, 13. Martin Kubíček, 35. Matěj Porvol, 38. Filip Heller, 44. Michal Vaněk, 46. Václav Jurdzin; rozhodčí: Marek Loskot - Martin Kohoutek; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Jan Opletal 17 - Jan Hublar 14; po třetinách: 3:2, 2:2, 0:2;
Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra):
Dnešní utkání se hrálo v dobrém tempu. Soupeř měl dnes větší hlad po vítězství a nám ne tolik nedařilo v zakončení. K tomu dva vlastní góly a nakonec je to první prohra v sezoně. Musíme si z takového zápasu vzít poučení do bojů v play-up, kde se bude hrát přesně takové zápasy a být příště silnější! Děkujeme rozhodčím, divákům a soupěři gratuluji ke třem bodům. Jedeme dál! #free.Ferko
Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér):
Dnes pro nás začalo playup, nutně jsme potřebovali zvítězit. Konečně tomu odpovídal i super týmový výkon. Bojovali jsme, dřeli jsme a nakonec je z toho výhra. Jsme rádi, že jsme první kdo dokázal letos Blansko porazit, vážíme si toho. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
52:37
Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
52:37
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost.
51:42
Vyloučen hráč #46 Tomáš Pudil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání.
50:40
Vyloučen hráč #73 Lukáš Svoboda družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
45:19
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #50 Václav Jurdzin, asistoval #27 Josef Veselík (5:6).
43:45
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #95 Michal Vaněk, asistoval #3 Jan Hublar (5:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:10
40:00
39:29
Vyloučen hráč #6 Jan Frýdek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
38:07
Vyloučen hráč #50 Václav Jurdzin družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou.
37:05
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #29 Adam Navrátil (5:4).
35:00
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (5:3).
34:22
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #51 Matěj Porvol bez asistence (4:3).
28:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #51 Dominik Janík (4:2).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:11
20:00
17:15
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #51 Dominik Janík (3:2).
15:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:2).
12:44
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #51 Matěj Porvol (1:2).
09:18
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #6 Jan Frýdek (1:1).
06:29
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #95 Michal Vaněk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Martin Kohoutek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Petr Graclík, Jakub Weiss, Michal Vaněk, Josef Veselík, Václav Jurdzin
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Jan Opletal; hráči v poli: Patrik Crla, Jan Frýdek, Lukáš Kučera, František Fedra, Vojtěch Fedra