3:0
5:2
- : -

Panthers Praha RED - FBC Žraloci Příbram 8:2
3. Matěj Košnář, 4. Jan Havlík, 5. Viktor Černý, 14. Samuel Stibor, 18. Metoděj Jůza, 19. Samuel Stibor, 19. Michaela Čížková, 21. Matyáš Bruder - 13. Lukáš Litochleb, 15. Vítězslav Karas; rozhodčí: Jana Lepičová - Jan Müller; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Samuel Perlín ? - Sofie Drábková ?; po třetinách: 3:0, 5:2;
24:00
20:32
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #57 Matyáš Bruder, asistoval #93 Martin Kalivoda (8:2).
18:59
Vlastní branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #23 Michaela Čížková (7:2).
18:43
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #94 Samuel Stibor, asistoval #85 Viktor Černý (6:2).
17:35
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #11 Metoděj Jůza, asistoval #16 Adam Vitkaj (5:2).
14:12
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #3 Vítězslav Karas, asistoval #2 Josef Hofman (4:2).
13:38
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #94 Samuel Stibor bez asistence (4:1).
12:28
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #66 Lukáš Litochleb bez asistence (3:1).
12:00
12:00
06:19
Vyloučen hráč #2 Josef Hofman družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za špatné střídání.
04:47
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #85 Viktor Černý, asistoval #94 Samuel Stibor (3:0).
03:01
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #4 Jan Havlík bez asistence (2:0).
02:48
Branku družstva Panthers Praha RED vstřelil #22 Matěj Košnář, asistoval #85 Viktor Černý (1:0).