2:0
2:1
- : -

FBC Intevo Třinec - FBC Vikings Kopřivnice 5:2
1. Daniel Tonowski, 14. Matěj Kováč, 19. Daniel Tonowski, 29. Matěj Kováč, 36. Matěj Kováč - 3. Tomáš Linart, 35. Kryštof Malcho; rozhodčí: Bedřich Kopka - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Capko -2 - Lucie Zelinková ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
36:00
35:55
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Matěj Kováč, asistoval #7 Vojtěch Slušný (5:2).
34:12
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
34:12
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #27 Kryštof Malcho, asistoval #33 David Kusz (4:2).
28:45
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Matěj Kováč, asistoval #15 Jakub Szkandera (4:1).
24:00
24:00
22:44
Vyloučen hráč #7 Bartoloměj Filip družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za špatné střídání.
18:21
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #10 Daniel Tonowski, asistoval #17 Matěj Kováč (3:1).
16:36
Vyloučen hráč #27 Kryštof Malcho družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hra bez florbalky.
13:03
12:00
12:00
02:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #28 Tomáš Linart, asistoval #16 Karel Bárta (1:1).
00:27
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bedřich Kopka a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice:
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Václav Capko; hráči v poli: Vojtěch Slušný, Jan Bajtek, Matěj Kováč, Jakub Szkandera, Daniel Tonowski