1:1
2:1
0:1

PSG PANTHERS OTROKOVICE - SOKOLI Pardubice 4:5p
15. Peter Nehila, 22. František Vykopal, 50. Lukáš Kubíček, 51. Filip Hrabal - 4. Adam Šmíd, 20. Martin Zozulák, 36. Milan Bína, 59. Adam Šmíd, 61. Martin Zozulák; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1 + Karel Ševčík OS:3 + Ivo Teichman OS; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Adam Kohút 10 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:1, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:38
61:00
60:38
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #48 Lukáš Prix (4:5).
60:38
Domácí zpackali i druhou přesilovku, hosté byli ve třech proti čtyřem lepší a Zozulák po samostatné akci zavěsil za záda ležícího Kohúta. Prohrát dvěma inkasovanými góly při vlastní přesilovce je unikum.
60:01
Domácí mají k dispozici na začátku prodloužení dlouhou přesilovku, v předchozí ale inkasovali.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 9:6
60:00
59:55
Vyloučen hráč #67 Jakub Burian družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
59:08
Timeout SOKOLI Pardubice
59:05
Hosté jsou už v pěti, zápas míří k prodloužení.
58:25
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd bez asistence (4:4).
58:25
Šmíd sebral míček Grlickému a po sólu v oslabení srovnal. Trestuhodná chyba slovenského krajánka, který nezpracoval balonek.
57:58
Vykopal z osy hřiště vyprášil hruď Denemarka.
56:43
Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování.
56:43
Vyloučen hráč #21 Ivo Teichman družstva SOKOLI Pardubice - osobní trest.
56:02
Nehila ve snaze zasáhnout skákající míček, švihl holí vysoko nad svoje kolena.
55:21
Míček zasáhl rozhodčího, který tak znovu přerušil hru. Jinak by Vykopal u tyče zakončoval.
54:34
Vykopal šel sám na branku, rozhodčí ale přerušili hru, protože jeden z hostujících hráčů nemohl pokračovat ve hře. Následuje buly.
53:47
Zozulák mohl srovnat, Kohút ale bleskově zasáhl tělem proti jeho zakončení zblízka.
52:51
Žáček střílel z dálky a Kohút si míček málem srazil za vlastní zadá, naštěstí pro domácí se snesl vedle zařízení.
51:35
Nyní jsou na tahu hosté, kteří většinu zápasu vedli.
50:41
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #23 Filip Hrabal, asistoval #24 Peter Nehila (4:3).
50:41
Panteři bleskově otáčejí. Hrabal dorazil střelu Nehily.
49:12
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #28 Lukáš Kubíček, asistoval #12 Martin Grlický (3:3).
49:12
Kubíček byl na správném místě ve správný čas, po nahrávce Grlického střílel do odkryté brány.
48:47
Burian viděl volného Šmída, jemuž před Kohútem míček utekl a ani tak nezakončil.
47:04
Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
47:04
Po faulu na Gricha měl Vykopal k dispozici trestné střílení, proti jeho pomalému zakončení do forhendu Denemark zasáhl.
46:31
Zozulákovi míček v ideální střelecké pozici sjel, vzápětí fauloval.
45:20
Grich minul, odražený míček od mantinelu chtěl usměrnit za záda Denemarka volný Halama, z úhlu ale přestřelil.
43:35
Domácí dobře napadali, skákající míček sebral ze vzduchu pozorný Denemark.
42:54
Zozulák pálil po zemi do nohy brankáře Kohúta.
42:33
Vykopal si seběh do středu, kde dostal míček a prudkou ránou trefil brankáře.
41:11
Začátek poslední části je oboustranně opatrný.
40:01
Poslední třetina začala se zpožděním, protože hrací plocha potřebovala upravit.
37:56
Hrabal zůstal sám před Denemarkem, jenže ho neprocedil.
36:41
Zozulák měl na holi čtvrtý gól hostů, blafák ale nedotáhl do zdárného konce.
35:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #57 Ondřej Machatý (2:3).
35:47
Hosté potřetí v zápase vedou, Bína procedil Kohúta opět střelou po zemi.
34:24
Střela do tyčky hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice .
34:23
Na druhé straně natáhl Šmíd a Kohúta zachránila od gólové pohromy jen dobře postavená pravá tyč.
34:01
Vykopal si potáhl míček na střelu, trefil brankáře.
32:12
Šmíd ťukl před bránou domácích do míčku, naštěstí pro Pantery ji přeloboval.
30:49
Nehila obral obránce o míček, střelu ale nasměroval do brankáře.
29:39
Svižná rána Prixe prolétla kolem tyče domácí brány.
28:53
Teď měli hosté štěstí, Burian tečoval míček na vlastní bránu, těsně přelétl horní tyč.
27:06
Denemark zneškodnil střelu Vykopala i Sovjáka, obě zaváněly gólem.
26:02
Vyloučený Ševčík zůstal na tribuně, domácí hráči se tak koučují defakto sami.
24:28
Emoce na hřišti, v rohu si měli co říct Grlický a Prix. Vypadá to, že nás čeká opět vyhecované utkání stejně jako v Pardubicích.
24:15
Zozulák šel z boku na Kohúta, trefil ho míčkem do hrudi.
23:20
Míček kontrolují hosté, zatím na svojí polovině.
21:24
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (2:2).
21:24
Nehila nahrál Vykopalovi, který pod rukou brankáře navzdálenější tyč srovnal.
20:34
Šmíd se zjevil sám před Kohútem, freestylové zakončení mu ale nevyšlo a bránu přestřelil.
19:05
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #15 Martin Zozulák, asistoval #21 Ivo Teichman (1:2).
19:05
Hosté si berou před pauzou vedení zpátky, Zozulák prostřelil Kohúta mezi nohy.
18:05
Machatého tečovaná střekla proskákala vedle tyče Kohútovy brány.
16:13
Vykopal měl další tutovku, místo odkryté brány střílel do hokejky obránce.
15:28
Burian vletěl do brankáře Kohúta, rozhodčí mu zatím jen pohrozili. Zdá se ale, že hosté jsou přemotivovaní a hrají zbytečně tvrdě.
14:28
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #77 David Medek (1:1).
14:28
Medek nabil Nehilovi, který se trefil prudce pod horní tyč a srovnává.
13:24
Oba týmy hrají v plném počtu, hra ve čtyřech nic nepřinesla.
11:21
Šmíd dohrál drsně u mantinelu Kelemena, což neunesl domácí trenér Karel Ševčík a za horlivé protesty vyfasoval trest na dvě minuty plus deset minut. Kratší trest odsedí Adam Štourač.
11:20
Vyloučen hráč #47 Adam Šmíd družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost.
11:20
Vyloučen hráč #55 Adam Štourač družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování.
11:20
Vyloučen trenér Karel Ševčík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE - osobní trest.
09:43
A vzápětí Vykopal hlasitě kleje se vrací na střídačky, před chvíli zblízka trestuhodně nezavěsil do odkryté brány. Gólman Pardubic mu jeho šanci tygřím skokem zneškodnil.
09:23
Vykopal zlevé strany švihem minul.
08:08
Halama se natlačil k brankáři, kterého zblízka trefil do hrudi.
07:00
Videozáznam není k dispozici, takže rozhodčí rozpažil. Každopádně domácí obrana opět nezaregovala na rychlou souhru Zozuláka se Šmídem.
06:59
Rozhočí se jdou podívat, jestli náhodou Šmíd neprocedil míček za záda Kohúta.
06:07
Domácí kombinovali za bránou hosté, k jejímu ohrožení se ale nedostali.
04:53
Grich měl na pravé straně prostor, z úhlu ale rozvlnil jen boční síťku.
04:29
Pardubice pokračují v aktivní hře, Panteři se ještě neprobudili.
03:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #47 Adam Šmíd, asistoval #15 Martin Zozulák (0:1).
03:15
Hosté se ujímají vedení po jednoduché akci. Šmíd si vyměnil na středu míček se Zozulákem a zblízka prostřelil Kohúta.
01:56
Zapletal měl před sebou odkrytou bránu, z osy hřiště ale cinkl míčkem o tyč.
01:13
Na opačné straně to zkusil Kelemen, bránu netrefil.
00:33
Pardubice kombinují rozvážně na vlastní půlce, domácí obranu uspali a Zozulák z jedné pálil do boční sítě.
00:01
Buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Matěj Denemark; hráči v poli: Lukáš Prix, Martin Zozulák, Ivo Teichman, Adam Šmíd, Jakub Burian
00:00
Line-up domácích PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Lukáš Kubíček, Jiří Halama, Samuel Kelemen, Martin Grlický, Jakub Grich
00:00
Vítáme vás u onlajnu z utkání mezi Otrokovicemi a Pardubicemi. Oba týmy se už dávno rozcvičují.
00:00
První vzájemný zápas před kamerami ČT sport vyhrály Pardubice 7:5 a vyhrocený duel tehdy skončil vzájemnou šarvátkou. Jeden z nejhorlivějších aktérů, Ronald Gašparík, mezitím přestoupil do Mladé Boleslavi. Tak snad bude dnes na palubovce klid.