4:1
6:3
- : -

Předvýběr.CZ Florbal MB - FB Hurrican Karlovy Vary 17:4
3. Dominik Beneš, 5. Michal Sládek, 6. Jakub Bína, 6. Jan Natov, 9. Patrik Suchánek, 13. Michal Sládek, 15. Jan Natov, 21. Jan Natov, 37. Patrik Suchánek, 39. Dominik Beneš, 40. Jan Natov, 43. Jan Zoufalý, 50. Matěj Pěnička, 56. Jakub Gruber, 58. Jakub Gruber, 59. Jakub Seibert, 60. Tadeáš Chroust - 33. Tomáš Navrátil, 56. Matyáš Velc, 56. Jiří Lebeda, 60. Jiří Lebeda; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 135; zásahy brankářů: Tomáš Týc 17 - Jan Eckhardt 14, Daniel Váradi 9; po třetinách: 7:0, 4:1, 6:3;
60:00
Střely ve 3. části: 15:10
60:00
59:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #13 Jiří Lebeda, asistoval #23 Jan Zavadil (17:4).
59:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #16 Tadeáš Chroust, asistoval #66 Matyáš Krebner (17:3).
59:29
Krásnou gólovou akcí přidává Chroust další gól.
59:17
Navrátil střelou z otočky trefuje Týcovo rameno.
58:01
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #17 Jakub Bína (16:3).
58:01
Váradi nejdřív vychytal krásným zákrokem Pěničkovo střelu. Dorážku od Seiberta už nestihl a ten tak přidává šestnáctý gól Boleslavi!
57:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #25 Jakub Gruber, asistoval #16 Tadeáš Chroust (15:3).
57:12
Připravený Gruber usměrnil Chroustovu střelu za brankovou čáru! Skóre zápasu 15:3.
57:08
Hurt blokuje střelu Hemerky.
55:48
Během 35 vteřin jsme teď mohli vidět tři góly! Dva padly do sítě Tomáše Týce a jeden do Váradiho svatyně.
55:47
55:42
55:12
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #15 Matyáš Velc, asistoval #94 Jan Lang (13:2).
54:38
Týc vychytal nebezpečnou teč Jiřího Lebedy!
54:18
Domácí kombinaci na útočící polovině přerušuje Zoufalého faul.
53:21
Gruber střelou z půlky trefuje připraveného Váradiho.
52:39
Mladá Boleslav i přes veliký náskok nedovoluje Karlovým Varům útočit.
51:23
Michal Sládek trefuje boční síť hostující branky.
49:18
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #22 Dominik Beneš (13:1).
48:08
Rozhodčí po shlédnutí záznamu hry identifikoval přestupek, tudíž branka domácích nemůže být uznána. Hra pokračuje za stavu 12:1
48:07
Je to gól! Ale pozor, Karlovy Vary si berou výzvu a rozhodčí si jde prohlédnout záznam hry.
47:14
Seibert omylem trefuje Adama Zahraje do velmi citlivých míst každého muže. Ten teď prožívá nepříjemné bolesti na své střídačce.
46:17
Mladoboleslavská mladá lajna ve složení Bína, Beneš, Pěnička, Zoufalý a Seibert odolává tlaku Karlovarských. Teď navíc získali míček a mohou zahájit protiútok.
44:51
Adam Zahraj v úniku trefuje ruku Tomáše Týce.
42:16
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #41 Matěj Pěnička (12:1).
42:16
Jan Zoufalý prostřeluje nového brankaře v hostující brance a zvyšuje náskok na rozdíl jedenácti branek.
40:30
Petr Novotný nasadil do 3.třetiny dosud nehrající hráče. Těmi jsou Marek Korych a Tadeáš Chroust. Mikiny si naopak oblékli Daniel Šebek, Milan Tomašík a Filip Zakonov.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #29 Daniel Váradi družstva FB Hurrican Karlovy Vary
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:58
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (11:1).
39:58
Dvě vteřiny před koncem 2.třetiny se prosazuje Jan Natov! Skóre zápasu 11:1.
38:59
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #7 Milan Tomašík (10:1).
38:59
Domácí využívají přesilovku desátým gólem v dnešním zápase!
38:50
Jan Eckhardt vychytal ramenem nebezpečnou střelu Tomašíka.
37:52
Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
37:52
Boleslavští budou hrát přesilovku. Na trestnou lavici rozhodčí poslali Matěje Korbela za sekání.
36:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #82 Adam Hemerka (9:1).
36:06
Suchánek dává devátý gól do sítě hostujícího Eckhardta!
35:47
Zoufalý attackoval Navrátila. Karlovy Vary mají standartku na útočící polovině.
34:43
Punčochář našel uvolněného Grubera, který přihrávku nedokázal zpracovat. Míček i přesto udržel a domácí pokračují v tlaku.
32:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Tomáš Navrátil, asistoval #44 Michal Klápa (8:1).
32:10
Hostující tým se přeci jen prosazuje! Po střele Tomáše Navrátila můžou fanoušci Karlových Varů slavit první gól v dnešním utkání.
30:55
Šebek poslal nebezpečnou přihrávku před hostující bránu, kde bohužel nikdo z jeho spoluhráčů nebyl. Od nohou Jakuba Slavíka se míček odrazil směrem k jeho brance. Nechybělo málo a mohli vidět vlastní branku.
28:45
Gruber teď odvedl skvělou práci v početní nevýhodě! S míčkem si prošel celé hřiště aniž by ho ztratil. Od domacích fanoušků si vysloužil potlesk.
27:44
Domácí i ve vlastním oslabení dokáží držet balónek pod kontrolou a kombinací se dostat až ke střele, která skončila mimo hřiště.
27:06
Vyloučen hráč #3 Daniel Šebek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
25:29
Karlovy Vary drží míček pod svojí kontrolou, ale výborná defenzíva doácích jim nedovoluje se dostat na útočící polovinu hřiště.
24:13
Michal Strachota odkulhává ze hřiště. Vypadá to na problém s kolenem a nad jeho dalším působení v dnešním zápase, visí otazník.
23:29
Kapitán hostů Michal Klápa se snažil vstřelit první gól na konto Karlových Varů. Netrefil se mezi tyče ani do vyhrazeného hracího prostoru. Rozehrávku z rohu budou mít domácí.
22:49
Střela do tyčky hráč #44 Michal Klápa družstva FB Hurrican Karlovy Vary .
22:14
Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
22:14
I Karlovy Vary dostávají možnost zahrát si přesilovku 5 na 4. Na dvě minuty rozhodčí vylučují Jakuba Seiberta.
20:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #43 Michal Sládek (8:0).
20:41
Mlaadá Boleslav nakonec svou přesilovku využívá. Svůj hattrick uzavírá v dnešním zápase mladoboleslavský kapitán Jan Natov!
20:01
Mladá Boleslav vstupuje do druhé třetiny v početní převaze, která mude trvat ještě 53 vteřin.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 14:5
20:00
19:58
V posledních vteřinách se pokusil Jan Natov zvýšit náskok mladoboleslavských. Branku minul a tím třetina skončila. Zápas bude pokračovat po 10-ti minutové přestávce.
18:54
Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
18:54
Michal Strachota si podle rozhodčích počínal nedovoleně a uložili mu dvouminutový trest za sekání. Mladá Bolesav teď má k dispozici dvouminutovou přesilovku.
17:15
Gašparík vybojoval míček Tomašíkovi, kterému se nepovedlo, lehkou střelu bekhendem, přestřelit hostujícího brankaře.
16:10
Bína dostal míček na Beneše, který poslal střelu po zemi do pravé části branky. Jan Eckhardt byl pozorný a nohou střelu zlikvidloval.
14:57
Gruber z malého brankoviště trefil Eckhardta, ten si připisuje na své konto další zákrok.
14:11
13:30
Chybnou rozehrávku Daniela Nicklase zachytil domácí Matěj Pěnička. Domácí nakonec převahu 3 na 1 nevyužili.
12:32
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #66 Matyáš Krebner (6:0).
12:32
Podruhé v zápase se trefuje Michal Sládek. Asistoval mu Matyáš Krebner. Na místní časomíře už svítí stav 6:0.
12:17
Michal Klápa fauloval Šebka, který se snažil dostat do střelecké pozice.
09:45
Hemerka se snažil svojí střelou z poloviny hřiště ohrozit branku hostí. To se mu nepovedlo a míček opustil hrací plochu.
08:33
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #79 Ronald Gašparík (5:0).
08:33
Ronald Gašparík našel uvolněného Patrika Suchánka před brankou! Ten už jen doklepl míček do sítě Eckhardtovo branky. Stav zápasu 5:0.
07:23
Tomáš Navrátil měl skvělou příležitost vstřelit branku! Tomáš Týc po nádherném zákroku podržel domácí.
06:49
Hostí mají míček pod kontrolou a snaží se snížit náskok hráčů z města automobilů
05:38
Mladoboleslavští roztrhli pytel s góly a po necelých šesti muntách hry vedou nad Varama 4:0!
05:37
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #79 Ronald Gašparík (4:0).
05:05
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #22 Dominik Beneš (3:0).
04:24
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #3 Daniel Šebek (2:0).
04:24
Šebek zachytil nepovedenou rozehrávku hostů a našel Sládka, který dává druhý gól do sítě Karlových Varů!
03:35
Klába zkusil střelu z voleje, branku minul.
02:45
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #17 Jakub Bína (1:0).
02:45
Domácí otevírají skóre dnešního klání! Dominik Beneš prostřelil Eckhardta a Boleslav vede 1:0.
02:21
Karlovy Vary se zatáhly na svou polovinu a snaží se ubránit tlak domácích.
01:06
Oba týmy se dostaly ke střele. Ani při jedné zatím brankaři zasahovat nemuseli.
00:01
Utkání právě začalo! Úvodí buly vyhrál tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Tomáš Smolka, Tomáš Navrátil, Michal Strachota, Michal Klápa, Ivan Tomčo
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Jan Natov, Milan Tomašík, Ronald Gašparík
00:00
Vítám Vás z místní mladoboleslavské sportovní haly u online přenosu zápasu, mezi Mladou Boleslaví a Karlovými Vary. Zápas začíná úderem 19.hodiny