0:2
1:4
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 1:9
60. Vojtěch Klápa - 3. Marek Zouzal, 19. Jiří Curney, 20. Jiří Curney, 26. Jiří Curney, 30. Radim Křenek, 44. Marek Zouzal, 44. Jiří Curney, 46. Dominik Bartoš, 48. Jakub Mühlfait; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; diváků: 180; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 23, Roberts Blumbergs 3 - Viktor Hejna 19; po třetinách: 0:3, 0:2, 1:4;
Komentář domácích:
Komentář hostů:
60:00
Střely ve 3. části: 8:12
60:00
59:55
Je jasné, že z toho derby budou brát tři body do tabulky hosté.
59:40
Pěkně provedený nájezd v podání Klápy, který umisťuje balonek za záda Hejny a domácí díky tomu neodchází z toho utkání bez vstřelené branky.
59:31
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Vojtěch Klápa z trestného střílení (1:9).
59:31
Je nařízeno trestné střílení, které půjde Klápa.
57:10
Střela do tyčky hráč #32 Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady .
56:01
Domací se snaží vstřelit alespoň jednu branku, ale nedaří se.
52:57
Krbec posílá dlouhý balonek zpoza brány, ale nenašel adresáta a celá Sparťanská pětka se musí vracet na obranou polovinu.
49:49
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
47:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #36 Daniel Fišer (0:9).
47:31
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Roberts Blumbergs družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
47:31
Devátá branka hostů vyhnala Křepelku na lavičku a do branky místo něj nastupuje Blumbergs.
46:20
Sparta se na začátku poslední třetiny rozjela a přidává jeden gol za druhým.
45:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #6 Dominik Bartoš, asistoval #22 Robert Košir (0:8).
43:43
Ani ne minutu poté se prosazuje Curney a přidává, už sedmý gol.
43:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #89 Mikuláš Krbec (0:7).
43:10
Výběhem z rohu hřiště umisťuje Zouzal balonek střelou k bližší tyčce za Křepelku.
43:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #87 Michal Kareš (0:6).
40:01
Je před námi poslední třetina toho utkání do které vstupují hosté s velikým brankovým rozdílem.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:9
40:00
36:00
Pergler v šanci, ale střela mířila mimo tři tyče. Rozehrávají hosté.
30:01
I druhou přesilovou hru hosté využívají a odskakují do rozdílu pěti branek.
29:48
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #29 Radim Křenek, asistoval #22 Robert Košir (0:5).
29:02
Zouzal zakončoval z předbrankového prostoru, ale balonek mu skočil.
29:00
Střela do tyčky hráč #22 Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha .
28:39
Vyloučen hráč #11 Ondřej Plíhal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nesportovní chování.
28:36
Plíhal nesouhlasí s výrokem rozhodčích.
27:40
Druhá přesilovka pro Spartu.
27:16
Košir to zkusil sám, vystřelil pouze do bloku.
25:45
Situace 3 na 1, Krbec na Curneyho a ten završuje hattrick.
25:25
25:05
Čermák netrefuju odkrytou bránu.
21:55
Ze začátku třetiny domácí více na balonku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:13
20:00
19:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #10 Josef Juha (0:3).
19:58
Curney míří sám na Křepelku, střelu umisťuje k levé tyčce a vteřinu před koncem zvyšuje na 3:0 pro hosty.
18:31
Hosté neotálejí a využívají početní výhodu a zvyšují na 2:0.
18:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (0:2).
17:01
Na konci první třetiny si početní výhodu zahrají domácí po faulu Klápy na středu hřiště.
16:58
Vyloučen hráč #89 Vojtěch Klápa družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
13:21
Plíhal v dobré šanci, dostal se k zakončení beckhendem, ale tento pokus Hejný vyráží.
11:01
Procházkova tvrdá střela od mantinelu, Hejna vidí sráží do rohu hřiště.
08:00
Sparta ze standartní situace z rohu dává gol, ale rozhodčí branku neuznávají.
07:30
Krbec našel volného Juhu, ale ten do bloku a balonek mimo hřiště, Sparta na rozehrávce.
06:03
Opět dobrý blok od Procházky, který zastavil Koširův výběh od mantinelu
05:10
Máca dobře zblokoval Křenkovu střelu ze středu.
03:00
Křenek na balonku nahrává si Kokázkem, ale na polovinu domácích se nedostali.
02:59
Bekhendovou střelu dorazil Zouzal za záda Křepelky a hosté vedou 0:1
02:56
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #14 Marek Zouzal, asistoval #22 Robert Košir (0:1).
01:30
Horák zblokoval Krbcův pas.
00:02
Úvodní buly pro Spartu.
00:01
Dobrý večer. Vítáme Vás na dalším domácím utkání ve kterém Sokoli Královské Vinohrady přivítají Spartu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Dominik Bartoš, Robert Košir, Marek Zouzal, Matěj Čermák, Michal Kareš
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Aleš Křepelka; hráči v poli: Erich Kellermann, Petr Hartman, Štěpán Švejda, Vojtěch Máca, Vojtěch Klápa