1:4
0:0
- : -

K1 Florbal Židenice B - FBC Sokol Adamov 4:5pn
1. Filip Zelníček, 2. Ondřej Vývoda, 8. Jakub Skopal, 16. Marek Drápal - 15. Dominik Moser, 19. Radek Valášek, 22. Lubomír Lukáš, 24. Radek Valášek, N Josef Zouhar; rozhodčí: Dominik Papp - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Dostál ? - Martin Novotný ?; po třetinách: 3:0, 1:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Adamov hráč #13 Dominik Moser a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #37 Filip Zelníček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Adamov hráč #27 Josef Zouhar a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva K1 Florbal Židenice B hráč #35 Jiří Kraus , ale gól nevstřelil.
39:00
Zahájena trestná střílení.
39:00
34:43
Vyloučen hráč #13 Dominik Moser družstva FBC Sokol Adamov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:15
Timeout K1 Florbal Židenice B
27:17
Vyloučen hráč #23 Ondřej Vývoda družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za hrubost.
26:00
26:00
23:55
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #29 Radek Valášek, asistoval #13 Dominik Moser (4:4).
21:24
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #11 Lubomír Lukáš, asistoval #29 Radek Valášek (4:3).
18:57
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #29 Radek Valášek, asistoval #11 Lubomír Lukáš (4:2).
15:08
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #48 Marek Drápal, asistoval #37 Filip Zelníček (4:1).
14:50
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil #13 Dominik Moser, asistoval #29 Radek Valášek (3:1).
13:00
13:00
07:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jakub Skopal, asistoval #37 Filip Zelníček (3:0).
01:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #23 Ondřej Vývoda, asistoval #48 Marek Drápal (2:0).
00:33
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #37 Filip Zelníček, asistoval #17 Jakub Skopal (1:0).