1:1
1:3
- : -

FBC Česká Lípa blue - FLORBAL JABLONEC Yellow 6:6
2. Václav Vaněk, 3. Petr Havlík, 3. Darina Gembecová, 5. Petr Havlík, 19. Matouš Šupola, 27. Václav Vaněk - 1. Štěpán Saur, 2. Jakub Hnyk, 16. Lukáš Hrubý, 21. Michal Najman, 23. Dominik Végh, 29. Jakub Hnyk; rozhodčí: Václav Váňa - David Rubáš; vyloučení: 3 + Daniel Adam 4 + TT:1 + Matěj Domín OS; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jakub Vyhnalík ? - Jiří Minář ?; po třetinách: 4:2, 1:1, 1:3;
30:00
28:12
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #33 Jakub Hnyk bez asistence (6:6).
26:51
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #66 Václav Vaněk, asistoval #27 Petr Havlík (6:5).
22:27
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #68 Dominik Végh, asistoval #36 Kristián Koten (5:5).
20:54
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #30 Michal Najman, asistoval #78 Štěpán Saur (5:4).
20:00
20:00
18:50
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #69 Matouš Šupola, asistoval #13 Miroslav Brunclík (5:3).
15:13
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #19 Lukáš Hrubý, asistoval #14 Adam Kočárek (4:3).
14:34
Vyloučen hráč #66 Václav Vaněk družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za špatné střídání.
11:42
Vyloučen hráč #77 Matěj Domín družstva FLORBAL JABLONEC Yellow na 2 minuty za nesportovní chování.
11:42
Vyloučen hráč #77 Matěj Domín družstva FLORBAL JABLONEC Yellow - osobní trest.
10:00
10:00
09:44
Vyloučen hráč #47 Darina Gembecová družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hrubost.
06:08
Vyloučen hráč #17 Ondřej Šimon družstva FBC Česká Lípa blue na 2 minuty za hrubost.
04:40
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #27 Petr Havlík, asistoval #69 Matouš Šupola (4:2).
02:49
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #47 Darina Gembecová, asistoval #21 Daniel Adam (3:2).
02:49
Vyloučen hráč #21 Daniel Adam družstva FBC Česká Lípa blue na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě.
02:49
Vyloučen hráč #21 Daniel Adam družstva FBC Česká Lípa blue do konce utkání - technický trest.
02:21
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #27 Petr Havlík, asistoval #47 Darina Gembecová (2:2).
01:42
Branku družstva FBC Česká Lípa blue vstřelil #66 Václav Vaněk bez asistence (1:2).
01:01
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #33 Jakub Hnyk, asistoval #78 Štěpán Saur (0:2).
00:43
Branku družstva FLORBAL JABLONEC Yellow vstřelil #78 Štěpán Saur, asistoval #33 Jakub Hnyk (0:1).