2:3
2:2
1:0

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 9:8p
2. Jakub Buršík, 10. Patrik Šebek, 10. Pavel Čihák, 11. Jaroslav Petrák, 23. Jakub Buršík, 31. Jan Řehoř, 44. Jan Řehoř, 53. Karel Petrák, 62. Martin Kisugite - 3. Tom Ondrušek, 4. Tomáš Sýkora, 20. Tom Ondrušek, 24. Tom Ondrušek, 26. Mikuláš Komárek, 40. Marek Vávra, 57. Jiří Bauer, 60. Tomáš Sýkora; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 5:3; využití: 1:2; diváků: 224; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 17 - Karel Hodík 12; po třetinách: 4:3, 2:3, 2:2, 1:0;
Komentář domácích:
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
61:52
61:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #81 Filip Forman (9:8).
60:21
Vošta podruhé sám na branku, ale Hyršl dobře zmenšil úhel a chytá.
60:01
Dnešní zajímavé utkání rozhodne až prodloužení.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
59:41
Rychlý protiútok a po přihrávce Vávry do prázdné uklízí Sýkora.
59:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #21 Marek Vávra (8:8).
58:51
Zajímavý závěr zápasu. Chodov si po faulu Šebka zahraje přesilovou hru.
58:47
Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky.
57:52
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
56:11
Střela z dálky od Jiřího Bauera a máme rozdíl jen jedné branky.
56:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #9 Mikuláš Komárek (8:7).
55:29
Chodov poprvé v šesti.
55:09
Hyršl teď podržel domácí stejně jako Hodík následně hosty proti Formanovi.
53:46
Slunéčko nyní sportovně přiznává míček pro domácí.
52:51
Rychlá rozehrávka Formana a Petrák dokázal usměrnit míček do sítě.
52:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #81 Filip Forman (8:6).
51:59
Brejk Chodova táhl Sýkora, ale následný kros byl zablokovaný a na míčku tak domácí.
50:31
Oba týmy v plném počtu, na míčku nyní Chodov.
49:26
Skvělý Hyršl proti Vávrovi.
48:07
Vyloučen hráč #7 Patrik Šebek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
48:01
Vyloučení Bauera za hru na zemi a Bohemka má šanci odskočit.
47:40
Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
46:41
Souboj v rohu hřiště končí faulem na Virgu.
44:34
Řehoř to zkoušel individuálně, ale Maxa ho dokázal zastavit.
43:27
Jan Řehoř si dobře poradil s odskokem a po krosu Petráka skóruje.
43:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #77 Jaroslav Petrák (7:6).
40:41
Začala třetí třetina zápasu a skóre je jako po celou dobu vyrovnané.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:9
40:00
39:48
Útočná akce nakonec končí brankou, poprvé se prosazuje střelec hostí Marek Vávra.
39:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #35 Marek Matoušek (6:6).
39:31
Hosté teď kombinují na útočné polovině a střela Ondruška zablokována.
39:04
Závar před brankou Chodova, ale Hodík včas míček chytil a pokryl dorážku Buršíka.
37:01
Aktivní přístup Chodova teď způsobil domácím trochu problémy, ale Strand se dokázal vrátit.
35:13
Chodov v brejku, který přerušuje Virga drobným faulem na polovině hřiště.
33:32
Hra přerušená pro zranění Patrika Rozkovce.
31:32
Po shlédnutí videa branka neplatí a bude následovat úder pro domácí.
30:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #18 Jan Řehoř, asistoval #7 Patrik Šebek (6:5).
29:21
Komárek trefuje míček ze vzduchu po krosu Bauera, ale bohužel vysokou hokejkou.
26:13
Bohemka nyní zatlačila Chodov, ale proběhlo jen několik střel do dobrých bloků hostí.
25:03
Kros Maxy a střela pod víko od Komárka.
25:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #4 Daniel Maxa (5:5).
23:16
Ondrušek proměňuje nájezd po faulu Strnada a dnes padá opravdu hodně branek.
23:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek z trestného střílení (5:4).
22:41
Nádherná bomba Buršíka a domácí opět vedou o dvě branky.
22:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #81 Filip Forman (5:3).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:7
20:00
19:58
Těsně před koncem se prosazuje Ondrušek.
19:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #35 Marek Matoušek (4:3).
18:34
Skvělý Hodík proti Petrákovi.
16:09
Rozkovec promáchl skákavý míček před odkrytou brankou.
13:07
Bohemians presují, ale jejich napadání končí faulem Kawuloka.
11:08
Pěkná souhra domácích v přesilové hře a prosazuje se Jaroslav Petrák ze středu hřiště.
10:52
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #81 Filip Forman (4:2).
09:51
Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
09:32
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Pavel Čihák, asistoval #7 Patrik Šebek (3:2).
09:22
Máme vyrovnáno, Šebek se trefuje přesně nad Hodíkovu nohu.
09:20
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #5 Martin Kisugite (2:2).
08:40
Vyloučen hráč #22 Patrik Rozkovec družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání.
07:49
První přesilová hra pro domácí. V první šanci Forman, který svojí střelu namířil jen do tyčky.
07:29
Vyloučen hráč #65 Jiří Bauer družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
06:34
Dobra šance Ondruška, ale Hyršl připravený a druhá přesilová hra tedy branku nepřinesla.
04:32
Druhá přesilová hra Chodova. Virga si jde odpočinout za zákrok u mantinelu.
04:07
Vyloučen hráč #87 Samuel Virga družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
03:23
S brankami se roztrh pytel, další pěkná branka po skvělé přihrávce Bauera se trefuje Sýkora.
03:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #65 Jiří Bauer (1:2).
02:29
Ondrušek pěkně z první a zápas začíná opět od nuly.
02:20
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (1:1).
01:41
Dobře zakončený brejk Buršíka a Bohemka otevírá skóre dnešního zápasu.
01:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:0).
00:42
První vyloučení zápasu a Chodov začíná zápas přesilovkou.
00:20
Vyloučen hráč #81 Filip Forman družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování florbalky.
00:01
Utkání 21.kola Superligy právě začíná a na úvodním buly úspěšnější Forman.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Karel Hodík; hráči v poli: Jiří Bauer, Marek Matoušek, Marek Vávra, Tom Ondrušek, Tomáš Sýkora
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Tomáš Hyršl; hráči v poli: Jan Malič, Karel Petrák, Filip Forman, Jakub Buršík, Ondřej Kawulok