2:2
7:2
- : -

Tatran Střešovice - BLACK ANGELS 12:4
4. Matěj Havlas, 11. Jonáš Kreysa, 16. Tomáš Hanák, 28. David Šimek, 34. Milan Meliš, 41. Tomáš Hanák, 44. Marek Beneš, 47. Tomáš Hanák, 52. David Šimek, 59. Tomáš Hanák, 60. Vojtěch Kún, 60. Jonáš Kreysa - 24. Matouš Burian, 29. Matouš Burian, 56. Matouš Burian, 59. Jakub Hromada; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 25 - Ondřej Matiášek 31, Daniel Körber 1; po třetinách: 3:0, 2:2, 7:2;
60:00
Střely ve 3. části: 23:11
60:00
59:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #32 Martin Čermák (12:4).
59:49
v poslední minutě se s góly rozrthnul pytel
59:21
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #88 Martin Šindelář (11:4).
59:21
Jurco rychle rozehrál na Šindeláře ten posunul na Kúna, který neměl problém prosltřelit nerozchytaného Körbera.
59:00
Střela do tyčky hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS .
58:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (10:4).
58:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #17 Matouš Burian (9:4).
58:23
Hromada s Burianem po rozehrání standartky střelou do prázdné branky snižují  manko BA
57:45
Fryš odbránil přečíslení Tatranu a vyslal balónek na své spoluhráče, však nic zajímavého z toho nebylo.
55:29
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #55 Jakub Hromada (9:3).
55:29
Burian střelou do šibenice kompletuje hattirck
54:58
Střela do tyčky hráč #17 Matouš Burian družstva BLACK ANGELS .
54:33
Bačinský dokázal napravit svou chybu a získal balónek zpět.
51:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #70 Milan Meliš (9:2).
51:41
Meliš si zahrál kličkovanou s hráči BA a Šimek jen uklízí do prázdné branky.
46:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (8:2).
43:13
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #71 Ondřej Němeček (7:2).
43:13
tři rychlé nahrávky a je z toho sedmý gól Tatranu
42:50
Burian se zkoušel prosadit otočkou před brankou, ale chybělo mu štěstí.
42:14
Tatran na začátku třetiny aktivnější
40:54
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (6:2).
34:55
Střela do tyčky hráč #23 David Šimek družstva Tatran Střešovice .
34:55
Matiášek vytáhl výborný zákrok
34:49
Vyloučen hráč #7 Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:49
Uvidíme trestné střílení pro domácí tým
34:49
Do hry nám zasáhne VAR!!!
34:49
Nájezd byl odvolán a místo něj se udělují dvě minuty pro Matěje Bočka.
34:06
Střela do tyčky hráč #5 Adam Tlapák družstva Tatran Střešovice .
34:06
Nához Tlapáka končí ve spojnici branky Matiáška.
33:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #25 Pavel Sládeček (5:2).
28:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #7 Matěj Boček (4:2).
28:34
výběhem z rohu Burian přidává druhou branku
27:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #35 Marek Beneš (4:1).
27:44
tohle bylo nejspíše nacvičené, hezkou akcí domácí využívají přesilovku
26:29
Vyloučen hráč #34 Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:22
i domácí si zahrají přesilovku
25:51
Hraj je teď hodně nahoru dolu
24:39
Velkou chybu obrany domácích zachraňuje Jurco!
23:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #26 Daniel Ludvík (3:1).
23:40
Burian trefuje ze vzduchu a využívá přesilovku hostů
22:57
BA si zatím nevytvořili žádnou šanci
22:00
Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
21:32
Rozhodčí poprvé v zápase zvedá ruku a hosté si zahrají přesilovku.
18:39
Hezká kombinace Black Angels, ale zárověň ještě hezčí zákrok Tomáše Jurca!
15:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #71 Ondřej Němeček (3:0).
15:56
Tomáš Hanák zná recept na BA tak střelou na zadní tyč, navyšuje náskok už o tři branky.
15:43
První lajna Tatranu zatím jednoznačně přehrává obranu BA.
13:12
Matiášek podkopl Kúna, ze strany Tatranu bylo žádáno vyloučení, protože kontakt tam byl.
10:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (2:0).
10:44
Nahození od půlky hřiště končí v brance hostů.
08:51
prutkou střelu Němečka chytá Matiášek
06:37
Doležal přihrává na střed, kde míček poté sjíždí Bačínskému.
04:56
Boček se vytočil a trefil tyčku a od tyčky se míček odrazil do malého brankviště, kde ho na poslední chvíli vyráží Jurco.
03:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #71 Ondřej Němeček (1:0).