2:6
0:4
- : -

ASK Orka Čelákovice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:12
20. Petr Němeček, 33. Jan Zoufalý, 38. Jakub Doutnáč - 16. Pavel Šimeček, 19. Pavel Šimeček, 26. Pavel Šimeček, 32. Matěj Švácha, 34. Filip Blažek, 35. Michal Fuchs, 37. Patrik Med, 40. Lukáš Porazil, 44. Pavel Šimeček, 45. Jakub Mikolášek, 49. Pavel Šimeček, 56. Pavel Šimeček; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Aleš Zetek 15, Vojtěch Nockin 7 - Daniel Dolák 31; po třetinách: 1:2, 2:6, 0:4;
Komentář domácích Zmátlo Šimon (Asistent trenéra):
První třetinu vyrovnané utkání. Od druhé poloviny jsme odešli. Pro nás facka před play off. Facka kterou jsme potřebovali. Příště budeme lepší.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
Výsledek vypadá krutě, minimálně ze začátku to bylo otevřené na obě strany. Zajímavé, že Pájovi sedí tento nevyzpytatelný povrch. Cením si, že jsme vydrželi koncentrování až do poslední vteřiny, důležité body v těžkém utkání. Díky soupeři, rozhodčím a zvlášť našim fantastickým fanouškům, kterým Čako aréna opět patřila.
60:00
Střely ve 3. části: 11:11
60:00
59:14
Tichécho střelu chytá hostujicí brankář a to je rozhodujicí moment dnešního utkání
57:53
I přes skóre, které svítí na časomíře je Plzeň stále při chuti.
55:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (3:12).
53:38
Ve stručnosti. Chvíli je na balonku Orka, pak Plzeň a pak zase Orka
51:32
Kurz na vítězství domácích má momentálně asi stejnou šanci na úspěch jako kurz 12 na nejmenovaného prezidentského kandidáta
51:22
Bártova střela těsně nad
50:41
Psaní dnešního online zápisu mě fyzicky bolí, jediné pozitivum je, že většinu zápasu koukám do počítače a nemusím koukat na hru.
48:40
Zatím co většina zdejších bookmakerů viděla toto utkání před zápasem vyrovnaně, průběh hry je až nechutně jednoznačný
48:30
Vyloučen hráč #71 Daniel Korych družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #41 Jiří Sloup (3:11).
45:28
Na hráčích Orky teď leží obrovská deka, hráčům Plzně by dnes vyšla snad i Sportka, zatím co hráči Orky nejsou schopni ničeho
44:09
Střídání brankáře. Nový brankář #2 Vojtěch Nockin družstva ASK Orka Čelákovice
44:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (3:10).
43:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #20 Filip Štědrý (3:9).
42:31
Hra se přelévá z jedné strany na druhou ovšem bez výraznějšího ohrožení branky
41:13
Plzeň svojí obranou Orce jen těžko něco dovolí. Rozdíl 5 branek tak bude mít Orka veliký problém srovnat
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 16:11
40:00
39:14
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil, asistoval #45 Michal Fuchs (3:8).
38:00
Třetí třetina se chýlí ke konci, Orka musí vydržet následujicí 2 minuty a v šatně probrat spostu věcí
37:09
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #19 Ondřej Tichý (3:7).
36:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #8 Jakub Mikolášek (2:7).
36:29
Opět nedůraz hráčů Orky Med proklouzl do střelecké pozice jako nůž máslem, otočil se několikrát jako fidgetspinner a trefuje šibenici
34:56
Zetek výborným zákrokem pomáhá Orce v této době temna
34:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #97 Tomáš Katolický (2:6).
33:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #41 Jiří Sloup (2:5).
32:56
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #91 Jan Zoufalý, asistoval #89 Václav Kramel (2:4).
32:56
Zoufalý z místa vymetl šibenici
32:21
Pokud chce Orka s tímto utkání něco udělat, má k tomu nejlepší příležitost
32:03
Vyloučen hráč #78 Matěj Rapp družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
31:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #19 Patrik Med (1:4).
31:03
Nedůraz hráčů Orky, kteří by dovolili i tomu nejvíce nerozhodnému hráči se rozhodnout kam zamíří.
29:36
Signalizující vyloučení hráče Orky se rozhodčí po debatě s kapitány rozhodl odvolat
28:53
Martínek vyvezl balonek na soupeřovu polovinu a od mantinelu vyslal projektil, který hostujicí brankář jen vyrazil před sebe
28:00
Doutnáčovi rána od mantinelu nesedla
25:32
25:32
Hrací plochu nezasypaly kšiltovky, ale kulichy. Šimeček kompletuje hattrick.
20:58
Doutnáč zahodil hráče Plně na plzeňskou střídačku, hrači si vše vklidu vyjasnilia hra pokračuje
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:12
20:00
19:43
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #91 Jan Zoufalý (1:2).
18:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (0:2).
17:56
Další backhandová přihrávka naslepo z otočky před branku, tentokrát v podání Sedláka.
16:27
Martínek se pokušel z otočky najít před brankou Hájka, trefil pouze hůl hostujicího obránce
15:42
15:42
Hody, hody doprovody... a je to tady, Orka svojí laksností dovoluje Plzni ujmout se vedení
14:35
Další sřela Plzně z hranice velkého vápna nad! Orka by se měla vzpamatovat, takhle si koleduje
14:04
Zetek si mezitím co jsem psal minulou zprávu připsal další dva zákroky
13:15
,,15 centimetrů nad nohu´´ to je nechytatelný mi říkali v mladších žácích. Tak lidi představte si, Zetek to teď chytil
12:46
Další střela, tentokrát v podání Porazila, která minula branku
11:00
Němečkovi se teď povedlo jeho nasazením vybojovat v soupeřově rohu balonek
10:14
Martínkova střela končí opět kousek vedle branky, brnakář hostí se tak dnes natahuje poměrně často, ale zbytečně
08:20
Čížek v šanci, Zetek brání branku vlastním tělem
06:42
Doutnáč se vykličkoval od mantinelu na střed hřiště, jeho střela ale končí v bloku soupeře
05:57
Na hrací ploše můžeme nyní vidět Strnada, který se vrácí do řad Orky po dlohém zranění
05:08
Konrady se ocitl na zadní tyči osamocen po křižné přihrávce, střela mu nesedla a končí tak vysoko nad.
03:48
Pěkná sehrávka Plzně zakončena střelou ze zajímavé pozice, branka ovšem nepadla
02:35
I přes výhodu domácí prostředí na straně Orky, jsou slyšet spíše hostujicí fanoušci. Vydrží jim toto nasazení po celý zápas?
00:32
Sedlákova střela od půlky míjí branku o dobrý metr
00:01
Úvodní bully vyhrála ORKA
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Ondřej Kuhajda, Filip Štědrý, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Blažek
00:00
Line-up domácích ASK Orka Čelákovice: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Tomáš Beran, Jan Sedlák, Petr Němeček, Jan Zoufalý, Daniel Korych