2:8
7:3
- : -

FBC Česká Lípa B - FBC DDM Kati Kadaň 11:15
12. Petr Procházka, 17. Petr Procházka, 37. Jakub Knespl, 40. Jakub Knespl, 41. Jakub Knespl, 45. Petr Procházka, 50. Ladislav Pekárek, 53. Jakub Knespl, 54. Petr Procházka, 57. Petr Procházka, 60. Ladislav Pekárek - 2. David Budák, 8. Ondřej Kopp, 9. Marek Macura, 15. Daniel Muchna, 23. Jiří Prokop, 29. Ondřej Kopp, 30. Jiří Prokop, 31. Mikuláš Kulík, 32. Erik Štěrba, 36. Jiří Prokop, 39. Daniel Jäschke, 40. Dominik Šebek, 51. Jiří Prokop, 57. Marek Macura, 60. Ondřej Kopp; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 24 - Ondřej Janúšek 20; po třetinách: 2:4, 2:8, 7:3;
Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér):
Po roztěkaných prvních dvou třetinách jsme v třetí třetině začali makat a stáhli brankový rozdíl. Bohužel jsme to nedokázali otočit a to i díky tomu, že soupeři využili pár slabších momentů obrany.

Děkujeme soupeři na utkání.

Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér):
No mam jí se rozčilovat? Vůbec nechápu jak v zápase, kde dáme 15 fíků, inkasujeme dvouciferný počet branek. Dopředu dobrý, ale dozadu šílená trága. Na příští match to musíme zahrát líp. Děkujeme soupeři za fair-play match, děkujeme divákům a přejeme hezký zbytek víkendu
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
59:46
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #53 Bořek Dundr (11:15).
59:11
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #19 Petr Procházka (11:14).
56:45
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #21 Jan Zátka (10:14).
56:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura, asistoval #26 Marek Pokorný (9:14).
53:57
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
53:57
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #5 Ladislav Pekárek (9:13).
52:56
Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
52:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #9 Marek Dzierža (8:13).
51:24
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
50:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #11 Ondřej Kopp (7:13).
49:27
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #9 Marek Dzierža (7:12).
44:39
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #15 Jakub Knespl (6:12).
40:44
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #19 Petr Procházka (5:12).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:16
40:00
39:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (4:12).
39:49
Vyloučen hráč #3 Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
39:20
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl bez asistence (4:11).
38:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #12 Jiří Prokop (3:11).
36:57
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #5 Ladislav Pekárek (3:10).
35:20
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #55 Erik Štěrba (2:10).
31:52
Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost.
31:15
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #55 Erik Štěrba, asistoval #9 Daniel Jäschke (2:9).
30:12
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (2:8).
29:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:7).
28:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp z trestného střílení (2:6).
22:48
Timeout FBC Česká Lípa B
22:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop bez asistence (2:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:13
20:00
16:39
14:04
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #13 Patrick Lenke (1:4).
11:13
09:40
Vyloučen hráč #73 Mikuláš Kulík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
08:39
07:22
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Ondřej Kopp, asistoval #9 Daniel Jäschke (0:2).
01:51
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #5 Marek Macura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Erik Demi.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Ondřej Janúšek; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Patrick Lenke, Daniel Muchna, Mikuláš Kulík, René Chodura
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Jan Bureš, Matyáš Flekl, Jiří Moravík, Ladislav Pekárek, Petr Procházka