3:2
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - SK BIVOJKY LITVÍNOV 6:5
7. Nikola Trnková, 9. Natalie Vesecká, 34. Nikola Trnková, 35. Natálie Jirková, 38. Natálie Jirková, 59. Ivana Hrušková - 12. Lada Flachsová, 23. Jitka Tóthová, 40. Nela Havlínová, 47. Lada Flachsová, 48. Lada Flachsová; rozhodčí: Samuel Uhliarik - David Hertz; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Nicol Götzová 14, Monika Benková 2 - Tereza Kalousová 27; po třetinách: 2:1, 3:2, 1:2;
Komentář domácích Skála Jan (Trenér):
Dnešní zápas moc neodpovídal tomu, že se potkaly dva týmy z opačné strany tabulky. Pro nás dneska velmi těžké utkaní, které jsme si bohužel z toho udělali my sami. Každopádně máme další tři body do tabulky a plno postřehů do dalších zápasů. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Dnes bohužel mrzutá prohra. Zápas který se vyvíjel tak slibně nám nakonec ve třetí třetině utekl. Jednu věc si ale odnášíme, a to že můžeme porážet týmy z předních příček tabulky. Soupeři gratulujeme k výhře a my jedeme do zasněženého Litvínova.
60:00
Střely ve 3. části: 6:4
60:00
59:27
Hostující hráčky drží míček na vlastní polovině a hrají v šesti. Vinohrady jsou stažené u velkého brankoviště.
58:58
Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
58:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #36 Ivana Hrušková, asistoval #70 Karolína Hošková (6:5).
58:58
Neskutečná euforie domácího týmu. Ivana Hrušková dostala míček na pravý mantinel, vyběhla na střed a přesnou ranou do protipohybu posílá SKV opět do vedení. Zdravíme dědu do Mladé Boleslavi. Ve stejném čase si Litvínov bere oddechový čas.
58:34
Nahození Nely Havlínové skončila pouze za bránou Vinohrad. Domácí hráčky teď drží míček a připravují se na poslední akci v utkání.
57:26
SKV se dopustilo útočného faulu a oba týmy střídají. Záverečná dvacetiminutovka míří do finiše.
56:50
Povedený výběr Natálie Jirkové, která se dostala do předbrankového prostoru. S její střelou si ale poradila brankářka Litvínova.
55:11
Hostující hráčky zahrozily z brejku, ale brankářka SKV byla pozorná. V posledních minutách se do šancí více dostává Litvínov.
54:49
Štěpánka Kolafová s rozehrávkou až příliš dlouho otálela a rozhodčí tak otáčí volný úder pro Litvínov.
53:30
Flachsová v oslabení dobře  prověřila golmanku domácích, ta měla zavřeno.
52:35
Vyloučen hráč #78 Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
52:35
Po faulu na Nigrinovou uvidíme přesilvku domácích.
51:00
Novotná si vzala hezky míček na střed, ale následná střela byla nepřesná.
50:08
Na závěr přesilovky obrovská šance Ivany Hruškové. Nejdříve si zpracovala dlouhý výhoz Litvínova a následně vyprášila rukavice hostující brankářky.
49:31
Vinohrady měly standardní sitauci na hraně velkého brankoviště, ale Štěpánace Kolafové střela sjela.
48:53
Dobrý tlak SKV přerušuje faul Nikoly Trnkové na polovině hřiště. Litvínov střídá a šetří síly.
48:09
47:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #68 Monika Netušilová (5:5).
47:08
Ani ne třicet vteřin po snížení máme vyrovnáno. Lada Flachsová zůstala před bránou zcela osamocená a po přesné přihrávce uklidila míček do sítě.
46:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #13 Nicole Kebrdle (5:4).
46:42
Hezká prohazovačka Lady Flachsová, která obehrála Anežku Dobisíkovou a následně prostřelila domácí brankářku. Litvínov se tak dostává opět na dostřel.
44:20
Michaela Richtrová ušetřila pro SKV cenné vteřinky, když vyvezla míček na polovinu hostujícího týmu. Zbylé tři hráčky tak mohly v klidu vystřídat.
43:39
Vyloučen hráč #69 Eliška Škvorová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
43:13
Střela Anežky Dobisíkové nenašla správný cíl. Následná opětovaná rána Anety Nigrinové byla zablokována obranou Litvínova.
42:17
Monika Benková si připisuje první úspěšný zákrok proti střele Nely Havlínové.
40:58
Eliška Škvorová si počínala u mantinelu nedovoleně a Litvínov tak bude rozehrávat na vlastní polovině.
40:01
Brankářka Monika Benková prožívá první minuty v dresu SKV.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Monika Benková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:9
40:00
39:04
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #16 Jitka Tóthová (5:3).
39:04
Nela Havlínová prokázala své zkušenosti z extraligy a reprezentace a technickou střelou k bližší tyči přidává třetí gól Litvínova.
37:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #92 Kateřina Radostová (5:2).
37:36
Velký tlak SKV nakonec vyústil v gól. Běla Novotná pálila na bránu ostošest a na několik dokážek se podařilo dopravit míček do sítě. Výborný důraz domácího týmu.
37:09
Střela Běly Novotné byla sražena hostující obránkyní za mantinel. SKV bude mít rozehrávku na polovině Litvínova.
35:21
Jitka Tóthová v další dobré příležitosti, ale brankářka Nicol Götzová opět pozorná. Litvínov se dostává do šancí, ale bez úspěchu.
34:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #77 Adéla Skalická (4:2).
34:31
Trošku šťastný gól pro domácí, ale i takové se počítají. Natálie Jirková bekhendem propasírovala míček pod ležící brankářkou Litvínova.
33:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:2).
33:40
Nela Havlínová vystihla rozehrávku SKV a v oslabení šla sama na bránu. Bohužel pro Litvínov nedala a z brejku na druhé straně se prosauje střelou do prázdné brány Nikola Trnková.
33:25
Vyloučen hráč #68 Monika Netušilová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
32:10
Kapitánka SKV Ivana Hrušková proběhla po levém mantinelu, ale její přihrávka na střed hřiště byla sražená za mantinel.
31:11
Výborná Nicol Götzová, která teď drží šance domácího týmu. Litvínov se dostal do samostantého úniku, ale Jitka Tóthová nedokázala vyzrát na domácí brankářku.
29:54
Lada Flachsová se s míčkem vytočila od pravého mantinelu, ale její střelu zablokovala Anežka Dobisíková.
28:18
Velká spousta chyb na obou stranách. Ani jeden z týmů si nyní s míčkem příliš nerozumí.
27:21
Domácí hráčky se dostaly při vlastním oslabení do brejku dva na jednu, ale Litvínov zvládl situaci vyřešit.
26:30
Aneta Nigrinová byla v rohu hřiště faulována a trenéři SKV odvolávají celou formaci.
25:33
Vyloučen hráč #87 Štěpánka Kolafová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
24:52
Ivana Hrušková drží míček jako poslední hráčka a rozhlíží se komu by mohla přihrát. SKV zatím přesilovou hru hraje hodně pasivně.
24:38
Hezky sehraná přesilová hra, ale Karolína Hošková místo odkryté brány trefila pouze boční síťku.
23:39
Vyloučen hráč #10 Nela Havlínová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
23:14
SKV působí ze začátku druhé třetiny poměrně opařeně. Litvínov je zatím více aktivní.
22:05
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #10 Nela Havlínová (2:2).
22:05
Luxusní přihrávka Nely Havlínové, která vyslala do samostatného úniku Jitku Tóthovou. Ta se se zakončením vůbec nemazala a uklidila míček do horního růžku brány.
20:46
Velká šance pro SKV hned zkraje druhé třetiny. Tereza Jechová ale nedokázala propasírovat míček za záda litvínovské brankářky.
20:01
Úvodní vhazování v prostřední pasáži tentokráte vyhrála Aneta Nigrinová pro domácí SKV.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:8
20:00
19:18
Tereza Šalátová mohla vyrovnat stav utkání, ale brakářka Nicol Götzová byla proti. Dobrý zákrok domácí gólmanky a Litvínov bude rozehrávat z rohu.
18:21
Karolína Snopová opět středem pozornosti. Domácí obránkyně vystihla rozehrávku Litvínova a následně předložila míček volné Natalii Vesecké. Ta mířila na bližší tyč, ale brankářka byla velmi pozorná.
15:53
Samostaný únik Litvínova, ale výborný návrat Karolíny Snopové, která vyškrábla míček z brankové čáry. Kvalitní zákrok domácí hráčky.
15:01
Ivana Hrušková parádně prošla středem hřiště, ale chybělo tomu lepší zakončení. Ivana dnes nastupuje dokonce s kapitánskou páskou. Zdravíme dědu do Mladé Boleslavi.
14:03
Eliška Reischlová shodila míček na střed, kde se nacházela volná Štěpánka Kolafová. SKV ale nedokázalo dobrou příležitost přetavit v gól.
13:10
Do přečíslení se dostaly také hráčky SKV, ale Natálie Jirková nevyřešila situaci vůbec dobře.
11:37
11:37
Neskutečný špendlík pod horní tyčku v podání Lady Flachsové. Tady domácí brankářka neměla moc šancí.
10:37
Také dnes je Eliška Reischlová při střelecké chuti. Obránkyně Litvínova jsou ale pozorné a dávají si na nejlepší střelkyni SKV velký pozor.
09:54
Obrovská šance Kateřiny Radostové! Před domácí útočnicí zívala zcela odkrytá brána, ale hráčka s číslem 92 na zádech přestřelila.
08:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #66 Natalie Vesecká, asistoval #87 Štěpánka Kolafová (2:0).
08:12
Štěpánka Kolafová zůstala před brankou Litvínova zcela osamocená. S její střelou si brankářka ještě poradila, ale na dorážku Natalie Vesecké už byla krátká.
06:47
06:47
Nádherná individuální akce Anety Nigrinové, která vyvezla míček přes celé hřiště a následně předložila balónek Nikole Trnkové. Ta se z předbrankového prostoru nemýlila.
06:01
Štěpánka Kolafová si při bránění Terezy Šalátové počínala nedovoleně. Litvínov bude rozehrávat na polovině SKV.
04:57
Veronika Kundertová se dostala do dobré příležitosti, ale domácí teď zachránila parádním zákrokem Nicol Götzová.
03:22
Povedená přihrávka Natalie Vesecké zpoza brány. Střela Elišky Reischlové ale trefila pouze helmu brankářky.
02:38
Litvínov se dostal do přečíslení dva na jednu, ale Karolína Snopová zůstala zkušeně na ose hřiště a přihrávku tak zachytila.
01:33
Anežka Dobisíková vzala zodpovědnost na sebe a vyvezla míček na polovinu Litvínova. Její střela ale skončila pouze na zadním mantinelu.
00:53
Tečovaná střela Anety Nigrivoné skončila v rukách brankářky Litvínova. Nikola Trnková se tak k dorážce nedostala.
00:01
Úvodní vhazování zápasu pro hostující hráčky Litvínova.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Samuel Uhliarik a David Hertz.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: hráči v poli: Nela Havlínová, Leona Tancošová, Tereza Šalátová, Jitka Tóthová, Natálie Janouchová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Eliška Škvorová, Anežka Dobisíková, Nikola Trnková, Aneta Nigrinová, Tereza Jechová